II. fáza modernizácie – analytické služby [UKONČENÁ]

O čom by bol bridž, keby sme si len navždy skúšali hry rôznych rozdaní – že ako sa podarí, tak bude. ,,Súťažný duch“ dodáva turnajom každému známe napätie a práve súťaživosť je tým pravým korením bridžu. A klubové rebríčky sú opäť plne funkčné – s množstvom ďalších bonusov, ktoré som k tomu pridal 😉

Znovuzrodenie klubových rebríčkov

Primárny problém klubových rebríčkov je vždy manuálna práca, ktorá je z dlhodobého hľadiska neprípustná (zaberá strašné množstvo času), rovnako ako aj čiastočná automatizácia, ktorá na druhú stranu veľmi obmedzuje. A aj keď to trvalo nejakú dobu – všetky rebríčky sú znova opäť plne funkčné s množstvom ďalších funkcií.

,,Živé rebríčky“ – už žiadne čakanie

Všetky klubové rebríčky – dostupné na tejto adrese – sú prepočítavané a aktualizované vždy po ukončení turnaja. Okamžite zistíte, ako sa Vám darí a ako Vám daný turnaj pomohol k dosiahnutiu Vášho cieľa.

zároveň, mesačné rebríčky uvidíte nie len na nástenke v našom klube (obnovenie dlhodobej tradície 😉 ) ale, znova, vo svojej mailovej schránke – vo forme mesačných reportov

k nim ale bude ešte jeden článok. Z dlhodobého hľadiska chcem obnoviť tradíciu dôrazu na celoročné rebríčky a na následné ohodnotenie hráčov za ich výkon.

Dva typy rebríčkov

Všetci si dobre pamätáme tradičný rebríček. Prídete do klubu, získate body. Tento ale nedokáže presne určiť ako dobre hráč hrá – len zohľadniť jeho výsledko spolu s tým, že na turnaj len prišiel.

=== na článku sa pracuje ===

Written by