I. fáza modernizácie – výsledkové služby [UKONČENÁ]

Sociálna stránka bridžu je nezpochybniteľná. Ale okrem nezabudnuteľných zážitkov, príhod a zábav (na ktoré má každý z nás obrovské množstvo spomienok!) je potrebné, aby sme aj svoje bridžové schopnosti neprestajne vylepšovali. Klubové turnaje sú na to ideálnym miestom – každý môže experimentovať, skúšať nové techniky hry/dražobné konvencie, zaúčať sa s novým partnerom… Cieľom nášho klubu je, isteže, Vám maximálne uľahčiť a spríjemniť tento proces – čo sa nám podarí znova vo väčšej miere, vďaka klubovému informačnému systému, ktorý som vytvoril.

Emailový servis

Novinkou je priama integrácia nášho klubu s mailovými adresami. Už nemusíte hľadať dôležité informácie na stránke alebo sa báť, že si niečo nevšimnete – o všetkom dôležitom, čo sa Vás týka, sa dozviete priamo z Vašej mailovej schránky.

Akonáhle sa zúčastníte klubového turnaja, hneď po jeho konci Vám prídu výsledky na Váš mail – do pár minút, ako je už štandardom 😉 Rovnako dostanete na mail dôležité upozornenia a mesačné reporty, v ktorých sa ľahko a prehľadne dozviete, ako sa Vám darí v porovnaní s ostatnými. Preto aj prosím tých, ktorí nemajú svoj email v adresári KBK alebo si ho zmenia, aby mi o tom dali vedieť.

Sapphire

Ako ste si už dávno všimli, Sapphire bol projekt ktorý som začal niekedy v 2018, ale nebol naň dostatok času. Silne inšpirovaný Goodluckom, ktorý vytvoril Edo Velecký spĺňa rovnaké funkcie a omnoho viac – a bonus, je dlhodobo použiteľný v našom klube. Na úvodnej stránke nájdete zoznam turnajov

v ktorom jednoducho kliknete na rok potom na mesiac a následne dátum -open. Toto spustí vytvorenie prezentácie priamo vo Vašom prehliadači, čo umožnuje skoro neobmedzené množstvo ďalších výhod – len pozor, prezentácia sa nedá otvoriť v prehliadačoch Internet Explorer a Edge.

Po spustení prezentácie sa Vám okamžite zobrazia výsledky

a jednoduchá navigácia: Whole result – výsledky celého turnaja, Session result – výsledky jednotlivých kôl (v klube je vždy jedno, ale má to opodstatnenie na Majstrovstvá Slovenska, VCK), Scorecards – privátne lístky, v ktorých v poradí, v akom ste ich hrali na turnaji vidíte výsledky, ich ohodnotenie a množstvo iného. Travellers – rozdania, čo sa na nich hralo a ich analýzy

pričom majú jednu šikovnú zabudovanú funkciu – analýza rozdaní. Na jej lepšie pochopenie a využitie naplno odporúčam článok Petra Horu. V neposlednom rade v záložke Club môžete ľahko vidieť pridelené majstrovské body, klubové body a percentá vo výkonnostnom rebríčku – všetko s maximálnou transparentnosťou.

Teda v skratke – prídete do klubu, kde si odohráte – najlepšie ako viete – všetky rozdania a do 5 minút od ukončenia turnaja dostanete mail a aj na stránke nájdete aktuálne výsledky, rozdania, analýzy a Vy si môžete, tak, ako Vám to vyhovuje tieto partie prejsť, poučiť sa z nich a naučiť niečo nové – a to s maximálnym komfortom!

Tomáš Pavlík

Written by