Klubová stránka na BridgeWebs

Počas pobytu v Čeložniciach sme sa so Želkou rozprávali o možnosti automaticky zverejňovať výsledky hneď po skončení turnaja. Keďže Michal Králik výsledky zverejňoval na stránke Bridžového klubu Uherské Hradište takmer okamžite, pozrel som sa na to podrobnejšie, Želke som ukázal stránku BridgeWebs, Želke sa to pozdávalo a po príchode domov som vytvoril trial stránku nášho klubu. Čo sa mi zatiaľ podarilo spraviť môžete vyskúšať na tejto adrese: BridgeWebs/KBK

Úloha pre členov klubu: Všetci členovia klubu sú v databáze. Môžete sa prihlásiť cez svoj PID alebo svoje meno a priezvisko. Heslá som nastavil na vaše krstné mená, všetko malým. Vyplňte svoje údaje, ktoré chcete poskytnúť, prinajmešom e-mail a mobil. Nastavte tiež, ktoré údaje o sebe chcete aby sa zobrazovali. Heslá si zmeňte.

Keďže tam doteraz nebol žiaden slovenský klub, ponúkol som stránke BridgeWebs, že môžem jednotlivé frázy preložiť. Základ je už spravený. Ak naďabíte na niečo, čo som preložil zle, alebo nepreložil, dajte mi vedieť komentárom pod týmto článkom. Prekladal som použitím českého prekladu, takže sem tam sa určite vyskytne čechizmus.

Ak bude v hracej miestnosti prístupné wifi, skórer po skončení turnaja bude môcť výsledky ihneď zverejniť, takže aj keď nebudem prítomný v klube, budete to vedieť urobiť sami. Zatiaľ v hracej miestnosti wifi nemáme, ale mám mobilné dáta, takže to budem môcť zverejniť ihneď aj teraz.

Keďže by už mala fungovať miešačka, na stránke budú k dispozície analýzy rozdaní a je tam aj Bridge Solver Online, ktorý umožňuje si rozdania prehrať a analyzovať, ako ste to mali zohrávať alebo brániť, poskytuje analýzy, či ste robili viac alebo menej zdvihov než na vašej linke bolo, …

Pokiaľ sa rozhodneme využívať služby BridgeWeb ročné predplatné je 40 libier čo je približne 47 €.

Ďalšie funkcie:

  • registrácia do turnaja – zaregistujete seba a partnera do turnajov v kalendári. Ak sa budeme pravidelne registrovať, budeme dopredu vedieť koľko nás najmenej bude, prirodzene bude môcť nastúpiť aj dopredu neregistrovaný pár. Predregistráciu môýeme robiť aj hrací deň pred nasledujúcim hracím dňom.
  • hľadám partnera – ak nemáte na daný deň partnera, zaregistrujete sa ako voľný hráč a iný voľní hráči vás môžu osloviť. V súčastnosti buď prichádzajú hráči naslepo a potom sklamaní odídu alebo hrajú v trojici, pritom doma možno sedí hráč, ktorému partner vypadol a tak do klubu neprišiel ani on.
  • kalendár klubových a neklubových turnajov