II. SBL 2017

Featured

2. slovenská bridžová liga sa úspešne ukončila. Posledný zápas východnej konferencie sa hral 18. 11., západnej 25. 11. .  Z oboch konferencií do 1. ligy postupuje prvé - víťazné - družstvo.

Z východnej konferencie do 1. ligy postupuje Cassovia

Zo západnej konferencie do 1. ligy postupuje -

Výhercom srdečne blahoželám a všetkým ďakujem za hladký a (skoro) bezproblémový priebeh tejto súťaže.

Konečné výsledky 2. ligy VK:

  1. Cassovia (130.23 VP)
  2. Zemplín (104.22 VP)
  3. Sunshine (95.30 VP)
  4. Bridž (52.02 VP)
  5. Triády (18.23 VP)
  • poznámka k prezentácii: anulované výsledky sú odpočítané, ale pôvodné sa nezobrazujú
  • zmena výsledkov Cassovia (zo 129.96 na 130.23 VP) oproti oznámenému na mieste - zle spočítaný súčet v exceli

Konečné výsledky 2. ligy ZK

  1. -
  2. -

Všetky výsledky, rozdania, cross-tabuľky ako aj butlery pre obe konferencie sa nachádzajú v prezentácii (klikni tu)

I. SBL 2017. Jarná časť

Print this entry

Prezentácia

Výsledková listina

Cez víkend sa v Bratislave hrala jarná časť 1. slovenskej bridžovej ligy. KBK v nej malo tri družstvá. Jediné družstvo, ktoré naplnilo očakávania bola Légia Košice, ktorá je priebežne na 1. mieste s 92.45 VP. Niekoľko  VP im teoreticky ešte môže ubudnúť, lebo po poslednom zápase Légia Košice-Inter podalo družstvo Inter protest proti rozhodnutiu rozhodcu. Ak by bolo jeho rozhodnutie revidované, tak rozdiel +7 klesne na -4 Imp. Družstvá sa už ponáhľali na svoje spoje, takže odvolanie sa bude riešiť korešpondenčne.  Continue reading

Nové propozície Slovenskej bridžovej ligy, pre rok 2017

Print this entry

Na stránke Slovenského bridžového zväzu boli zverejnené propozície SBL pre rok 2017.

Viaceré zmeny boli implementované na základe diskusie na stránke nášho klubu. Z môjho pohľadu sú to užitočné zmeny, hoci mohli byť ešte razantnejšie. Napríklad zavedenie baráže iba v prípade, že sa 2. liga hrala iba v jednej konferencii a s menej ako šiestimi družstvami je polkrok správnym smerom. Nedoriešený zostal problém, keď sa v jednej z konferencií 2. liga nehrá, možnosť hrať ju v druhej konferencii postihnuté družstvo silne hendikepuje finančne i športovo, navrhoval som, aby sa v takom prípade hrala baráž tiež: 1. priamo, druhý a družstvo z konferencie, kde sa liga nehrala poprípade ešte 7. družstvo z 1. ligy. Dúfajme, že sa v roku 2017 v západnej konferencii 2. liga hrať bude, potom je jedno, či takéto ustanovenie v propozíciách máme.

Kvitujem, že počet rozdaní v 2. lige už nie je striktne nastavený na 20 v zápase, ale 20 rozdaní je stanovené ako minimum, pričom kapitáni môžu dohodnúť vyšší počet.

Tiež kvitujem, že za 2. ligové družstvo môžu nastúpiť aj prvoligoví hráči, v rámci jedného sústredenia najviac jeden. Možno v roku 2017 postavím do 2. ligy družstvo z bridžového krúžku a ak by som bol hráčom 1. ligy, mal by som problém.

Prihláška do SBL 2017 je na tejto adrese.

Ako vyplýva z Edovho komentára, na prihlasovaní do ligy sa nič nezmenilo, preto som nasledujúci text preškrtol. V minulosti bolo možné sa prihlásiť online, teraz to tak z mne neznámych dôvodov nie je.

Aké by bolo poradie 1. ligy bez slabších družstiev

Print this entry

V komentári pod článkom k 1. lige Jano Pankovič vyslovil tvrdenie, že poradie na čelných miestach výrazne ovplyvnili  slabšie družstvá, preto navrhol, aby sa 1. liga znova zredukovala na 6 družstiev. Toho roku posledné tri družstvá výrazne zaostali za 1.-5., v minulých rokoch rozdiel nezvykol byť až taký priepastný. Ja osobne by som počet družstiev v 1. lige nemenil, ale navrhujem, aby posledný zostupoval priamo a o ďalšie dve miestenky by mohli hrať baráž dvaja z druhej ligy a predposledný z prvej ligy. Tak by sa nestávalo, že do prvej ligy postúpi výrazne slabšie družstvo než družstvo, ktoré v súčasnosti automaticky vypadáva. Pravidlá pre tento ročník boli stanovené, uvedenú zmenu navrhujem zakomponovať do propozícií budúcoročnej ligy. Continue reading

Prvá liga jeseň 2016

Print this entry

Od piatku do nedele sa v Košiciach na Jedlíkovej 7 konala jesenná časť prvej ligy. Košickým družstvám, s výnimkou Légie Košice, sa veľmi nedarilo. Dve košické družstvá Cassovia a Kontra skončili na poslednom a predposlednom mieste. Cassovia na jeseň postúpila o jedno miesto, Kontra o jedno miesto klesla. Ešte nevieme, ako dopadne jesenné kolo druhej ligy, po jarnej časti vedie košické družstvo Šance, pred Michalovským družstvom Sizes, takže je tu šanca, že družstvo Šance postúpi.

Porovnanie jarných a jesenných výsledkov

jaro2016

jesen2016

Sklamaním jesenného kola bol výkon družstva ŽBK Žilina. Na jar uhrali 61,01 VP, na jeseň iba 30,93. Vo VP sa najvýraznejšie zlepšilo KBK, na jar 75,17 na jeseň 88,21 VP a do posledného zápasu proti Jokers nastupovali na treťom mieste, prehrali však väčším rozdielom než by stačilo na udržanie tretieho miesta. Percentuálne sa najviac zlepšilo družstvo Cassovia Košice, na jar 32,40 na jeseň 40,80 VP čo je o 25% viac. Škoda dvoch prehier na nulu proti Légii Košice a Jokers a pomerne vysoké prehry proti Légii Michalovce a KBK inak mohla byť nádej na udržanie sa v prvej lige celkom reálna.

Výsledky na stránke SBZ

Článok Eda Veleckého o finálovom zápase proti Interu

 

1. liga 2016. Jarné sústredenie

Print this entry

Cez víkend sa v Bratislave konalo jarné sústredenie 1. slovenskej bridžovej ligy. Košickým družstvám sa veľmi nedarilo. Kontra a Cassovia skončili na posledných dvoch miestach a vybojovať záchranu na jeseň bude veľmi zložité. KBK skončilo 4. na dostrel 3. miesta, ale s malým náskokom pred piatym družstvom. Légia Košice je priebežne druhá. Légia Košice i KBK Košice majú viac VP než minulý rok po jarnej časti, stačilo to však iba na rovnaké miesta ako vlani. Continue reading

Ako ďalej s druhou ligou

Print this entry

Pred začiatkom simultánky som bol značne prekvapený názorom predsedu klubu, že by sme sa na východe mali vrátiť k „osvedčenému“ modelu hrania druhej ligy, keď sme ju hrávali priebežne počas riadnych klubových hracích dní v Košiciach a Michalovciach, prípadne sa zápasy proti Michalovským družstvám hrali v sobotu.

Hlavný dôvod na návrat k takémuto modelu je vraj to, že pre rekreačných hráčov je 60 rozdaní za deň a 100 rozdaní za víkend priveľa. Tomuto dôvodu nie celkom rozumiem. Keď sa hrá Veľká cena Košíc alebo Majstrovstvá Slovenska, tak sa odohrá porovnateľný počet rozdaní, v piatok 40, v sobotu 58, v nedeľu 26. Keď hráme zápas Košice – Miškovec odohráme 64 rozdaní v sobotu a 32 v nedeľu, pričom v sobotu začíname poobede. Keď sa hrajú družstvá, tak hra prebieha svižnejšie, keďže sa hrá naraz väčší počet rozdaní, takže je menej prestojov na striedanie. Hoci propozície súťaží alebo súťažné poriadky oficiálne rátajú s väčším časovým limitom na rozdanie v družstevných zápasoch, tak reálne, aspoň v našich súťažiach, sa rozdania v družstvách priemerne odohrajú rýchlejšie než v párových turnajoch. Continue reading

2. liga Jeseň 2015

Print this entry

Od soboty do nedele (21.-22.11.) sa hrala v Košickom bridžovom klube Druhá SBL.

Konečné poradie:

  1. ŽBK, Žilina
  2. Kontra, Košice
  3. Zemplín, Michalovce
  4. Šance, Košice
  5. Melír, Košice
  6. Sunshine, Košice

Rozdania: 1.  kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo

Po sobote bola na prvom mieste družstvo ŽBK, Žilina, na druhé sa prebojovalo družstvo Kontra, Košice.

Nedeľa

V nedeľu vo štvrtom kole Kotra vysoko vyhrala nad Sunshine a ŽBK vysoko prehral so Zemplínom. Kontra sa tak pred posledným kolom ujala vedenia a v poslednom kole sa rozhodovalo o víťazovi. Po prvom polčase bola Kontra stále na prvom mieste, tri rozdania pred koncom sa na prvé miesto vrátilo družstvo ŽBK, ale iba o 11 stotín bodu, takže mohol rozhodnúť jediný získaný zdvih. Kontra však nakoniec pomerne vysoko prehrala s Melírom a ŽBK porazilo družstvo Šance.

Hoci na jar ŽBK súťaži dominovalo, na jeseň sa karta obrátila a jesennú časť vyhrala Kontra. Je možné, že svoju šancu v poslednom kole psychicky nezvládla, keď pomerne vysoko podľahla Melíru, ktorý sa stal čiernym koňom jesenného sústredenia, keď svoj prvý zápas vysoko vyhral nad Zemplínom a aj v ďalších zápasoch na tom bol pomerne výrazne lepšie, než bol konečný výsledok jednotlivých zápasov. Pre mňa boli výsledky Melíru príjemným prekvapením. Na jeseň nastúpilo družstvo výrazne oslabené, keďže namiesto rutinovaného hráča Šaňa Belyusa nastúpil v podstate ešte stále začiatočník – Ivan Herich a v jednom zápase hral Ivan s Ankou, lebo pre Ota by bol tretí zápas za deň už priveľkou záťažou. Do prvej ligy postupujú prvé dve družstvá, sám som zvedavý, ako obstoja.

 

1. liga jeseň 2015

Print this entry

Cez víkend 20.-22.10. sa konalo jesenné sústredenie 1. slovenskej bridžovej ligy. Po jarnej časti bolo poradie:

Rank Team VPs IMPs

1 Jokers 98.86 372 – 191
2 Légia Košice 90.67 348 – 225
3 Légia Michalovce 86.46 331 – 256
4 KBK Košice 71.72 260 – 243
5 Inter 60.1 275 – 324
6 Napchávači Petržalka 52.58 263 – 353
7 Cassovia Košice 49.93 231 – 337
8 Sizes Michalovce 47.68 243 – 394

Continue reading

Poznámky k 2. lige

Print this entry

Cez víkend 21.-22. marca sa v Košickom bridžovom klube hralo jarné sústredenie 2. ligy. Prvýkrát sa 2. liga hrala celoslovensky, keďže do západnej konferencie sa prihlásilo iba jedno družstvo. Neviem či v budúcnosti neurobiť z núdze cnosť a nehrať 2. ligu stále celoslovensky. Je to úplne iná úroveň súťaže, než keď ju hrajú 3-4 družstvá. Do šiestich družstiev každý s každým po 20 rozdaní, pri siedmich a ôsmich družstvách po 16 rozdaní – stále by sa dalo sústredenie odohrať za dva dni. Continue reading

2. liga 2015

Print this entry

2. liga 20/03/2015

Rozdania: 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo

Ranks

     MatchScores     ScoreCards Butler

Session All, Section All

Director: Tibor Menyhert

Rank Team Names Sess1 Sess2 Sess3 Sess4 Sess5 Adj VPs
1 6 ZBK 16,38 15,61 17,68 13,2 9,45 -0,25 72,07
2 1 Zemplin 7,02 16,8 8,17 6,8 17,32 56,11
3 3 Kontra 17,56 4,39 11,83 9,45 10,28 53,51
4 4 Sance 2,44 3,2 13,81 13,81 10,55 43,81
5 2 Melir 12,98 9,18 2,32 6,19 9,72 40,39
6 5 Sunshine 3,62 10,82 6,19 10,55 2,68 -0,25 33,61

(printed at 22. 3. 2015 14:45:40 by TeamsScorer5.1.10(c) JAS)

Pokuty: 1/1 ZBK, SUNSHINE – pomalá hra

MatchScores

     Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 2 ZEMPLIN v MELIR
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 2NT= S 2S+2 S 120 -170 -50 -2
2 4S-1 W 4S= W 50 420 470 10
3 4H+1 W 4H+1 E -650 650 0 0
4 5C+2 S 3C+3 S 640 -170 470 10
5 2H-1 N 2H= N -100 -110 -210 -5
6 2NT+3 E 3NT-1 E -210 -100 -310 -7
7 3H-1 S 2H= S -100 -110 -210 -5
8 3H-1 S 3NT= S -50 -400 -450 -10
9 2D+2 S 3NT+1 S 130 -430 -300 -7
10 3NT-2 S 3NT+1 N -200 -630 -830 -13
11 4H-1 S 4H= S -50 -420 -470 -10
12 3NT= E 4S+1 W -400 450 50 2
13 4S-1 W 4S= W 100 620 720 12
14 3NT+3 E 4H+2 E -490 480 -10 0
15 4Hx-2 E 4Hx-2 E 300 -300 0 0
16 3NT-1 N 2H-3 S -50 150 100 3
17 2NT= E 2NT= E -120 120 0 0
18 3C= W 3S-1 N -110 100 -10 0
19 1NT= E 3NT= W -90 600 510 11
20 1NT= N 1NT+1 N 90 -120 -30 -1
Total Imps = -12 (48-60) Total VPs = 7,02-12,98

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 1 MELIR v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 2S+2 S 2NT= S 170 -120 50 2
2 4S= W 4S-1 W -420 -50 -470 -10
3 4H+1 E 4H+1 W -650 650 0 0
4 3C+3 S 5C+2 S 170 -640 -470 -10
5 2H= N 2H-1 N 110 100 210 5
6 3NT-1 E 2NT+3 E 100 210 310 7
7 2H= S 3H-1 S 110 100 210 5
8 3NT= S 3H-1 S 400 50 450 10
9 3NT+1 S 2D+2 S 430 -130 300 7
10 3NT+1 N 3NT-2 S 630 200 830 13
11 4H= S 4H-1 S 420 50 470 10
12 4S+1 W 3NT= E -450 400 -50 -2
13 4S= W 4S-1 W -620 -100 -720 -12
14 4H+2 E 3NT+3 E -480 490 10 0
15 4Hx-2 E 4Hx-2 E 300 -300 0 0
16 2H-3 S 3NT-1 N -150 50 -100 -3
17 2NT= E 2NT= E -120 120 0 0
18 3S-1 N 3C= W -100 110 10 0
19 3NT= W 1NT= E -600 90 -510 -11
20 1NT+1 N 1NT= N 120 -90 30 1
Total Imps = 12 (60-48) Total VPs = 12,98-7,02

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 4 KONTRA v SANCE
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 1D+1 S 4S-1 N 90 50 140 4
2 4S-1 W 3S+1 W 50 170 220 6
3 4H= E 4H+1 E -620 650 30 1
4 5S+1 N 3H-2 W 680 -200 480 10
5 2NT-1 S 2H-2 N -100 200 100 3
6 2NT+1 W 2NT+2 W -150 180 30 1
7 2H= S 2S= W 110 110 220 6
8 3NT= S 4H-1 S 400 50 450 10
9 4S+1 S 4S= S 450 -420 30 1
10 3NT= N 3NT-2 N 600 200 800 13
11 4H= N 4H+1 S 420 -450 -30 -1
12 3S+1 W 3S+1 E -170 170 0 0
13 2H+1 W 3D= S -140 -110 -250 -6
14 4H+2 E 5D= E -480 400 -80 -2
15 1NTx-1 W 3H-2 E 100 -100 0 0
16 3NT-2 N 2H= S -100 -110 -210 -5
17 3D-1 E 2D+1 E 50 110 160 4
18 3NT-3 W 3H-3 E 150 -150 0 0
19 3H-2 N 1NT+2 W -100 150 50 2
20 3C-2 S 1NT= S -200 -90 -290 -7
Total Imps = 40 (61-21) Total VPs = 17,56-2,44

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 3 SANCE v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 4S-1 N 1D+1 S -50 -90 -140 -4
2 3S+1 W 4S-1 W -170 -50 -220 -6
3 4H+1 E 4H= E -650 620 -30 -1
4 3H-2 W 5S+1 N 200 -680 -480 -10
5 2H-2 N 2NT-1 S -200 100 -100 -3
6 2NT+2 W 2NT+1 W -180 150 -30 -1
7 2S= W 2H= S -110 -110 -220 -6
8 4H-1 S 3NT= S -50 -400 -450 -10
9 4S= S 4S+1 S 420 -450 -30 -1
10 3NT-2 N 3NT= N -200 -600 -800 -13
11 4H+1 S 4H= N 450 -420 30 1
12 3S+1 E 3S+1 W -170 170 0 0
13 3D= S 2H+1 W 110 140 250 6
14 5D= E 4H+2 E -400 480 80 2
15 3H-2 E 1NTx-1 W 100 -100 0 0
16 2H= S 3NT-2 N 110 100 210 5
17 2D+1 E 3D-1 E -110 -50 -160 -4
18 3H-3 E 3NT-3 W 150 -150 0 0
19 1NT+2 W 3H-2 N -150 100 -50 -2
20 1NT= S 3C-2 S 90 200 290 7
Total Imps = -40 (21-61) Total VPs = 2,44-17,56

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 6 SUNSHINE v ZBK
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 4S-1 S 3S+1 N -50 -170 -220 -6
2 3NT-2 W 2S+2 E 100 170 270 7
3 4H+1 E 4H= E -650 620 -30 -1
4 4C+2 S 5D= N 170 -600 -430 -10
5 2H-1 N 2H= N -100 -110 -210 -5
6 3Hx-1 N 2S+2 W -100 170 70 2
7 2H= S 2H+1 S 110 -140 -30 -1
8 2H= N 3NT-3 S 110 150 260 6
9 4S+1 S 4S+1 N 450 -450 0 0
10 3NT-1 N 3NT-2 N -100 200 100 3
11 3NT-3 N 4H= S -150 -420 -570 -11
12 4S= E 3NT= E -420 400 -20 -1
13 4H= W 4H= W -620 620 0 0
14 4H= W 4H+1 E -420 450 30 1
15 2S+1 N 3H-1 E 140 -50 90 3
16 4Dx-3 N 3S-1 S -500 50 -450 -10
17 3NT= W 3D+1 E -400 130 -270 -7
18 2S+2 N 4Dx-1 S 170 200 370 9
19 1NT+3 E 3NT-1 E -180 -100 -280 -7
20 3NT-2 N 2H-1 S -200 100 -100 -3
Total Imps = -31 (31-62) Total VPs = 3,62-16,38

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 5 ZBK v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 3S+1 N 4S-1 S 170 50 220 6
2 2S+2 E 3NT-2 W -170 -100 -270 -7
3 4H= E 4H+1 E -620 650 30 1
4 5D= N 4C+2 S 600 -170 430 10
5 2H= N 2H-1 N 110 100 210 5
6 2S+2 W 3Hx-1 N -170 100 -70 -2
7 2H+1 S 2H= S 140 -110 30 1
8 3NT-3 S 2H= N -150 -110 -260 -6
9 4S+1 N 4S+1 S 450 -450 0 0
10 3NT-2 N 3NT-1 N -200 100 -100 -3
11 4H= S 3NT-3 N 420 150 570 11
12 3NT= E 4S= E -400 420 20 1
13 4H= W 4H= W -620 620 0 0
14 4H+1 E 4H= W -450 420 -30 -1
15 3H-1 E 2S+1 N 50 -140 -90 -3
16 3S-1 S 4Dx-3 N -50 500 450 10
17 3D+1 E 3NT= W -130 400 270 7
18 4Dx-1 S 2S+2 N -200 -170 -370 -9
19 3NT-1 E 1NT+3 E 100 180 280 7
20 2H-1 S 3NT-2 N -100 200 100 3
Total Imps = 31 (62-31) Total VPs = 16,38-3,62

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 4 ZEMPLIN v SANCE
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 2S+2 S 2D-1 E 170 -50 120 3
2 5Sx-1 S 5C+1 W -200 420 220 6
3 4S= W 3NT= E -620 600 -20 -1
4 2D-1 N 3D= N -100 -110 -210 -5
5 6S= E 6S= E -980 980 0 0
6 3H-2 E 3D-1 S 200 50 250 6
7 2NT-1 E 3NT-1 E 100 -100 0 0
8 3S+1 N 4S-1 N 170 50 220 6
9 4H+3 N 4H+2 N 510 -480 30 1
10 4H-2 E 5H-1 E 200 -100 100 3
11 4H+1 N 4H+1 N 450 -450 0 0
12 4S+1 E 4S+1 E -450 450 0 0
13 4S-1 E 4S= E 100 620 720 12
14 3NT+1 E 5NT= E -430 460 30 1
15 4H+1 E 3NT-2 E -450 -100 -550 -11
16 4S= N 4S-1 S 420 50 470 10
17 4H+2 S 5H+1 S 480 -480 0 0
18 3D-1 S 3D-1 S -100 100 0 0
19 3S-2 W 2H-1 W 200 -100 100 3
20 3C+1 W 3C+1 W -130 130 0 0
Total Imps = 34 (51-17) Total VPs = 16,8-3,2

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 5 MELIR v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 4C-2 E 2D-2 E 100 -100 0 0
2 5Sx-1 N 5C+1 W -200 420 220 6
3 2C+1 E 3NT= E -110 600 490 10
4 2D+1 N 3H-1 W 110 -100 10 0
5 4S+1 E 4S+2 E -450 480 30 1
6 3D= S 4D-2 S 110 100 210 5
7 2NT+1 E 3NT-1 E -150 -100 -250 -6
8 4S-1 N 4S-1 N -50 50 0 0
9 4H+2 N 4H+2 N 480 -480 0 0
10 4H-1 E 4H-1 E 100 -100 0 0
11 4D-3 E 5Dx-4 W 150 -800 -650 -12
12 1NT-1 E 3S= E 50 140 190 5
13 4S= E 4S-1 E -620 -100 -720 -12
14 3NT+2 E 3NT+3 E -460 490 30 1
15 3NT+2 E 3NT+1 E -460 430 -30 -1
16 4S= S 4Hx-1 W 420 -200 220 6
17 4H+1 S 3NT+2 S 450 -460 -10 0
18 3D-1 S 3S-3 N -100 300 200 5
19 2S= W 3S-4 W -110 -400 -510 -11
20 3C+1 W 3C+1 W -130 130 0 0
Total Imps = -3 (39-42) Total VPs = 9,18-10,82

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 6 KONTRA v ZBK
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 3C-1 W 2S+1 S 50 -140 -90 -3
2 6C-1 W 5D+1 W 50 420 470 10
3 3C= W 5C-1 E -110 -100 -210 -5
4 2D+1 N 3H-1 W 110 -100 10 0
5 6S-1 W 4NT+2 E 50 490 540 11
6 4D-1 S 3D= S -50 -110 -160 -4
7 4H-2 W 2NT-1 E 200 -100 100 3
8 4S-1 N 4S= N -50 -420 -470 -10
9 4H+3 N 4H+3 S 510 -510 0 0
10 3NT+1 W 4H-2 E -630 -200 -830 -13
11 4H+1 N 5Dx-4 W 450 -800 -350 -8
12 3S+2 E 4S+1 E -200 450 250 6
13 4S= E 4S= E -620 620 0 0
14 3NT+3 E 3NT+2 E -490 460 -30 -1
15 4H= E 3NT+2 E -420 460 40 1
16 4S-1 N 2C-2 N -50 100 50 2
17 4H+2 S 6H= S 480 -980 -500 -11
18 2S-3 E 4C-1 E 150 -50 100 3
19 3H-1 E 2D= N 100 -90 10 0
20 3S-2 N 2D-1 E -200 -100 -300 -7
Total Imps = -26 (36-62) Total VPs = 4,39-15,61

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 1 SANCE v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 2D-1 E 2S+2 S 50 -170 -120 -3
2 5C+1 W 5Sx-1 S -420 200 -220 -6
3 3NT= E 4S= W -600 620 20 1
4 3D= N 2D-1 N 110 100 210 5
5 6S= E 6S= E -980 980 0 0
6 3D-1 S 3H-2 E -50 -200 -250 -6
7 3NT-1 E 2NT-1 E 100 -100 0 0
8 4S-1 N 3S+1 N -50 -170 -220 -6
9 4H+2 N 4H+3 N 480 -510 -30 -1
10 5H-1 E 4H-2 E 100 -200 -100 -3
11 4H+1 N 4H+1 N 450 -450 0 0
12 4S+1 E 4S+1 E -450 450 0 0
13 4S= E 4S-1 E -620 -100 -720 -12
14 5NT= E 3NT+1 E -460 430 -30 -1
15 3NT-2 E 4H+1 E 100 450 550 11
16 4S-1 S 4S= N -50 -420 -470 -10
17 5H+1 S 4H+2 S 480 -480 0 0
18 3D-1 S 3D-1 S -100 100 0 0
19 2H-1 W 3S-2 W 100 -200 -100 -3
20 3C+1 W 3C+1 W -130 130 0 0
Total Imps = -34 (17-51) Total VPs = 3,2-16,8

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 2 SUNSHINE v MELIR
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 2D-2 E 4C-2 E 100 -100 0 0
2 5C+1 W 5Sx-1 N -420 200 -220 -6
3 3NT= E 2C+1 E -600 110 -490 -10
4 3H-1 W 2D+1 N 100 -110 -10 0
5 4S+2 E 4S+1 E -480 450 -30 -1
6 4D-2 S 3D= S -100 -110 -210 -5
7 3NT-1 E 2NT+1 E 100 150 250 6
8 4S-1 N 4S-1 N -50 50 0 0
9 4H+2 N 4H+2 N 480 -480 0 0
10 4H-1 E 4H-1 E 100 -100 0 0
11 5Dx-4 W 4D-3 E 800 -150 650 12
12 3S= E 1NT-1 E -140 -50 -190 -5
13 4S-1 E 4S= E 100 620 720 12
14 3NT+3 E 3NT+2 E -490 460 -30 -1
15 3NT+1 E 3NT+2 E -430 460 30 1
16 4Hx-1 W 4S= S 200 -420 -220 -6
17 3NT+2 S 4H+1 S 460 -450 10 0
18 3S-3 N 3D-1 S -300 100 -200 -5
19 3S-4 W 2S= W 400 110 510 11
20 3C+1 W 3C+1 W -130 130 0 0
Total Imps = 3 (42-39) Total VPs = 10,82-9,18

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 3 ZBK v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 2S+1 S 3C-1 W 140 -50 90 3
2 5D+1 W 6C-1 W -420 -50 -470 -10
3 5C-1 E 3C= W 100 110 210 5
4 3H-1 W 2D+1 N 100 -110 -10 0
5 4NT+2 E 6S-1 W -490 -50 -540 -11
6 3D= S 4D-1 S 110 50 160 4
7 2NT-1 E 4H-2 W 100 -200 -100 -3
8 4S= N 4S-1 N 420 50 470 10
9 4H+3 S 4H+3 N 510 -510 0 0
10 4H-2 E 3NT+1 W 200 630 830 13
11 5Dx-4 W 4H+1 N 800 -450 350 8
12 4S+1 E 3S+2 E -450 200 -250 -6
13 4S= E 4S= E -620 620 0 0
14 3NT+2 E 3NT+3 E -460 490 30 1
15 3NT+2 E 4H= E -460 420 -40 -1
16 2C-2 N 4S-1 N -100 50 -50 -2
17 6H= S 4H+2 S 980 -480 500 11
18 4C-1 E 2S-3 E 50 -150 -100 -3
19 2D= N 3H-1 E 90 -100 -10 0
20 2D-1 E 3S-2 N 100 200 300 7
Total Imps = 26 (62-36) Total VPs = 15,61-4,39

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 3 ZEMPLIN v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 4H-1 N 5C= E -50 400 350 8
2 3D-1 N 3D= N -100 -110 -210 -5
3 3NT+2 S 3NT+2 S 460 -460 0 0
4 4H-2 N 4H= N -200 -620 -820 -13
5 1NT+2 W 3C= E -150 110 -40 -1
6 3H+1 E 5Hx-1 E -170 -200 -370 -9
7 4H+1 N 4H+1 S 650 -650 0 0
8 5H-3 E 4H-1 W 150 -50 100 3
9 3NT-1 W 3S-3 N 100 150 250 6
10 4H= N 2NT-1 N 620 100 720 12
11 2H= N 2D+1 W 110 110 220 6
12 4Sx-2 W 5H+1 N 300 -680 -380 -9
13 1NT= W 2S-2 N -90 200 110 3
14 6Dx-2 W 5Dx= W 300 550 850 13
15 2S= S 4H-3 W 110 -150 -40 -1
16 3NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
17 4S+2 W 3H-4 S -480 200 -280 -7
18 4S+1 E 4S+1 E -450 450 0 0
19 4S= E 6S-1 E -620 -100 -720 -12
20 1H+3 E 1D+3 E -170 130 -40 -1
Total Imps = -7 (51-58) Total VPs = 8,17-11,83

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 6 MELIR v ZBK
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 5Cx-1 E 4H= S 100 -420 -320 -8
2 2D+1 N 4C-3 E 110 -150 -40 -1
3 3NT+3 S 3NT+3 S 490 -490 0 0
4 2H-3 E 2S+3 E 300 200 500 11
5 3C= E 3C= W -110 110 0 0
6 4H= E 4Sx-1 S -620 100 -520 -11
7 4H+1 S 5H+1 S 650 -680 -30 -1
8 1NT+1 W 4H-2 E -120 -100 -220 -6
9 3D+2 W 2H-3 S -150 150 0 0
10 3NT-2 N 3H+3 N -200 -230 -430 -10
11 2H-1 S 3D= W -50 110 60 2
12 4H+3 N 4H+1 N 710 -650 60 2
13 1NT+1 W 2S+1 N -120 -140 -260 -6
14 6Dx-2 W 6H= S 300 -980 -680 -12
15 4Hx-1 W 3H= W 100 140 240 6
16 3NT-1 N 3NT= S -50 -400 -450 -10
17 4S+2 W 3S+2 W -480 200 -280 -7
18 6S-1 E 4S+1 E 50 450 500 11
19 5S= E 4S= E -650 620 -30 -1
20 3NT-1 E 5D-1 E 100 -100 0 0
Total Imps = -41 (32-73) Total VPs = 2,32-17,68

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 1 KONTRA v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 5C= E 4H-1 N -400 50 -350 -8
2 3D= N 3D-1 N 110 100 210 5
3 3NT+2 S 3NT+2 S 460 -460 0 0
4 4H= N 4H-2 N 620 200 820 13
5 3C= E 1NT+2 W -110 150 40 1
6 5Hx-1 E 3H+1 E 200 170 370 9
7 4H+1 S 4H+1 N 650 -650 0 0
8 4H-1 W 5H-3 E 50 -150 -100 -3
9 3S-3 N 3NT-1 W -150 -100 -250 -6
10 2NT-1 N 4H= N -100 -620 -720 -12
11 2D+1 W 2H= N -110 -110 -220 -6
12 5H+1 N 4Sx-2 W 680 -300 380 9
13 2S-2 N 1NT= W -200 90 -110 -3
14 5Dx= W 6Dx-2 W -550 -300 -850 -13
15 4H-3 W 2S= S 150 -110 40 1
16 3NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
17 3H-4 S 4S+2 W -200 480 280 7
18 4S+1 E 4S+1 E -450 450 0 0
19 6S-1 E 4S= E 100 620 720 12
20 1D+3 E 1H+3 E -130 170 40 1
Total Imps = 7 (58-51) Total VPs = 11,83-8,17

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 5 SANCE v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 5Cx-1 E 5Cx-1 E 100 -100 0 0
2 3D-1 N 3D-1 N -100 100 0 0
3 3NT+3 S 3NT+1 S 490 -430 60 2
4 4C+1 E 3S= E -150 140 -10 0
5 2H= E 3NT-1 W -110 -50 -160 -4
6 2S= S 2H+2 E 110 170 280 7
7 5H+1 S 4H= S 680 -620 60 2
8 4H-1 W 4H-1 E 50 -50 0 0
9 3S-3 N 3C+1 W -150 130 -20 -1
10 4H= N 4Cx-2 E 620 -500 120 3
11 2D= W 2D= W -90 90 0 0
12 4H+2 N 5H+1 N 680 -680 0 0
13 1NT+1 W 2NT-1 W -120 -100 -220 -6
14 6Dx-2 W 6Dx-2 W 300 -300 0 0
15 3S= S 3S-1 S 140 100 240 6
16 3NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
17 3D+1 E 4S+2 W -130 480 350 8
18 4S+2 E 6S= E -480 980 500 11
19 4S= E 4S-1 E -620 -100 -720 -12
20 2H+1 E 4D= E -140 130 -10 0
Total Imps = 16 (39-23) Total VPs = 13,81-6,19

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 4 SUNSHINE v SANCE
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 5Cx-1 E 5Cx-1 E 100 -100 0 0
2 3D-1 N 3D-1 N -100 100 0 0
3 3NT+1 S 3NT+3 S 430 -490 -60 -2
4 3S= E 4C+1 E -140 150 10 0
5 3NT-1 W 2H= E 50 110 160 4
6 2H+2 E 2S= S -170 -110 -280 -7
7 4H= S 5H+1 S 620 -680 -60 -2
8 4H-1 E 4H-1 W 50 -50 0 0
9 3C+1 W 3S-3 N -130 150 20 1
10 4Cx-2 E 4H= N 500 -620 -120 -3
11 2D= W 2D= W -90 90 0 0
12 5H+1 N 4H+2 N 680 -680 0 0
13 2NT-1 W 1NT+1 W 100 120 220 6
14 6Dx-2 W 6Dx-2 W 300 -300 0 0
15 3S-1 S 3S= S -100 -140 -240 -6
16 3NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
17 4S+2 W 3D+1 E -480 130 -350 -8
18 6S= E 4S+2 E -980 480 -500 -11
19 4S-1 E 4S= E 100 620 720 12
20 4D= E 2H+1 E -130 140 10 0
Total Imps = -16 (23-39) Total VPs = 6,19-13,81

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 2 ZBK v MELIR
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 4H= S 5Cx-1 E 420 -100 320 8
2 4C-3 E 2D+1 N 150 -110 40 1
3 3NT+3 S 3NT+3 S 490 -490 0 0
4 2S+3 E 2H-3 E -200 -300 -500 -11
5 3C= W 3C= E -110 110 0 0
6 4Sx-1 S 4H= E -100 620 520 11
7 5H+1 S 4H+1 S 680 -650 30 1
8 4H-2 E 1NT+1 W 100 120 220 6
9 2H-3 S 3D+2 W -150 150 0 0
10 3H+3 N 3NT-2 N 230 200 430 10
11 3D= W 2H-1 S -110 50 -60 -2
12 4H+1 N 4H+3 N 650 -710 -60 -2
13 2S+1 N 1NT+1 W 140 120 260 6
14 6H= S 6Dx-2 W 980 -300 680 12
15 3H= W 4Hx-1 W -140 -100 -240 -6
16 3NT= S 3NT-1 N 400 50 450 10
17 3S+2 W 4S+2 W -200 480 280 7
18 4S+1 E 6S-1 E -450 -50 -500 -11
19 4S= E 5S= E -620 650 30 1
20 5D-1 E 3NT-1 E 100 -100 0 0
Total Imps = 41 (73-32) Total VPs = 17,68-2,32

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 6 ZEMPLIN v ZBK
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 2NT= W 1S= E -120 80 -40 -1
2 4S= E 4H-1 E -420 -50 -470 -10
3 4H= S 4H= N 420 -420 0 0
4 3NT-2 W 4H-2 E 200 -200 0 0
5 3H= S 2H-1 S 140 100 240 6
6 4H+1 N 3H= N 450 -140 310 7
7 3H+1 E 2H+2 E -170 170 0 0
8 3Hx-2 N 3NT-1 E -300 -50 -350 -8
9 4S-2 W 4S-1 W 200 -100 100 3
10 1NT-1 S 5C-2 N -100 200 100 3
11 3NT-1 S 4S= N -50 -420 -470 -10
12 6H= W 6H= W -980 980 0 0
13 3H= E 4H-1 E -140 -100 -240 -6
14 3NT-1 N 2NT-1 N -50 50 0 0
15 3NT+1 W 3NT-1 W -430 -50 -480 -10
16 4S-1 N 4S-1 N -50 50 0 0
17 2S= N 1NT= E 110 90 200 5
18 5C= S 5C-1 S 600 100 700 12
19 3Hx-3 N 3C-2 S -500 100 -400 -9
20 3NT-1 W 2H= W 100 110 210 5
Total Imps = -13 (41-54) Total VPs = 6,8-13,2

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 4 MELIR v SANCE
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 2S= E 3NT= W -110 400 290 7
2 4S-2 W 4H-3 E 100 -150 -50 -2
3 2H+1 S 3H= S 140 -140 0 0
4 4D-3 E 3NT-2 W 300 -200 100 3
5 3NT= W 4C-2 E -400 -100 -500 -11
6 4H-1 N 4H+1 N -50 -450 -500 -11
7 3H+1 E 4H= E -170 620 450 10
8 2D-1 W 3C+1 E 50 130 180 5
9 4S-1 W 4C+1 N 100 -150 -50 -2
10 2H+1 S 3H-1 N 140 100 240 6
11 3S+1 N 4H= N 170 -420 -250 -6
12 4H= E 4H= W -420 420 0 0
13 4H-1 E 4H-1 E 100 -100 0 0
14 2H= S 3H+1 S 110 -170 -60 -2
15 2H+1 E 4H-1 E -140 -50 -190 -5
16 4H= N 2S+1 N 420 -140 280 7
17 1NT= E 2NT-1 E -90 -50 -140 -4
18 4C-1 S 4C= S -100 -130 -230 -6
19 3D-1 E 4D-3 E 100 -300 -200 -5
20 2NT= W 1NT+1 W -120 120 0 0
Total Imps = -16 (38-54) Total VPs = 6,19-13,81

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 5 KONTRA v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 2S+1 E 1NT= W -140 90 -50 -2
2 4S-1 W 4S= W 50 420 470 10
3 3H-1 N 3H-1 S -50 50 0 0
4 3NT-2 E 2Sx-2 S 200 500 700 12
5 2S+1 E 2NT-1 W -140 -50 -190 -5
6 3Sx-2 E 4H-1 N 500 50 550 11
7 4H= E 4H= E -620 620 0 0
8 3NT-2 E 3NT+1 E 100 430 530 11
9 4S-2 W 5S-1 W 200 -100 100 3
10 3NT-2 S 2H= S -200 -110 -310 -7
11 4S-1 N 4S= N -50 -420 -470 -10
12 5H+1 E 4H+2 W -480 480 0 0
13 4D= N 4H-1 E 130 -100 30 1
14 4H-2 S 3NT= N -100 -400 -500 -11
15 3H= E 2H= E -140 110 -30 -1
16 4S-1 N 3S+1 N -50 -170 -220 -6
17 1NT= E 1NT= E -90 90 0 0
18 4C= S 3C+2 S 130 -150 -20 -1
19 2Dx= E 2NT-2 N -180 100 -80 -2
20 2S= E 2NT-1 W -110 -100 -210 -5
Total Imps = -2 (48-50) Total VPs = 9,45-10,55

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 2 SANCE v MELIR
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 3NT= W 2S= E -400 110 -290 -7
2 4H-3 E 4S-2 W 150 -100 50 2
3 3H= S 2H+1 S 140 -140 0 0
4 3NT-2 W 4D-3 E 200 -300 -100 -3
5 4C-2 E 3NT= W 100 400 500 11
6 4H+1 N 4H-1 N 450 50 500 11
7 4H= E 3H+1 E -620 170 -450 -10
8 3C+1 E 2D-1 W -130 -50 -180 -5
9 4C+1 N 4S-1 W 150 -100 50 2
10 3H-1 N 2H+1 S -100 -140 -240 -6
11 4H= N 3S+1 N 420 -170 250 6
12 4H= W 4H= E -420 420 0 0
13 4H-1 E 4H-1 E 100 -100 0 0
14 3H+1 S 2H= S 170 -110 60 2
15 4H-1 E 2H+1 E 50 140 190 5
16 2S+1 N 4H= N 140 -420 -280 -7
17 2NT-1 E 1NT= E 50 90 140 4
18 4C= S 4C-1 S 130 100 230 6
19 4D-3 E 3D-1 E 300 -100 200 5
20 1NT+1 W 2NT= W -120 120 0 0
Total Imps = 16 (54-38) Total VPs = 13,81-6,19

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 3 SUNSHINE v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 1NT= W 2S+1 E -90 140 50 2
2 4S= W 4S-1 W -420 -50 -470 -10
3 3H-1 S 3H-1 N -50 50 0 0
4 2Sx-2 S 3NT-2 E -500 -200 -700 -12
5 2NT-1 W 2S+1 E 50 140 190 5
6 4H-1 N 3Sx-2 E -50 -500 -550 -11
7 4H= E 4H= E -620 620 0 0
8 3NT+1 E 3NT-2 E -430 -100 -530 -11
9 5S-1 W 4S-2 W 100 -200 -100 -3
10 2H= S 3NT-2 S 110 200 310 7
11 4S= N 4S-1 N 420 50 470 10
12 4H+2 W 5H+1 E -480 480 0 0
13 4H-1 E 4D= N 100 -130 -30 -1
14 3NT= N 4H-2 S 400 100 500 11
15 2H= E 3H= E -110 140 30 1
16 3S+1 N 4S-1 N 170 50 220 6
17 1NT= E 1NT= E -90 90 0 0
18 3C+2 S 4C= S 150 -130 20 1
19 2NT-2 N 2Dx= E -100 180 80 2
20 2NT-1 W 2S= E 100 110 210 5
Total Imps = 2 (50-48) Total VPs = 10,55-9,45

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 1 ZBK v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 1S= E 2NT= W -80 120 40 1
2 4H-1 E 4S= E 50 420 470 10
3 4H= N 4H= S 420 -420 0 0
4 4H-2 E 3NT-2 W 200 -200 0 0
5 2H-1 S 3H= S -100 -140 -240 -6
6 3H= N 4H+1 N 140 -450 -310 -7
7 2H+2 E 3H+1 E -170 170 0 0
8 3NT-1 E 3Hx-2 N 50 300 350 8
9 4S-1 W 4S-2 W 100 -200 -100 -3
10 5C-2 N 1NT-1 S -200 100 -100 -3
11 4S= N 3NT-1 S 420 50 470 10
12 6H= W 6H= W -980 980 0 0
13 4H-1 E 3H= E 100 140 240 6
14 2NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
15 3NT-1 W 3NT+1 W 50 430 480 10
16 4S-1 N 4S-1 N -50 50 0 0
17 1NT= E 2S= N -90 -110 -200 -5
18 5C-1 S 5C= S -100 -600 -700 -12
19 3C-2 S 3Hx-3 N -100 500 400 9
20 2H= W 3NT-1 W -110 -100 -210 -5
Total Imps = 13 (54-41) Total VPs = 13,2-6,8

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 5 ZEMPLIN v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 4S+1 S 4S= N 450 -420 30 1
2 4S-1 S 5Cx-1 E -100 -100 -200 -5
3 3NT+2 N 4H+1 S 460 -450 10 0
4 2H+2 W 4H= W -170 620 450 10
5 3NT-3 N 2S= E -300 110 -190 -5
6 6S-2 N 5S-1 N -100 50 -50 -2
7 3H= W 4H= W -140 620 480 10
8 3NT+2 N 3NT= N 460 -400 60 2
9 4S= N 3S= N 420 -140 280 7
10 2NT-2 E 1NT+1 E 200 120 320 8
11 4S= S 1S+1 S 420 -110 310 7
12 2H+2 W 3NT= E -170 400 230 6
13 3NT= W 3D+2 E -600 150 -450 -10
14 4S+1 N 4S= S 450 -420 30 1
15 3S-2 W 3H= N 100 -140 -40 -1
16 6D+1 W 6Dx+1 W -1390 1740 350 8
17 2H= S PASS N 110 0 110 3
18 2D-3 E 2H-1 W 150 -50 100 3
19 3D-1 N 3S-2 E -50 -200 -250 -6
20 3NT+1 E 4S+1 E -630 650 20 1
Total Imps = 38 (67-29) Total VPs = 17,32-2,68

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 3 MELIR v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 4S+1 N 2S+3 S 450 -200 250 6
2 3S= S 5D-1 E 140 -50 90 3
3 4S+1 N 5S+1 N 450 -480 -30 -1
4 3H+1 W 2H+3 W -170 200 30 1
5 3S-2 E 3NT-2 N 100 200 300 7
6 4S= S 3NT+1 S 420 -430 -10 0
7 2S-1 N 2S-1 N -100 100 0 0
8 3NT+1 N 6H= S 430 -980 -550 -11
9 4S-1 N 4S-1 S -50 50 0 0
10 1NT= E 1NT+1 E -90 120 30 1
11 4S= S 1S+3 S 420 -170 250 6
12 3D+1 E 2D+1 E -130 110 -20 -1
13 2D+3 E 3H-1 N -150 100 -50 -2
14 4S+1 S 4S+1 S 450 -450 0 0
15 2H+1 N 4H-1 N 140 100 240 6
16 4S-1 S 5S-3 S -50 150 100 3
17 1NT+1 N 2NT= N 120 -120 0 0
18 2H= W 2S-1 E -110 -50 -160 -4
19 3D-1 S 2S-2 E -50 -200 -250 -6
20 2S+2 E 3S-2 E -170 -200 -370 -9
Total Imps = -1 (33-34) Total VPs = 9,72-10,28

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 2 KONTRA v MELIR
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 2S+3 S 4S+1 N 200 -450 -250 -6
2 5D-1 E 3S= S 50 -140 -90 -3
3 5S+1 N 4S+1 N 480 -450 30 1
4 2H+3 W 3H+1 W -200 170 -30 -1
5 3NT-2 N 3S-2 E -200 -100 -300 -7
6 3NT+1 S 4S= S 430 -420 10 0
7 2S-1 N 2S-1 N -100 100 0 0
8 6H= S 3NT+1 N 980 -430 550 11
9 4S-1 S 4S-1 N -50 50 0 0
10 1NT+1 E 1NT= E -120 90 -30 -1
11 1S+3 S 4S= S 170 -420 -250 -6
12 2D+1 E 3D+1 E -110 130 20 1
13 3H-1 N 2D+3 E -100 150 50 2
14 4S+1 S 4S+1 S 450 -450 0 0
15 4H-1 N 2H+1 N -100 -140 -240 -6
16 5S-3 S 4S-1 S -150 50 -100 -3
17 2NT= N 1NT+1 N 120 -120 0 0
18 2S-1 E 2H= W 50 110 160 4
19 2S-2 E 3D-1 S 200 50 250 6
20 3S-2 E 2S+2 E 200 170 370 9
Total Imps = 1 (34-33) Total VPs = 10,28-9,72

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 6 SANCE v ZBK
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 3S+2 S 4S-1 S 200 50 250 6
2 5Dx-1 E 5Dx-1 E 100 -100 0 0
3 4S+1 S 6S-1 S 450 50 500 11
4 4H= E 4H-1 W -620 -100 -720 -12
5 3C-1 N 3NT-2 S -100 200 100 3
6 3NT-1 S 4S+1 N -50 -450 -500 -11
7 5D-1 W 4D= W 100 130 230 6
8 3NT+2 S 6NT-2 S 460 100 560 11
9 4S= N 4S-1 N 420 50 470 10
10 1NT= E 1NT-2 E -90 -200 -290 -7
11 2S+2 S 1NT+3 S 170 -180 -10 0
12 3NT= W 2NT+1 E -400 150 -250 -6
13 2S= N 3NT-2 W 110 -200 -90 -3
14 4S+1 S 4S+2 S 450 -480 -30 -1
15 2H+1 N 2H+1 N 140 -140 0 0
16 5Sx-2 S 5Sx-1 S -300 100 -200 -5
17 1NT-2 N 2NT-1 E -100 -50 -150 -4
18 1S= E 2H+1 W -80 140 60 2
19 2H= E 3D+1 N -110 -130 -240 -6
20 4S-2 E 3S= E 200 140 340 8
Total Imps = 2 (57-55) Total VPs = 10,55-9,45

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 1 SUNSHINE v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 4S= N 4S+1 S 420 -450 -30 -1
2 5Cx-1 E 4S-1 S 100 100 200 5
3 4H+1 S 3NT+2 N 450 -460 -10 0
4 4H= W 2H+2 W -620 170 -450 -10
5 2S= E 3NT-3 N -110 300 190 5
6 5S-1 N 6S-2 N -50 100 50 2
7 4H= W 3H= W -620 140 -480 -10
8 3NT= N 3NT+2 N 400 -460 -60 -2
9 3S= N 4S= N 140 -420 -280 -7
10 1NT+1 E 2NT-2 E -120 -200 -320 -8
11 1S+1 S 4S= S 110 -420 -310 -7
12 3NT= E 2H+2 W -400 170 -230 -6
13 3D+2 E 3NT= W -150 600 450 10
14 4S= S 4S+1 N 420 -450 -30 -1
15 3H= N 3S-2 W 140 -100 40 1
16 6Dx+1 W 6D+1 W -1740 1390 -350 -8
17 PASS N 2H= S 0 -110 -110 -3
18 2H-1 W 2D-3 E 50 -150 -100 -3
19 3S-2 E 3D-1 N 200 50 250 6
20 4S+1 E 3NT+1 E -650 630 -20 -1
Total Imps = -38 (29-67) Total VPs = 2,68-17,32

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 4 ZBK v SANCE
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 4S-1 S 3S+2 S -50 -200 -250 -6
2 5Dx-1 E 5Dx-1 E 100 -100 0 0
3 6S-1 S 4S+1 S -50 -450 -500 -11
4 4H-1 W 4H= E 100 620 720 12
5 3NT-2 S 3C-1 N -200 100 -100 -3
6 4S+1 N 3NT-1 S 450 50 500 11
7 4D= W 5D-1 W -130 -100 -230 -6
8 6NT-2 S 3NT+2 S -100 -460 -560 -11
9 4S-1 N 4S= N -50 -420 -470 -10
10 1NT-2 E 1NT= E 200 90 290 7
11 1NT+3 S 2S+2 S 180 -170 10 0
12 2NT+1 E 3NT= W -150 400 250 6
13 3NT-2 W 2S= N 200 -110 90 3
14 4S+2 S 4S+1 S 480 -450 30 1
15 2H+1 N 2H+1 N 140 -140 0 0
16 5Sx-1 S 5Sx-2 S -100 300 200 5
17 2NT-1 E 1NT-2 N 50 100 150 4
18 2H+1 W 1S= E -140 80 -60 -2
19 3D+1 N 2H= E 130 110 240 6
20 3S= E 4S-2 E -140 -200 -340 -8
Total Imps = -2 (55-57) Total VPs = 9,45-10,55

ScoreCards

     Ranks     MatchScores

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = -12 VPs 7,02 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2NT= S C5 120 -2 -29 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS NS 4S-1 W HA 50 10
3 EW NS 4H+1 W CA -650 0
4 All NS 5C+2 S SJ 640 10
5 NS NS 2H-1 N D5 -100 -5
6 EW NS 2NT+3 E DK -210 -7
7 All NS 3H-1 S D8 -100 -5
8 NS 3H-1 S C7 -50 -10
9 EW NS 2D+2 S HK 130 -7
10 All NS 3NT-2 S C5 -200 -13
11 NS 4H-1 S C2 -50 -10 17 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS NS 3NT= E H4 -400 2
13 All NS 4S-1 W DK 100 12
14 NS 3NT+3 E S3 -490 0
15 NS NS 4Hx-2 E SA 300 0
16 EW NS 3NT-1 N H9 -50 3
17 NS 2NT= E S4 -120 0
18 NS NS 3C= W SQ -110 0
19 EW NS 1NT= E S6 -90 11
20 All NS 1NT= N D2 90 -1
EW: Team Total IMPs = -12 VPs 7,02 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+2 S D5 -170 -2 -29 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS EW 4S= W D6 420 10
3 EW EW 4H+1 E C5 650 0
4 All EW 3C+3 S HK -170 10
5 NS EW 2H= N D5 -110 -5
6 EW EW 3NT-1 E C5 -100 -7
7 All EW 2H= S D8 -110 -5
8 EW 3NT= S C8 -400 -10
9 EW EW 3NT+1 S S10 -430 -7
10 All EW 3NT+1 N HJ -630 -13
11 EW 4H= S D8 -420 -10 17 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS EW 4S+1 W H10 450 2
13 All EW 4S= W DK 620 12
14 EW 4H+2 E S3 480 0
15 NS EW 4Hx-2 E SA -300 0
16 EW EW 2H-3 S D6 150 3
17 EW 2NT= E S7 120 0
18 NS EW 3S-1 N H5 100 0
19 EW EW 3NT= W H8 600 11
20 All EW 1NT+1 N S8 -120 -1

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = 12 VPs 12,98 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+2 S D5 170 2 29 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS NS 4S= W D6 -420 -10
3 EW NS 4H+1 E C5 -650 0
4 All NS 3C+3 S HK 170 -10
5 NS NS 2H= N D5 110 5
6 EW NS 3NT-1 E C5 100 7
7 All NS 2H= S D8 110 5
8 NS 3NT= S C8 400 10
9 EW NS 3NT+1 S S10 430 7
10 All NS 3NT+1 N HJ 630 13
11 NS 4H= S D8 420 10 -17 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 4S+1 W H10 -450 -2
13 All NS 4S= W DK -620 -12
14 NS 4H+2 E S3 -480 0
15 NS NS 4Hx-2 E SA 300 0
16 EW NS 2H-3 S D6 -150 -3
17 NS 2NT= E S7 -120 0
18 NS NS 3S-1 N H5 -100 0
19 EW NS 3NT= W H8 -600 -11
20 All NS 1NT+1 N S8 120 1
EW: Team Total IMPs = 12 VPs 12,98 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2NT= S C5 -120 2 29 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS EW 4S-1 W HA -50 -10
3 EW EW 4H+1 W CA 650 0
4 All EW 5C+2 S SJ -640 -10
5 NS EW 2H-1 N D5 100 5
6 EW EW 2NT+3 E DK 210 7
7 All EW 3H-1 S D8 100 5
8 EW 3H-1 S C7 50 10
9 EW EW 2D+2 S HK -130 7
10 All EW 3NT-2 S C5 200 13
11 EW 4H-1 S C2 50 10 -17 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 3NT= E H4 400 -2
13 All EW 4S-1 W DK -100 -12
14 EW 3NT+3 E S3 490 0
15 NS EW 4Hx-2 E SA -300 0
16 EW EW 3NT-1 N H9 50 -3
17 EW 2NT= E S4 120 0
18 NS EW 3C= W SQ 110 0
19 EW EW 1NT= E S6 90 -11
20 All EW 1NT= N D2 -90 1

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = 40 VPs 17,56 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 1D+1 S SJ 90 4 55 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS NS 4S-1 W C9 50 6
3 EW NS 4H= E S5 -620 1
4 All NS 5S+1 N HQ 680 10
5 NS NS 2NT-1 S S7 -100 3
6 EW NS 2NT+1 W D2 -150 1
7 All NS 2H= S D8 110 6
8 NS 3NT= S D3 400 10
9 EW NS 4S+1 S HK 450 1
10 All NS 3NT= N DJ 600 13
11 NS 4H= N C3 420 -1 -15 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS NS 3S+1 W H8 -170 0
13 All NS 2H+1 W DA -140 -6
14 NS 4H+2 E S3 -480 -2
15 NS NS 1NTx-1 W S2 100 0
16 EW NS 3NT-2 N D2 -100 -5
17 NS 3D-1 E S5 50 4
18 NS NS 3NT-3 W SQ 150 0
19 EW NS 3H-2 N D2 -100 2
20 All NS 3C-2 S DA -200 -7
EW: Team Total IMPs = 40 VPs 17,56 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S-1 N HK 50 4 55 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS EW 3S+1 W HA 170 6
3 EW EW 4H+1 E S5 650 1
4 All EW 3H-2 W C7 -200 10
5 NS EW 2H-2 N D5 200 3
6 EW EW 2NT+2 W D7 180 1
7 All EW 2S= W H9 110 6
8 EW 4H-1 S H3 50 10
9 EW EW 4S= S HK -420 1
10 All EW 3NT-2 N DJ 200 13
11 EW 4H+1 S D8 -450 -1 -15 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS EW 3S+1 E C10 170 0
13 All EW 3D= S HK -110 -6
14 EW 5D= E CK 400 -2
15 NS EW 3H-2 E C9 -100 0
16 EW EW 2H= S CQ -110 -5
17 EW 2D+1 E S7 110 4
18 NS EW 3H-3 E S10 -150 0
19 EW EW 1NT+2 W SJ 150 2
20 All EW 1NT= S SJ -90 -7

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = -40 VPs 2,44 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S-1 N HK -50 -4 -55 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS NS 3S+1 W HA -170 -6
3 EW NS 4H+1 E S5 -650 -1
4 All NS 3H-2 W C7 200 -10
5 NS NS 2H-2 N D5 -200 -3
6 EW NS 2NT+2 W D7 -180 -1
7 All NS 2S= W H9 -110 -6
8 NS 4H-1 S H3 -50 -10
9 EW NS 4S= S HK 420 -1
10 All NS 3NT-2 N DJ -200 -13
11 NS 4H+1 S D8 450 1 15 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS NS 3S+1 E C10 -170 0
13 All NS 3D= S HK 110 6
14 NS 5D= E CK -400 2
15 NS NS 3H-2 E C9 100 0
16 EW NS 2H= S CQ 110 5
17 NS 2D+1 E S7 -110 -4
18 NS NS 3H-3 E S10 150 0
19 EW NS 1NT+2 W SJ -150 -2
20 All NS 1NT= S SJ 90 7
EW: Team Total IMPs = -40 VPs 2,44 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 1D+1 S SJ -90 -4 -55 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS EW 4S-1 W C9 -50 -6
3 EW EW 4H= E S5 620 -1
4 All EW 5S+1 N HQ -680 -10
5 NS EW 2NT-1 S S7 100 -3
6 EW EW 2NT+1 W D2 150 -1
7 All EW 2H= S D8 -110 -6
8 EW 3NT= S D3 -400 -10
9 EW EW 4S+1 S HK -450 -1
10 All EW 3NT= N DJ -600 -13
11 EW 4H= N C3 -420 1 15 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS EW 3S+1 W H8 170 0
13 All EW 2H+1 W DA 140 6
14 EW 4H+2 E S3 480 2
15 NS EW 1NTx-1 W S2 -100 0
16 EW EW 3NT-2 N D2 100 5
17 EW 3D-1 E S5 -50 -4
18 NS EW 3NT-3 W SQ -150 0
19 EW EW 3H-2 N D2 100 -2
20 All EW 3C-2 S DA 200 7

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Adj = -0,25 Team Total IMPs = -31 VPs 3,37 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S-1 S H9 -50 -6 -5 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS NS 3NT-2 W H3 100 7
3 EW NS 4H+1 E DJ -650 -1
4 All NS 4C+2 S HK 170 -10
5 NS NS 2H-1 N S4 -100 -5
6 EW NS 3Hx-1 N HA -100 2
7 All NS 2H= S D8 110 -1
8 NS 2H= N S3 110 6
9 EW NS 4S+1 S HK 450 0
10 All NS 3NT-1 N C2 -100 3
11 NS 3NT-3 N CJ -150 -11 -26 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 4S= E DA -420 -1
13 All NS 4H= W DA -620 0
14 NS 4H= W S8 -420 1
15 NS NS 2S+1 N D9 140 3
16 EW NS 4Dx-3 N CA -500 -10
17 NS 3NT= W S8 -400 -7
18 NS NS 2S+2 N CK 170 9
19 EW NS 1NT+3 E H3 -180 -7
20 All NS 3NT-2 N S8 -200 -3
EW: Adj = -0,25 Team Total IMPs = -31 VPs 3,37 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 3S+1 N HK -170 -6 -5 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS EW 2S+2 E C9 170 7
3 EW EW 4H= E D9 620 -1
4 All EW 5D= N HQ -600 -10
5 NS EW 2H= N D5 -110 -5
6 EW EW 2S+2 W HJ 170 2
7 All EW 2H+1 S SA -140 -1
8 EW 3NT-3 S C7 150 6
9 EW EW 4S+1 N D10 -450 0
10 All EW 3NT-2 N C4 200 3
11 EW 4H= S CQ -420 -11 -26 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 3NT= E DK 400 -1
13 All EW 4H= W CK 620 0
14 EW 4H+1 E CK 450 1
15 NS EW 3H-1 E S6 -50 3
16 EW EW 3S-1 S D6 50 -10
17 EW 3D+1 E HA 130 -7
18 NS EW 4Dx-1 S CA 200 9
19 EW EW 3NT-1 E C2 -100 -7
20 All EW 2H-1 S DA 100 -3

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 6 ZBK
NS: Adj = -0,25 Team Total IMPs = 31 VPs 16,13 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 3S+1 N HK 170 6 5 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
2 NS NS 2S+2 E C9 -170 -7
3 EW NS 4H= E D9 -620 1
4 All NS 5D= N HQ 600 10
5 NS NS 2H= N D5 110 5
6 EW NS 2S+2 W HJ -170 -2
7 All NS 2H+1 S SA 140 1
8 NS 3NT-3 S C7 -150 -6
9 EW NS 4S+1 N D10 450 0
10 All NS 3NT-2 N C4 -200 -3
11 NS 4H= S CQ 420 11 26 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
12 NS NS 3NT= E DK -400 1
13 All NS 4H= W CK -620 0
14 NS 4H+1 E CK -450 -1
15 NS NS 3H-1 E S6 50 -3
16 EW NS 3S-1 S D6 -50 10
17 NS 3D+1 E HA -130 7
18 NS NS 4Dx-1 S CA -200 -9
19 EW NS 3NT-1 E C2 100 7
20 All NS 2H-1 S DA -100 3
EW: Adj = -0,25 Team Total IMPs = 31 VPs 16,13 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S-1 S H9 50 6 5 Peter Skalka – Hedviga Skalková
2 NS EW 3NT-2 W H3 -100 -7
3 EW EW 4H+1 E DJ 650 1
4 All EW 4C+2 S HK -170 10
5 NS EW 2H-1 N S4 100 5
6 EW EW 3Hx-1 N HA 100 -2
7 All EW 2H= S D8 -110 1
8 EW 2H= N S3 -110 -6
9 EW EW 4S+1 S HK -450 0
10 All EW 3NT-1 N C2 100 -3
11 EW 3NT-3 N CJ 150 11 26 Peter Skalka – Hedviga Skalková
12 NS EW 4S= E DA 420 1
13 All EW 4H= W DA 620 0
14 EW 4H= W S8 420 -1
15 NS EW 2S+1 N D9 -140 -3
16 EW EW 4Dx-3 N CA 500 10
17 EW 3NT= W S8 400 7
18 NS EW 2S+2 N CK -170 -9
19 EW EW 1NT+3 E H3 180 7
20 All EW 3NT-2 N S8 200 3

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = 34 VPs 16,8 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+2 S D9 170 3 19 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS NS 5Sx-1 S DA -200 6
3 EW NS 4S= W C6 -620 -1
4 All NS 2D-1 N C6 -100 -5
5 NS NS 6S= E S2 -980 0
6 EW NS 3H-2 E DK 200 6
7 All NS 2NT-1 E S9 100 0
8 NS 3S+1 N D7 170 6
9 EW NS 4H+3 N H10 510 1
10 All NS 4H-2 E C4 200 3
11 NS 4H+1 N D5 450 0 15 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS NS 4S+1 E H8 -450 0
13 All NS 4S-1 E C10 100 12
14 NS 3NT+1 E H2 -430 1
15 NS NS 4H+1 E C4 -450 -11
16 EW NS 4S= N H2 420 10
17 NS 4H+2 S C10 480 0
18 NS NS 3D-1 S CA -100 0
19 EW NS 3S-2 W DK 200 3
20 All NS 3C+1 W DA -130 0
EW: Team Total IMPs = 34 VPs 16,8 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2D-1 E C9 -50 3 19 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS EW 5C+1 W SQ 420 6
3 EW EW 3NT= E D8 600 -1
4 All EW 3D= N H7 -110 -5
5 NS EW 6S= E D10 980 0
6 EW EW 3D-1 S HQ 50 6
7 All EW 3NT-1 E H2 -100 0
8 EW 4S-1 N HJ 50 6
9 EW EW 4H+2 N S6 -480 1
10 All EW 5H-1 E C4 -100 3
11 EW 4H+1 N D10 -450 0 15 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS EW 4S+1 E DQ 450 0
13 All EW 4S= E H7 620 12
14 EW 5NT= E H2 460 1
15 NS EW 3NT-2 E D8 -100 -11
16 EW EW 4S-1 S HK 50 10
17 EW 5H+1 S HJ -480 0
18 NS EW 3D-1 S CA 100 0
19 EW EW 2H-1 W CK -100 3
20 All EW 3C+1 W DA 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = -3 VPs 9,18 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4C-2 E SA 100 0 16 Peter Skalka – Judita $Stofková
2 NS NS 5Sx-1 N DK -200 6
3 EW NS 2C+1 E D8 -110 10
4 All NS 2D+1 N CA 110 0
5 NS NS 4S+1 E D10 -450 1
6 EW NS 3D= S HQ 110 5
7 All NS 2NT+1 E C9 -150 -6
8 NS 4S-1 N D7 -50 0
9 EW NS 4H+2 N C8 480 0
10 All NS 4H-1 E D2 100 0
11 NS 4D-3 E CK 150 -12 -19 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
12 NS NS 1NT-1 E CQ 50 5
13 All NS 4S= E H3 -620 -12
14 NS 3NT+2 E S8 -460 1
15 NS NS 3NT+2 E D2 -460 -1
16 EW NS 4S= S HA 420 6
17 NS 4H+1 S SA 450 0
18 NS NS 3D-1 S CA -100 5
19 EW NS 2S= W HK -110 -11
20 All NS 3C+1 W DA -130 0
EW: Team Total IMPs = -3 VPs 9,18 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2D-2 E SA -100 0 16 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
2 NS EW 5C+1 W SQ 420 6
3 EW EW 3NT= E D8 600 10
4 All EW 3H-1 W DK -100 0
5 NS EW 4S+2 E CQ 480 1
6 EW EW 4D-2 S HQ 100 5
7 All EW 3NT-1 E H9 -100 -6
8 EW 4S-1 N D10 50 0
9 EW EW 4H+2 N S5 -480 0
10 All EW 4H-1 E SA -100 0
11 EW 5Dx-4 W HK -800 -12 -19 Peter Skalka – Judita $Stofková
12 NS EW 3S= E DQ 140 5
13 All EW 4S-1 E C10 -100 -12
14 EW 3NT+3 E H4 490 1
15 NS EW 3NT+1 E D7 430 -1
16 EW EW 4Hx-1 W S8 -200 6
17 EW 3NT+2 S D8 -460 0
18 NS EW 3S-3 N* DK 300 5
19 EW EW 3S-4 W CA -400 -11
20 All EW 3C+1 W DA 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = -26 VPs 4,39 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 3C-1 W D8 50 -3 -11 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS NS 6C-1 W HA 50 10
3 EW NS 3C= W C6 -110 -5
4 All NS 2D+1 N H6 110 0
5 NS NS 6S-1 W H10 50 11
6 EW NS 4D-1 S HQ -50 -4
7 All NS 4H-2 W CK 200 3
8 NS 4S-1 N HJ -50 -10
9 EW NS 4H+3 N S8 510 0
10 All NS 3NT+1 W CJ -630 -13
11 NS 4H+1 N D10 450 -8 -15 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 3S+2 E D2 -200 6
13 All NS 4S= E CK -620 0
14 NS 3NT+3 E H10 -490 -1
15 NS NS 4H= E C2 -420 1
16 EW NS 4S-1 N HA -50 2
17 NS 4H+2 S C3 480 -11
18 NS NS 2S-3 E* H2 150 3
19 EW NS 3H-1 E CA 100 0
20 All NS 3S-2 N C3 -200 -7
EW: Team Total IMPs = -26 VPs 4,39 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+1 S D9 -140 -3 -11 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS EW 5D+1 W S5 420 10
3 EW EW 5C-1 E D5 -100 -5
4 All EW 3H-1 W DK -100 0
5 NS EW 4NT+2 E S8 490 11
6 EW EW 3D= S HQ -110 -4
7 All EW 2NT-1 E C9 -100 3
8 EW 4S= N D9 -420 -10
9 EW EW 4H+3 S C10 -510 0
10 All EW 4H-2 E C4 -200 -13
11 EW 5Dx-4 W HK -800 -8 -15 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 4S+1 E H8 450 6
13 All EW 4S= E H8 620 0
14 EW 3NT+2 E H2 460 -1
15 NS EW 3NT+2 E D6 460 1
16 EW EW 2C-2 N H9 100 2
17 EW 6H= S HJ -980 -11
18 NS EW 4C-1 E DA -50 3
19 EW EW 2D= N C10 -90 0
20 All EW 2D-1 E SK -100 -7

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = -34 VPs 3,2 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2D-1 E C9 50 -3 -19 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS NS 5C+1 W SQ -420 -6
3 EW NS 3NT= E D8 -600 1
4 All NS 3D= N H7 110 5
5 NS NS 6S= E D10 -980 0
6 EW NS 3D-1 S HQ -50 -6
7 All NS 3NT-1 E H2 100 0
8 NS 4S-1 N HJ -50 -6
9 EW NS 4H+2 N S6 480 -1
10 All NS 5H-1 E C4 100 -3
11 NS 4H+1 N D10 450 0 -15 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 4S+1 E DQ -450 0
13 All NS 4S= E H7 -620 -12
14 NS 5NT= E H2 -460 -1
15 NS NS 3NT-2 E D8 100 11
16 EW NS 4S-1 S HK -50 -10
17 NS 5H+1 S HJ 480 0
18 NS NS 3D-1 S CA -100 0
19 EW NS 2H-1 W CK 100 -3
20 All NS 3C+1 W DA -130 0
EW: Team Total IMPs = -34 VPs 3,2 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+2 S D9 -170 -3 -19 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS EW 5Sx-1 S DA 200 -6
3 EW EW 4S= W C6 620 1
4 All EW 2D-1 N C6 100 5
5 NS EW 6S= E S2 980 0
6 EW EW 3H-2 E DK -200 -6
7 All EW 2NT-1 E S9 -100 0
8 EW 3S+1 N D7 -170 -6
9 EW EW 4H+3 N H10 -510 -1
10 All EW 4H-2 E C4 -200 -3
11 EW 4H+1 N D5 -450 0 -15 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 4S+1 E H8 450 0
13 All EW 4S-1 E C10 -100 -12
14 EW 3NT+1 E H2 430 -1
15 NS EW 4H+1 E C4 450 11
16 EW EW 4S= N H2 -420 -10
17 EW 4H+2 S C10 -480 0
18 NS EW 3D-1 S CA 100 0
19 EW EW 3S-2 W DK -200 -3
20 All EW 3C+1 W DA 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Team Total IMPs = 3 VPs 10,82 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2D-2 E SA 100 0 -16 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS NS 5C+1 W SQ -420 -6
3 EW NS 3NT= E D8 -600 -10
4 All NS 3H-1 W DK 100 0
5 NS NS 4S+2 E CQ -480 -1
6 EW NS 4D-2 S HQ -100 -5
7 All NS 3NT-1 E H9 100 6
8 NS 4S-1 N D10 -50 0
9 EW NS 4H+2 N S5 480 0
10 All NS 4H-1 E SA 100 0
11 NS 5Dx-4 W HK 800 12 19 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS NS 3S= E DQ -140 -5
13 All NS 4S-1 E C10 100 12
14 NS 3NT+3 E H4 -490 -1
15 NS NS 3NT+1 E D7 -430 1
16 EW NS 4Hx-1 W S8 200 -6
17 NS 3NT+2 S D8 460 0
18 NS NS 3S-3 N* DK -300 -5
19 EW NS 3S-4 W CA 400 11
20 All NS 3C+1 W DA -130 0
EW: Team Total IMPs = 3 VPs 10,82 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4C-2 E SA -100 0 -16 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS EW 5Sx-1 N DK 200 -6
3 EW EW 2C+1 E D8 110 -10
4 All EW 2D+1 N CA -110 0
5 NS EW 4S+1 E D10 450 -1
6 EW EW 3D= S HQ -110 -5
7 All EW 2NT+1 E C9 150 6
8 EW 4S-1 N D7 50 0
9 EW EW 4H+2 N C8 -480 0
10 All EW 4H-1 E D2 -100 0
11 EW 4D-3 E CK -150 12 19 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS EW 1NT-1 E CQ -50 -5
13 All EW 4S= E H3 620 12
14 EW 3NT+2 E S8 460 -1
15 NS EW 3NT+2 E D2 460 1
16 EW EW 4S= S HA -420 -6
17 EW 4H+1 S SA -450 0
18 NS EW 3D-1 S CA 100 -5
19 EW EW 2S= W HK 110 11
20 All EW 3C+1 W DA 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 6 ZBK
NS: Team Total IMPs = 26 VPs 15,61 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+1 S D9 140 3 11 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS NS 5D+1 W S5 -420 -10
3 EW NS 5C-1 E D5 100 5
4 All NS 3H-1 W DK 100 0
5 NS NS 4NT+2 E S8 -490 -11
6 EW NS 3D= S HQ 110 4
7 All NS 2NT-1 E C9 100 -3
8 NS 4S= N D9 420 10
9 EW NS 4H+3 S C10 510 0
10 All NS 4H-2 E C4 200 13
11 NS 5Dx-4 W HK 800 8 15 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS NS 4S+1 E H8 -450 -6
13 All NS 4S= E H8 -620 0
14 NS 3NT+2 E H2 -460 1
15 NS NS 3NT+2 E D6 -460 -1
16 EW NS 2C-2 N H9 -100 -2
17 NS 6H= S HJ 980 11
18 NS NS 4C-1 E DA 50 -3
19 EW NS 2D= N C10 90 0
20 All NS 2D-1 E SK 100 7
EW: Team Total IMPs = 26 VPs 15,61 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 3C-1 W D8 -50 3 11 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS EW 6C-1 W HA -50 -10
3 EW EW 3C= W C6 110 5
4 All EW 2D+1 N H6 -110 0
5 NS EW 6S-1 W H10 -50 -11
6 EW EW 4D-1 S HQ 50 4
7 All EW 4H-2 W CK -200 -3
8 EW 4S-1 N HJ 50 10
9 EW EW 4H+3 N S8 -510 0
10 All EW 3NT+1 W CJ 630 13
11 EW 4H+1 N D10 -450 8 15 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS EW 3S+2 E D2 200 -6
13 All EW 4S= E CK 620 0
14 EW 3NT+3 E H10 490 1
15 NS EW 4H= E C2 420 -1
16 EW EW 4S-1 N HA 50 -2
17 EW 4H+2 S C3 -480 11
18 NS EW 2S-3 E* H2 -150 -3
19 EW EW 3H-1 E CA -100 0
20 All EW 3S-2 N C3 200 7

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = -7 VPs 8,17 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4H-1 N D9 -50 8 1 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS NS 3D-1 N SA -100 -5
3 EW NS 3NT+2 S C8 460 0
4 All NS 4H-2 N* CK -200 -13
5 NS NS 1NT+2 W H6 -150 -1
6 EW NS 3H+1 E SJ -170 -9
7 All NS 4H+1 N SK 650 0
8 NS 5H-3 E D9 150 3
9 EW NS 3NT-1 W SK 100 6
10 All NS 4H= N CK 620 12
11 NS 2H= N SK 110 6 -8 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS NS 4Sx-2 W HA 300 -9
13 All NS 1NT= W S4 -90 3
14 NS 6Dx-2 W HA 300 13
15 NS NS 2S= S HK 110 -1
16 EW NS 3NT-1 N HK -50 0
17 NS 4S+2 W CK -480 -7
18 NS NS 4S+1 E HJ -450 0
19 EW NS 4S= E H4 -620 -12
20 All NS 1H+3 E S3 -170 -1
EW: Team Total IMPs = -7 VPs 8,17 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 5C= E S5 400 8 1 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS EW 3D= N SA -110 -5
3 EW EW 3NT+2 S SJ -460 0
4 All EW 4H= N* D7 -620 -13
5 NS EW 3C= E S3 110 -1
6 EW EW 5Hx-1 E SJ -200 -9
7 All EW 4H+1 S D10 -650 0
8 EW 4H-1 W CQ -50 3
9 EW EW 3S-3 N HK 150 6
10 All EW 2NT-1 N CK 100 12
11 EW 2D+1 W H3 110 6 -8 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS EW 5H+1 N SK -680 -9
13 All EW 2S-2 N CK 200 3
14 EW 5Dx= W H3 550 13
15 NS EW 4H-3 W D5 -150 -1
16 EW EW 3NT-1 N HK 50 0
17 EW 3H-4 S D6 200 -7
18 NS EW 4S+1 E H4 450 0
19 EW EW 6S-1 E DA -100 -12
20 All EW 1D+3 E S7 130 -1

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = -41 VPs 2,32 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 5Cx-1 E S5 100 -8 -26 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS NS 2D+1 N CJ 110 -1
3 EW NS 3NT+3 S C3 490 0
4 All NS 2H-3 E* SA 300 11
5 NS NS 3C= E H7 -110 0
6 EW NS 4H= E D7 -620 -11
7 All NS 4H+1 S H2 650 -1
8 NS 1NT+1 W S7 -120 -6
9 EW NS 3D+2 W SK -150 0
10 All NS 3NT-2 N CK -200 -10
11 NS 2H-1 S S9 -50 2 -15 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 4H+3 N D6 710 2
13 All NS 1NT+1 W S10 -120 -6
14 NS 6Dx-2 W HA 300 -12
15 NS NS 4Hx-1 W H6 100 6
16 EW NS 3NT-1 N HK -50 -10
17 NS 4S+2 W CK -480 -7
18 NS NS 6S-1 E CJ 50 11
19 EW NS 5S= E DA -650 -1
20 All NS 3NT-1 E S3 100 0
EW: Team Total IMPs = -41 VPs 2,32 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4H= S CJ -420 -8 -26 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS EW 4C-3 E D8 -150 -1
3 EW EW 3NT+3 S C8 -490 0
4 All EW 2S+3 E CJ 200 11
5 NS EW 3C= W D3 110 0
6 EW EW 4Sx-1 S H7 100 -11
7 All EW 5H+1 S DA -680 -1
8 EW 4H-2 E CQ -100 -6
9 EW EW 2H-3 S CK 150 0
10 All EW 3H+3 N SK -230 -10
11 EW 3D= W H6 110 2 -15 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 4H+1 N SK -650 2
13 All EW 2S+1 N H9 -140 -6
14 EW 6H= S S7 -980 -12
15 NS EW 3H= W S7 140 6
16 EW EW 3NT= S C3 -400 -10
17 EW 3S+2 W CK 200 -7
18 NS EW 4S+1 E HJ 450 11
19 EW EW 4S= E C10 620 -1
20 All EW 5D-1 E CJ -100 0

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = 7 VPs 11,83 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 5C= E S5 -400 -8 -1 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS NS 3D= N SA 110 5
3 EW NS 3NT+2 S SJ 460 0
4 All NS 4H= N* D7 620 13
5 NS NS 3C= E S3 -110 1
6 EW NS 5Hx-1 E SJ 200 9
7 All NS 4H+1 S D10 650 0
8 NS 4H-1 W CQ 50 -3
9 EW NS 3S-3 N HK -150 -6
10 All NS 2NT-1 N CK -100 -12
11 NS 2D+1 W H3 -110 -6 8 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 5H+1 N SK 680 9
13 All NS 2S-2 N CK -200 -3
14 NS 5Dx= W H3 -550 -13
15 NS NS 4H-3 W D5 150 1
16 EW NS 3NT-1 N HK -50 0
17 NS 3H-4 S D6 -200 7
18 NS NS 4S+1 E H4 -450 0
19 EW NS 6S-1 E DA 100 12
20 All NS 1D+3 E S7 -130 1
EW: Team Total IMPs = 7 VPs 11,83 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4H-1 N D9 50 -8 -1 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS EW 3D-1 N SA 100 5
3 EW EW 3NT+2 S C8 -460 0
4 All EW 4H-2 N* CK 200 13
5 NS EW 1NT+2 W H6 150 1
6 EW EW 3H+1 E SJ 170 9
7 All EW 4H+1 N SK -650 0
8 EW 5H-3 E D9 -150 -3
9 EW EW 3NT-1 W SK -100 -6
10 All EW 4H= N CK -620 -12
11 EW 2H= N SK -110 -6 8 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 4Sx-2 W HA -300 9
13 All EW 1NT= W S4 90 -3
14 EW 6Dx-2 W HA -300 -13
15 NS EW 2S= S HK -110 1
16 EW EW 3NT-1 N HK 50 0
17 EW 4S+2 W CK 480 7
18 NS EW 4S+1 E HJ 450 0
19 EW EW 4S= E H4 620 12
20 All EW 1H+3 E S3 170 1

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = 16 VPs 13,81 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 5Cx-1 E S5 100 0 9 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
2 NS NS 3D-1 N D5 -100 0
3 EW NS 3NT+3 S C8 490 2
4 All NS 4C+1 E SA -150 0
5 NS NS 2H= E CA -110 -4
6 EW NS 2S= S HQ 110 7
7 All NS 5H+1 S S10 680 2
8 NS 4H-1 W DK 50 0
9 EW NS 3S-3 N C6 -150 -1
10 All NS 4H= N CK 620 3
11 NS 2D= W S4 -90 0 7 Peter Skalka – Judita $Stofková
12 NS NS 4H+2 N SK 680 0
13 All NS 1NT+1 W S3 -120 -6
14 NS 6Dx-2 W HA 300 0
15 NS NS 3S= S HK 140 6
16 EW NS 3NT-1 N HJ -50 0
17 NS 3D+1 E C10 -130 8
18 NS NS 4S+2 E CJ -480 11
19 EW NS 4S= E C10 -620 -12
20 All NS 2H+1 E CJ -140 0
EW: Team Total IMPs = 16 VPs 13,81 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 5Cx-1 E HA -100 0 9 Peter Skalka – Judita $Stofková
2 NS EW 3D-1 N SA 100 0
3 EW EW 3NT+1 S C3 -430 2
4 All EW 3S= E H6 140 0
5 NS EW 3NT-1 W H6 -50 -4
6 EW EW 2H+2 E C6 170 7
7 All EW 4H= S C7 -620 2
8 EW 4H-1 E CQ -50 0
9 EW EW 3C+1 W SK 130 -1
10 All EW 4Cx-2 E DA -500 3
11 EW 2D= W S3 90 0 7 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
12 NS EW 5H+1 N S3 -680 0
13 All EW 2NT-1 W S10 -100 -6
14 EW 6Dx-2 W HA -300 0
15 NS EW 3S-1 S HK 100 6
16 EW EW 3NT-1 N C7 50 0
17 EW 4S+2 W CK 480 8
18 NS EW 6S= E CJ 980 11
19 EW EW 4S-1 E C10 -100 -12
20 All EW 4D= E CJ 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Team Total IMPs = -16 VPs 6,19 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 5Cx-1 E HA 100 0 -9 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS NS 3D-1 N SA -100 0
3 EW NS 3NT+1 S C3 430 -2
4 All NS 3S= E H6 -140 0
5 NS NS 3NT-1 W H6 50 4
6 EW NS 2H+2 E C6 -170 -7
7 All NS 4H= S C7 620 -2
8 NS 4H-1 E CQ 50 0
9 EW NS 3C+1 W SK -130 1
10 All NS 4Cx-2 E DA 500 -3
11 NS 2D= W S3 -90 0 -7 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS NS 5H+1 N S3 680 0
13 All NS 2NT-1 W S10 100 6
14 NS 6Dx-2 W HA 300 0
15 NS NS 3S-1 S HK -100 -6
16 EW NS 3NT-1 N C7 -50 0
17 NS 4S+2 W CK -480 -8
18 NS NS 6S= E CJ -980 -11
19 EW NS 4S-1 E C10 100 12
20 All NS 4D= E CJ -130 0
EW: Team Total IMPs = -16 VPs 6,19 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 5Cx-1 E S5 -100 0 -9 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS EW 3D-1 N D5 100 0
3 EW EW 3NT+3 S C8 -490 -2
4 All EW 4C+1 E SA 150 0
5 NS EW 2H= E CA 110 4
6 EW EW 2S= S HQ -110 -7
7 All EW 5H+1 S S10 -680 -2
8 EW 4H-1 W DK -50 0
9 EW EW 3S-3 N C6 150 1
10 All EW 4H= N CK -620 -3
11 EW 2D= W S4 90 0 -7 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS EW 4H+2 N SK -680 0
13 All EW 1NT+1 W S3 120 6
14 EW 6Dx-2 W HA -300 0
15 NS EW 3S= S HK -140 -6
16 EW EW 3NT-1 N HJ 50 0
17 EW 3D+1 E C10 130 -8
18 NS EW 4S+2 E CJ 480 -11
19 EW EW 4S= E C10 620 12
20 All EW 2H+1 E CJ 140 0

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 6 ZBK
NS: Team Total IMPs = 41 VPs 17,68 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4H= S CJ 420 8 26 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS NS 4C-3 E D8 150 1
3 EW NS 3NT+3 S C8 490 0
4 All NS 2S+3 E CJ -200 -11
5 NS NS 3C= W D3 -110 0
6 EW NS 4Sx-1 S H7 -100 11
7 All NS 5H+1 S DA 680 1
8 NS 4H-2 E CQ 100 6
9 EW NS 2H-3 S CK -150 0
10 All NS 3H+3 N SK 230 10
11 NS 3D= W H6 -110 -2 15 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS NS 4H+1 N SK 650 -2
13 All NS 2S+1 N H9 140 6
14 NS 6H= S S7 980 12
15 NS NS 3H= W S7 -140 -6
16 EW NS 3NT= S C3 400 10
17 NS 3S+2 W CK -200 7
18 NS NS 4S+1 E HJ -450 -11
19 EW NS 4S= E C10 -620 1
20 All NS 5D-1 E CJ 100 0
EW: Team Total IMPs = 41 VPs 17,68 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 5Cx-1 E S5 -100 8 26 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS EW 2D+1 N CJ -110 1
3 EW EW 3NT+3 S C3 -490 0
4 All EW 2H-3 E* SA -300 -11
5 NS EW 3C= E H7 110 0
6 EW EW 4H= E D7 620 11
7 All EW 4H+1 S H2 -650 1
8 EW 1NT+1 W S7 120 6
9 EW EW 3D+2 W SK 150 0
10 All EW 3NT-2 N CK 200 10
11 EW 2H-1 S S9 50 -2 15 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS EW 4H+3 N D6 -710 -2
13 All EW 1NT+1 W S10 120 6
14 EW 6Dx-2 W HA -300 12
15 NS EW 4Hx-1 W H6 -100 -6
16 EW EW 3NT-1 N HK 50 10
17 EW 4S+2 W CK 480 7
18 NS EW 6S-1 E CJ -50 -11
19 EW EW 5S= E DA 650 1
20 All EW 3NT-1 E S3 -100 0

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = -13 VPs 6,8 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2NT= W H10 -120 -1 0 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS NS 4S= E D5 -420 -10
3 EW NS 4H= S SA 420 0
4 All NS 3NT-2 W S3 200 0
5 NS NS 3H= S CQ 140 6
6 EW NS 4H+1 N S10 450 7
7 All NS 3H+1 E S7 -170 0
8 NS 3Hx-2 N CJ -300 -8
9 EW NS 4S-2 W C5 200 3
10 All NS 1NT-1 S H2 -100 3
11 NS 3NT-1 S SK -50 -10 -13 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 6H= W H2 -980 0
13 All NS 3H= E CK -140 -6
14 NS 3NT-1 N S5 -50 0
15 NS NS 3NT+1 W S5 -430 -10
16 EW NS 4S-1 N DA -50 0
17 NS 2S= N HK 110 5
18 NS NS 5C= S C6 600 12
19 EW NS 3Hx-3 N C10 -500 -9
20 All NS 3NT-1 W C7 100 5
EW: Team Total IMPs = -13 VPs 6,8 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 1S= E HK 80 -1 0 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS EW 4H-1 E S10 -50 -10
3 EW EW 4H= N S4 -420 0
4 All EW 4H-2 E SA -200 0
5 NS EW 2H-1 S DQ 100 6
6 EW EW 3H= N C2 -140 7
7 All EW 2H+2 E SK 170 0
8 EW 3NT-1 E H4 -50 -8
9 EW EW 4S-1 W DK -100 3
10 All EW 5C-2 N HK 200 3
11 EW 4S= N D10 -420 -10 -13 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 6H= W D4 980 0
13 All EW 4H-1 E CK -100 -6
14 EW 2NT-1 N S10 50 0
15 NS EW 3NT-1 W DQ -50 -10
16 EW EW 4S-1 N DA 50 0
17 EW 1NT= E S2 90 5
18 NS EW 5C-1 S HA 100 12
19 EW EW 3C-2 S DQ 100 -9
20 All EW 2H= W C7 110 5

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = -16 VPs 6,19 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S= E HK -110 7 5 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS NS 4S-2 W D2 100 -2
3 EW NS 2H+1 S DJ 140 0
4 All NS 4D-3 E SA 300 3
5 NS NS 3NT= W SJ -400 -11
6 EW NS 4H-1 N S10 -50 -11
7 All NS 3H+1 E SK -170 10
8 NS 2D-1 W H3 50 5
9 EW NS 4S-1 W C3 100 -2
10 All NS 2H+1 S D7 140 6
11 NS 3S+1 N C6 170 -6 -21 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS NS 4H= E DA -420 0
13 All NS 4H-1 E CK 100 0
14 NS 2H= S C5 110 -2
15 NS NS 2H+1 E C5 -140 -5
16 EW NS 4H= N DA 420 7
17 NS 1NT= E S2 -90 -4
18 NS NS 4C-1 S HA -100 -6
19 EW NS 3D-1 E H9 100 -5
20 All NS 2NT= W C7 -120 0
EW: Team Total IMPs = -16 VPs 6,19 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 3NT= W D7 400 7 5 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS EW 4H-3 E S10 -150 -2
3 EW EW 3H= S DJ -140 0
4 All EW 3NT-2 W S3 -200 3
5 NS EW 4C-2 E D6 -100 -11
6 EW EW 4H+1 N S10 -450 -11
7 All EW 4H= E SK 620 10
8 EW 3C+1 E SJ 130 5
9 EW EW 4C+1 N HA -150 -2
10 All EW 3H-1 N S10 100 6
11 EW 4H= N D10 -420 -6 -21 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS EW 4H= W D5 420 0
13 All EW 4H-1 E CK -100 0
14 EW 3H+1 S S5 -170 -2
15 NS EW 4H-1 E DA -50 -5
16 EW EW 2S+1 N H2 -140 7
17 EW 2NT-1 E S2 -50 -4
18 NS EW 4C= S HA -130 -6
19 EW EW 4D-3 E H9 -300 -5
20 All EW 1NT+1 W D3 120 0

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = -2 VPs 9,45 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+1 E HK -140 -2 33 Daniel Vaga$c – Judita $Stofková
2 NS NS 4S-1 W D2 50 10
3 EW NS 3H-1 N S4 -50 0
4 All NS 3NT-2 E C3 200 12
5 NS NS 2S+1 E C9 -140 -5
6 EW NS 3Sx-2 E CK 500 11
7 All NS 4H= E SK -620 0
8 NS 3NT-2 E DK 100 11
9 EW NS 4S-2 W C3 200 3
10 All NS 3NT-2 S S9 -200 -7
11 NS 4S-1 N S6 -50 -10 -35 Daniel Vaga$c – Judita $Stofková
12 NS NS 5H+1 E C8 -480 0
13 All NS 4D= N HK 130 1
14 NS 4H-2 S C6 -100 -11
15 NS NS 3H= E C5 -140 -1
16 EW NS 4S-1 N S2 -50 -6
17 NS 1NT= E S4 -90 0
18 NS NS 4C= S HA 130 -1
19 EW NS 2Dx= E SK -180 -2
20 All NS 2S= E H6 -110 -5
EW: Team Total IMPs = -2 VPs 9,45 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 1NT= W C7 90 -2 33 Peter Skalka – Hedviga Skalková
2 NS EW 4S= W H8 420 10
3 EW EW 3H-1 S DJ 50 0
4 All EW 2Sx-2 S HQ 500 12
5 NS EW 2NT-1 W H5 -50 -5
6 EW EW 4H-1 N S10 50 11
7 All EW 4H= E SK 620 0
8 EW 3NT+1 E D10 430 11
9 EW EW 5S-1 W H3 -100 3
10 All EW 2H= S S2 -110 -7
11 EW 4S= N C2 -420 -10 -35 Peter Skalka – Hedviga Skalková
12 NS EW 4H+2 W D6 480 0
13 All EW 4H-1 E CA -100 1
14 EW 3NT= N S10 -400 -11
15 NS EW 2H= E DA 110 -1
16 EW EW 3S+1 N SJ -170 -6
17 EW 1NT= E D6 90 0
18 NS EW 3C+2 S C6 -150 -1
19 EW EW 2NT-2 N D5 100 -2
20 All EW 2NT-1 W D5 -100 -5

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = 16 VPs 13,81 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 3NT= W D7 -400 -7 -5 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS NS 4H-3 E S10 150 2
3 EW NS 3H= S DJ 140 0
4 All NS 3NT-2 W S3 200 -3
5 NS NS 4C-2 E D6 100 11
6 EW NS 4H+1 N S10 450 11
7 All NS 4H= E SK -620 -10
8 NS 3C+1 E SJ -130 -5
9 EW NS 4C+1 N HA 150 2
10 All NS 3H-1 N S10 -100 -6
11 NS 4H= N D10 420 6 21 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS NS 4H= W D5 -420 0
13 All NS 4H-1 E CK 100 0
14 NS 3H+1 S S5 170 2
15 NS NS 4H-1 E DA 50 5
16 EW NS 2S+1 N H2 140 -7
17 NS 2NT-1 E S2 50 4
18 NS NS 4C= S HA 130 6
19 EW NS 4D-3 E H9 300 5
20 All NS 1NT+1 W D3 -120 0
EW: Team Total IMPs = 16 VPs 13,81 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S= E HK 110 -7 -5 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS EW 4S-2 W D2 -100 2
3 EW EW 2H+1 S DJ -140 0
4 All EW 4D-3 E SA -300 -3
5 NS EW 3NT= W SJ 400 11
6 EW EW 4H-1 N S10 50 11
7 All EW 3H+1 E SK 170 -10
8 EW 2D-1 W H3 -50 -5
9 EW EW 4S-1 W C3 -100 2
10 All EW 2H+1 S D7 -140 -6
11 EW 3S+1 N C6 -170 6 21 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS EW 4H= E DA 420 0
13 All EW 4H-1 E CK -100 0
14 EW 2H= S C5 -110 2
15 NS EW 2H+1 E C5 140 5
16 EW EW 4H= N DA -420 -7
17 EW 1NT= E S2 90 4
18 NS EW 4C-1 S HA 100 6
19 EW EW 3D-1 E H9 -100 5
20 All EW 2NT= W C7 120 0

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Team Total IMPs = 2 VPs 10,55 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 1NT= W C7 -90 2 -33 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS NS 4S= W H8 -420 -10
3 EW NS 3H-1 S DJ -50 0
4 All NS 2Sx-2 S HQ -500 -12
5 NS NS 2NT-1 W H5 50 5
6 EW NS 4H-1 N S10 -50 -11
7 All NS 4H= E SK -620 0
8 NS 3NT+1 E D10 -430 -11
9 EW NS 5S-1 W H3 100 -3
10 All NS 2H= S S2 110 7
11 NS 4S= N C2 420 10 35 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS NS 4H+2 W D6 -480 0
13 All NS 4H-1 E CA 100 -1
14 NS 3NT= N S10 400 11
15 NS NS 2H= E DA -110 1
16 EW NS 3S+1 N SJ 170 6
17 NS 1NT= E D6 -90 0
18 NS NS 3C+2 S C6 150 1
19 EW NS 2NT-2 N D5 -100 2
20 All NS 2NT-1 W D5 100 5
EW: Team Total IMPs = 2 VPs 10,55 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+1 E HK 140 2 -33 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS EW 4S-1 W D2 -50 -10
3 EW EW 3H-1 N S4 50 0
4 All EW 3NT-2 E C3 -200 -12
5 NS EW 2S+1 E C9 140 5
6 EW EW 3Sx-2 E CK -500 -11
7 All EW 4H= E SK 620 0
8 EW 3NT-2 E DK -100 -11
9 EW EW 4S-2 W C3 -200 -3
10 All EW 3NT-2 S S9 200 7
11 EW 4S-1 N S6 50 10 35 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS EW 5H+1 E C8 480 0
13 All EW 4D= N HK -130 -1
14 EW 4H-2 S C6 100 11
15 NS EW 3H= E C5 140 1
16 EW EW 4S-1 N S2 50 6
17 EW 1NT= E S4 90 0
18 NS EW 4C= S HA -130 1
19 EW EW 2Dx= E SK 180 2
20 All EW 2S= E H6 110 5

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 6 ZBK
NS: Team Total IMPs = 13 VPs 13,2 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 1S= E HK -80 1 0 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS NS 4H-1 E S10 50 10
3 EW NS 4H= N S4 420 0
4 All NS 4H-2 E SA 200 0
5 NS NS 2H-1 S DQ -100 -6
6 EW NS 3H= N C2 140 -7
7 All NS 2H+2 E SK -170 0
8 NS 3NT-1 E H4 50 8
9 EW NS 4S-1 W DK 100 -3
10 All NS 5C-2 N HK -200 -3
11 NS 4S= N D10 420 10 13 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 6H= W D4 -980 0
13 All NS 4H-1 E CK 100 6
14 NS 2NT-1 N S10 -50 0
15 NS NS 3NT-1 W DQ 50 10
16 EW NS 4S-1 N DA -50 0
17 NS 1NT= E S2 -90 -5
18 NS NS 5C-1 S HA -100 -12
19 EW NS 3C-2 S DQ -100 9
20 All NS 2H= W C7 -110 -5
EW: Team Total IMPs = 13 VPs 13,2 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2NT= W H10 120 1 0 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS EW 4S= E D5 420 10
3 EW EW 4H= S SA -420 0
4 All EW 3NT-2 W S3 -200 0
5 NS EW 3H= S CQ -140 -6
6 EW EW 4H+1 N S10 -450 -7
7 All EW 3H+1 E S7 170 0
8 EW 3Hx-2 N CJ 300 8
9 EW EW 4S-2 W C5 -200 -3
10 All EW 1NT-1 S H2 100 -3
11 EW 3NT-1 S SK 50 10 13 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 6H= W H2 980 0
13 All EW 3H= E CK 140 6
14 EW 3NT-1 N S5 50 0
15 NS EW 3NT+1 W S5 430 10
16 EW EW 4S-1 N DA 50 0
17 EW 2S= N HK -110 -5
18 NS EW 5C= S C6 -600 -12
19 EW EW 3Hx-3 N C10 500 9
20 All EW 3NT-1 W C7 -100 -5

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = 38 VPs 17,32 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S+1 S H10 450 1 26 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
2 NS NS 4S-1 S HA -100 -5
3 EW NS 3NT+2 N DJ 460 0
4 All NS 2H+2 W SA -170 10
5 NS NS 3NT-3 N DQ -300 -5
6 EW NS 6S-2 N HA -100 -2
7 All NS 3H= W SK -140 10
8 NS 3NT+2 N H4 460 2
9 EW NS 4S= N DQ 420 7
10 All NS 2NT-2 E SQ 200 8
11 NS 4S= S H8 420 7 12 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
12 NS NS 2H+2 W C9 -170 6
13 All NS 3NT= W H3 -600 -10
14 NS 4S+1 N D10 450 1
15 NS NS 3S-2 W D3 100 -1
16 EW NS 6D+1 W S2 -1390 8
17 NS 2H= S S7 110 3
18 NS NS 2D-3 E HK 150 3
19 EW NS 3D-1 N SK -50 -6
20 All NS 3NT+1 E C7 -630 1
EW: Team Total IMPs = 38 VPs 17,32 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S= N S8 -420 1 26 Peter Skalka – Hedviga Skalková
2 NS EW 5Cx-1 E DA -100 -5
3 EW EW 4H+1 S C7 -450 0
4 All EW 4H= W SA 620 10
5 NS EW 2S= E HA 110 -5
6 EW EW 5S-1 N HA 50 -2
7 All EW 4H= W SK 620 10
8 EW 3NT= N H4 -400 2
9 EW EW 3S= N H9 -140 7
10 All EW 1NT+1 E DJ 120 8
11 EW 1S+1 S H8 -110 7 12 Peter Skalka – Hedviga Skalková
12 NS EW 3NT= E CJ 400 6
13 All EW 3D+2 E CA 150 -10
14 EW 4S= S D9 -420 1
15 NS EW 3H= N DQ -140 -1
16 EW EW 6Dx+1 W C4 1740 8
17 EW PASS N Pass 3
18 NS EW 2H-1 W SA -50 3
19 EW EW 3S-2 E D9 -200 -6
20 All EW 4S+1 E H2 650 1

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = -1 VPs 9,72 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S+1 N S8 450 6 6 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS NS 3S= S CQ 140 3
3 EW NS 4S+1 N CJ 450 -1
4 All NS 3H+1 W SA -170 1
5 NS NS 3S-2 E HA 100 7
6 EW NS 4S= S S2 420 0
7 All NS 2S-1 N D5 -100 0
8 NS 3NT+1 N D6 430 -11
9 EW NS 4S-1 N DQ -50 0
10 All NS 1NT= E SQ -90 1
11 NS 4S= S C6 420 6 -7 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS NS 3D+1 E S2 -130 -1
13 All NS 2D+3 E CK -150 -2
14 NS 4S+1 S H9 450 0
15 NS NS 2H+1 N DQ 140 6
16 EW NS 4S-1 S DK -50 3
17 NS 1NT+1 N* C4 120 0
18 NS NS 2H= W SA -110 -4
19 EW NS 3D-1 S S10 -50 -6
20 All NS 2S+2 E D6 -170 -9
EW: Team Total IMPs = -1 VPs 9,72 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+3 S H10 -200 6 6 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS EW 5D-1 E SK -50 3
3 EW EW 5S+1 N DJ -480 -1
4 All EW 2H+3 W D6 200 1
5 NS EW 3NT-2 N S5 200 7
6 EW EW 3NT+1 S C5 -430 0
7 All EW 2S-1 N C3 100 0
8 EW 6H= S H6 -980 -11
9 EW EW 4S-1 S SA 50 0
10 All EW 1NT+1 E S7 120 1
11 EW 1S+3 S H9 -170 6 -7 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS EW 2D+1 E S5 110 -1
13 All EW 3H-1 N DA 100 -2
14 EW 4S+1 S H9 -450 0
15 NS EW 4H-1 N D5 100 6
16 EW EW 5S-3 S HJ 150 3
17 EW 2NT= N* D2 -120 0
18 NS EW 2S-1 E C5 -50 -4
19 EW EW 2S-2 E D9 -200 -6
20 All EW 3S-2 E H2 -200 -9

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = 1 VPs 10,28 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+3 S H10 200 -6 -6 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS NS 5D-1 E SK 50 -3
3 EW NS 5S+1 N DJ 480 1
4 All NS 2H+3 W D6 -200 -1
5 NS NS 3NT-2 N S5 -200 -7
6 EW NS 3NT+1 S C5 430 0
7 All NS 2S-1 N C3 -100 0
8 NS 6H= S H6 980 11
9 EW NS 4S-1 S SA -50 0
10 All NS 1NT+1 E S7 -120 -1
11 NS 1S+3 S H9 170 -6 7 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS NS 2D+1 E S5 -110 1
13 All NS 3H-1 N DA -100 2
14 NS 4S+1 S H9 450 0
15 NS NS 4H-1 N D5 -100 -6
16 EW NS 5S-3 S HJ -150 -3
17 NS 2NT= N* D2 120 0
18 NS NS 2S-1 E C5 50 4
19 EW NS 2S-2 E D9 200 6
20 All NS 3S-2 E H2 200 9
EW: Team Total IMPs = 1 VPs 10,28 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S+1 N S8 -450 -6 -6 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS EW 3S= S CQ -140 -3
3 EW EW 4S+1 N CJ -450 1
4 All EW 3H+1 W SA 170 -1
5 NS EW 3S-2 E HA -100 -7
6 EW EW 4S= S S2 -420 0
7 All EW 2S-1 N D5 100 0
8 EW 3NT+1 N D6 -430 11
9 EW EW 4S-1 N DQ 50 0
10 All EW 1NT= E SQ 90 -1
11 EW 4S= S C6 -420 -6 7 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS EW 3D+1 E S2 130 1
13 All EW 2D+3 E CK 150 2
14 EW 4S+1 S H9 -450 0
15 NS EW 2H+1 N DQ -140 -6
16 EW EW 4S-1 S DK 50 -3
17 EW 1NT+1 N* C4 -120 0
18 NS EW 2H= W SA 110 4
19 EW EW 3D-1 S S10 50 6
20 All EW 2S+2 E D6 170 9

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = 2 VPs 10,55 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 3S+2 S H10 200 6 17 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS NS 5Dx-1 E S7 100 0
3 EW NS 4S+1 S S8 450 11
4 All NS 4H= E CQ -620 -12
5 NS NS 3C-1 N DA -100 3
6 EW NS 3NT-1 S CQ -50 -11
7 All NS 5D-1 W CA 100 6
8 NS 3NT+2 S H6 460 11
9 EW NS 4S= N H9 420 10
10 All NS 1NT= E S7 -90 -7
11 NS 2S+2 S H8 170 0 -15 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 3NT= W SJ -400 -6
13 All NS 2S= N C4 110 -3
14 NS 4S+1 S D9 450 -1
15 NS NS 2H+1 N SQ 140 0
16 EW NS 5Sx-2 S DA -300 -5
17 NS 1NT-2 N* H3 -100 -4
18 NS NS 1S= E C10 -80 2
19 EW NS 2H= E D9 -110 -6
20 All NS 4S-2 E C9 200 8
EW: Team Total IMPs = 2 VPs 10,55 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S-1 S H10 50 6 17 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS EW 5Dx-1 E SK -100 0
3 EW EW 6S-1 S D5 50 11
4 All EW 4H-1 W D3 -100 -12
5 NS EW 3NT-2 S D7 200 3
6 EW EW 4S+1 N C9 -450 -11
7 All EW 4D= W SK 130 6
8 EW 6NT-2 S H6 100 11
9 EW EW 4S-1 N H9 50 10
10 All EW 1NT-2 E SQ -200 -7
11 EW 1NT+3 S D3 -180 0 -15 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 2NT+1 E S4 150 -6
13 All EW 3NT-2 W H3 -200 -3
14 EW 4S+2 S CQ -480 -1
15 NS EW 2H+1 N C9 -140 0
16 EW EW 5Sx-1 S DA 100 -5
17 EW 2NT-1 E* HK -50 -4
18 NS EW 2H+1 W SK 140 2
19 EW EW 3D+1 N S2 -130 -6
20 All EW 3S= E C9 140 8

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Team Total IMPs = -38 VPs 2,68 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S= N S8 420 -1 -26 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS NS 5Cx-1 E DA 100 5
3 EW NS 4H+1 S C7 450 0
4 All NS 4H= W SA -620 -10
5 NS NS 2S= E HA -110 5
6 EW NS 5S-1 N HA -50 2
7 All NS 4H= W SK -620 -10
8 NS 3NT= N H4 400 -2
9 EW NS 3S= N H9 140 -7
10 All NS 1NT+1 E DJ -120 -8
11 NS 1S+1 S H8 110 -7 -12 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 3NT= E CJ -400 -6
13 All NS 3D+2 E CA -150 10
14 NS 4S= S D9 420 -1
15 NS NS 3H= N DQ 140 1
16 EW NS 6Dx+1 W C4 -1740 -8
17 NS PASS N Pass -3
18 NS NS 2H-1 W SA 50 -3
19 EW NS 3S-2 E D9 200 6
20 All NS 4S+1 E H2 -650 -1
EW: Team Total IMPs = -38 VPs 2,68 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S+1 S H10 -450 -1 -26 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS EW 4S-1 S HA 100 5
3 EW EW 3NT+2 N DJ -460 0
4 All EW 2H+2 W SA 170 -10
5 NS EW 3NT-3 N DQ 300 5
6 EW EW 6S-2 N HA 100 2
7 All EW 3H= W SK 140 -10
8 EW 3NT+2 N H4 -460 -2
9 EW EW 4S= N DQ -420 -7
10 All EW 2NT-2 E SQ -200 -8
11 EW 4S= S H8 -420 -7 -12 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 2H+2 W C9 170 -6
13 All EW 3NT= W H3 600 10
14 EW 4S+1 N D10 -450 -1
15 NS EW 3S-2 W D3 -100 1
16 EW EW 6D+1 W S2 1390 -8
17 EW 2H= S S7 -110 -3
18 NS EW 2D-3 E HK -150 -3
19 EW EW 3D-1 N SK 50 6
20 All EW 3NT+1 E C7 630 -1

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 6 ZBK
NS: Team Total IMPs = -2 VPs 9,45 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S-1 S H10 -50 -6 -17 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS NS 5Dx-1 E SK 100 0
3 EW NS 6S-1 S D5 -50 -11
4 All NS 4H-1 W D3 100 12
5 NS NS 3NT-2 S D7 -200 -3
6 EW NS 4S+1 N C9 450 11
7 All NS 4D= W SK -130 -6
8 NS 6NT-2 S H6 -100 -11
9 EW NS 4S-1 N H9 -50 -10
10 All NS 1NT-2 E SQ 200 7
11 NS 1NT+3 S D3 180 0 15 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS NS 2NT+1 E S4 -150 6
13 All NS 3NT-2 W H3 200 3
14 NS 4S+2 S CQ 480 1
15 NS NS 2H+1 N C9 140 0
16 EW NS 5Sx-1 S DA -100 5
17 NS 2NT-1 E* HK 50 4
18 NS NS 2H+1 W SK -140 -2
19 EW NS 3D+1 N S2 130 6
20 All NS 3S= E C9 -140 -8
EW: Team Total IMPs = -2 VPs 9,45 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 3S+2 S H10 -200 -6 -17 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS EW 5Dx-1 E S7 -100 0
3 EW EW 4S+1 S S8 -450 -11
4 All EW 4H= E CQ 620 12
5 NS EW 3C-1 N DA 100 -3
6 EW EW 3NT-1 S CQ 50 11
7 All EW 5D-1 W CA -100 -6
8 EW 3NT+2 S H6 -460 -11
9 EW EW 4S= N H9 -420 -10
10 All EW 1NT= E S7 90 7
11 EW 2S+2 S H8 -170 0 15 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS EW 3NT= W SJ 400 6
13 All EW 2S= N C4 -110 3
14 EW 4S+1 S D9 -450 1
15 NS EW 2H+1 N SQ -140 0
16 EW EW 5Sx-2 S DA 300 5
17 EW 1NT-2 N* H3 100 4
18 NS EW 1S= E C10 80 -2
19 EW EW 2H= E D9 110 6
20 All EW 4S-2 E C9 -200 -8

Ranks     MatchScores     ScoreCards

1. liga 2015

Print this entry

Od piatku do nedele sa v Bratislave konalo jarné sústredenie 1. Slovenskej bridžovej ligy.

Rank Name                      VP    IMP Matches Average   +- VP   +-IMP

  1. Jokers                 98.86    181       7   14.12    0.00       0
  2. Légia Košice           90.67    123       7   12.95    0.00       0
  3. Légia Michalovce       86.46     75       7   12.35    0.00       0
  4. KBK Košice             71.72     17       7   10.25    0.00       0
  5. Inter                  60.10    -49       7    8.59   -1.00       0
  6. Napchávači Petržalka   52.58    -90       7    7.51    0.00       0
  7. Cassovia Košice        49.93   -106       7    7.13   -0.50       0
  8. Sizes Michalovce       47.68   -151       7    6.81   -0.50       0
                                  Cross table
                                  ===========

         VP              1     2     3     4     5     6     7     8

1 Légia Košice              8.17  2.21  8.17 16.93 19.00 17.56 18.63
2 Légia Michalovce   11.83       11.59 15.45 16.23  3.48 10.82 17.06
3 Inter              17.79  8.41       12.07  2.10  1.88  7.02 11.83
4 KBK Košice         11.83  4.55  7.93       17.44  8.17  5.42 16.38
5 Cassovia Košice     3.07  3.77 17.90  2.56        0.91 13.81  8.41
6 Jokers              1.00 16.52 18.12 11.83 19.09       20.00 12.30
7 Sizes Michalovce    2.44  9.18 12.98 14.58  6.19  0.00        2.81
8 Napchávači Petržal  1.37  2.94  8.17  3.62 11.59  7.70 17.19      

Continue reading

WordPress theme: Kippis 1.15