Česko-slovenská kniha o bridži – Bridž převážně vážně

Česko-slovenská kniha o bridži – Bridž převážně vážně – je prakticky hotová.

Obálka poteší mužské oko, ženy ocenia marketingový trik. Bridžistov zaujme 120 rozdaní, ktorých riešenie si môžu sami vyskúšať. Komentár k 80 rozdaniam je v češtine a k 40 rozdaniam v slovenčine. V prílohe je učebnica bridžu pre tých, ktorí bridž ešte nepoznajú. Ak všetko dobre pôjde, v druhom štvrťroku bude kniha v kníhkupectvách.

Avšak na vytlačenie knihy potrebujeme predať vopred 400 kníh. Kto knihu nepotrebuje pre seba, môže ju použiť ako vhodný a pritom lacný darček. Každý, kto si knihu kúpi vopred (poteší ma, ak si kúpi viac kníh), bude uvedený v knihe ako sponzor. Ak si uvedenie medzi sponzormi niekto výslovne nebude želať, budem to akceptovať. Knihu vydá SBZ a ČBS v spolupráci s vydavateľstvom Citadella, o distribúciu do kníhkupectiev sa postará Partner Technic, spol. s.r.o.

Predajná cena bude na Slovensku 7,50 €. Kto si chce knihu kúpiť vopred a tým prispieť k jej vydaniu, môže mi poslať uvedenú sumu (alebo jej násobok pri kúpe viacerých kníh) na môj účet:

SK85 0900 0000 0001 7116 0308

POZOR! – NEZABUDNITE UVIESŤ MENO – a pridajte poznámku BRIDŽ.Ak sa nepodarí sústrediť dostatok peňazí na vytlačenie knihy, peniaze vrátim. Záleží na každom bridžistovi, či sa knihu podarí vydať. Za pomoc vopred ďakujem. Kluby môžu peniaze zhromaždiť a odovzdať mi ich CASH na Malej cene Žiliny spolu so zoznamom sponzorov.

Pavel Mokráň

Written by