Výzva na darovanie 2% z dane (aktualizované)

Update:

Vo výzve ako darovať 2% z dane z príjmov sme uviedli, že termíny predkladania budeme spolu sledovať a zverejňovať na stránke KBK. Oznamujeme:

Termíny podávania daňové priznania právnických i fyzických osôb sa pre pandémiu predlžili z 31.3.2020 do konca kalendárneho mesiaca nasledujúceho po skončení pandémie.

Termíny prekladania Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby predlžili z 30.4.2020 do konca kalendárneho mesiaca nasledujúceho po skončení pandémie 1 mesiaca po zrušení pandémie.

Daňové úrady v obmedzenom režime, ale pracujú. Odporúčame neodkladať podanie daňového priznania, ani vyhlásenia o poukázaní podielu … z jednoduchého dôvodu, poukazovanie peňazí na účet prijímateľa(v našom prípade KBK) bude kopírovať termín podania na DÚ. Čim skôr budú podania na DÚ, tým skôr by mali nabehnúť na náš účet.

Vojtech Belčák – predseda KBK

Update: pre Prílohu č. 1 – vyhlásenie o poukázai podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby: pre uľahčenie práce Vám posielame pred-vyplnené tlačivo s údajmi Košického bridžového klubu. Dostupné po kliknutí sem.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Stiahni [87.27 KB]