V nedeľu sa 4 hráči klubu zúčastnili turnaja v Poľsku v meste Rytro. V turnaji hralo 20 párov.

Na 2. mieste sa umiestnil košický pár Tibor Menyhért-Vladimír Munka, pričom ostatné tri kola sme boli na 1. mieste. V predposlednom rozdaní sme vynechali slem 50% a ja som v poslednom kole spadol 2 srdcia, ktoré tam boli 11%.

Na 18. mieste skončili Viera Nováková-Alica Šimonová.

Okrem finančných cien prví traja získali vecné ceny od sponzorov, my s Vladom sme vyhrali ručné mixéry.

Výsledková listina

Z epidemiologických dôvodov boli pre každý stôl namiešané karty, takže každej karty sa dotkol počas turnaja iba jeden hráč a na každom stole sa v danom kole hrali tie isté rozdania, podobne ako na BBO. Samotný pohyb párov bol klasický Howell. Pôvodne mal každý hráč používať jeden biding box, ale nakoniec sa to nerealizovalo.