Marec 2015

Print this entry

  • 31.3.2015 1. Frajt-Jakubík 2. Nováková-Šimonová, Munka-Škerlík, 9 párov
  • 27.3.2015 1. Frajt-Jakubík 2. Varga-Kronová 3. Babničová-Štofková, 7 párov
  • 24.3.2015 1. Števák-Ploščica 2. Škerlík-Munka 3. Varga-Jakubík, 6 párov
  • 20.3.2015 1. Varga-Šikra 2. Šimonová-Menyhért 3. Frajt-Jakbík, Muka-Škerlík, 9 párov
  • 17.3.2015 1. Munka-Škerlík 2. Ploščica-Števák 3. Belyus-Gabrik, 9 párov
  • 10.3.2015 1. Munka-Škerlík 2. Ploščica-Varga 3. Belyus-Gabrik, 6 párov
  • 6.3.2015 1. Nováková-Šimonová 2. Frajt-Jakubík 3. Munka-Varga, 6 párov
  • 3.3.2015 1. Škerlík-Munka 2. M. Pankovič-Varga 3. Števák-Ploščica, 11 párov

 

17.3.2015

Por No Dvojica Body % Rebr. Akt. MB
1 9 Munka Škerlik 106 73,61% 34,0 9 1,63
2 8 Ploščica Števák 81 56,25% 24,3 8 1,22
3 5 Belyus Gabrik 75 52,08% 19,1 7 0,92
4 6 Tesserová Vagač 72 50,00% 16,0 6 0,69
5 4 Frajt Jakubík 70 48,61% 13,6 5
6 3 Pankovič M. Varga 68 47,22% 11,2 4
7 2 Komínková Siničáková 64 44,44% 7,4 3
8 7 Nováková Šimonová 59 40,97% 3,0 2
9 1 Belčák V. Gregová 53 36,81% 1,0 1

10.3.2015

                                    %      Rebr.  MB
1. Munka-Škerlík       3    86    71,67  6 31,0  1,41
2. Ploščica-Varga      4    76    63,33  5 28,3  1,06
3. Belyus-Gábrik       5    64    53,33  4 17,3
4. Herich-Horňáková A. 1    50    41,67  3  4,7
5. Teššerová-Vagač     6    44    36,67  2  2,0
6. Skalka-Skalková     2    40    33,33  1  1,0

 

 

6.3.2015

Por No Dvojica Body % Rebr.  Top MB
1 1 Nováková Šimonová 70 58,33% 24,3 6 1,41
2 6 Frajt Jakubík 62 51,67% 16,7 5 0,93
2 3 Munka Varga 62 51,67% 16,7 5 0,93
4 2 Skalka Skalková 60 50,00% 13,0 3
5 4 Tesserová Vagač 55 45,83% 7,8 2
6 5 Herich Gabrik 51 42,50% 3,5 1

Družstevné turnaje v utorok

Print this entry

V podstate sme si odvykli hrať na Impy a prejavuje sa to vo výsledkoch mimoklubových družstevných súťaží. Skupinovky nehrávame, lebo sa nás málokedy zíde dostatočný počet, aby mala skupinovka zmysel. Navrhujem, aby sme v utorky, keď nás bude 8, 12 alebo 16 párov hrali družstevné súťaže. Zloženie družstiev by bolo ako je v lige, neúplné družstvá by sa poskladali ad hoc.

8 párov – 4 družstvá každý s každým po 10 rozdaní.

12 párov – 6 družstiev, každý s každým po 6 rozdaní

16 párov – skupina A 4 družstvá, skupina B 4 družstvá – v rámci skupín každý s každým po 10 rozdaní. V A skupine prvýkrát dve 1. ligové družstvá, Kontra a Šance (vychádzam z priebežných výsledkov 2. ligy). Pri ďalšej príležitosti, 1.-3. z predchádzajúceho turnaja a 1. zo skupiny B.

Poznámky k 2. lige

Print this entry

Cez víkend 21.-22. marca sa v Košickom bridžovom klube hralo jarné sústredenie 2. ligy. Prvýkrát sa 2. liga hrala celoslovensky, keďže do západnej konferencie sa prihlásilo iba jedno družstvo. Neviem či v budúcnosti neurobiť z núdze cnosť a nehrať 2. ligu stále celoslovensky. Je to úplne iná úroveň súťaže, než keď ju hrajú 3-4 družstvá. Do šiestich družstiev každý s každým po 20 rozdaní, pri siedmich a ôsmich družstvách po 16 rozdaní – stále by sa dalo sústredenie odohrať za dva dni. Continue reading

2. liga 2015

Print this entry

2. liga 20/03/2015

Rozdania: 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo

Ranks

     MatchScores     ScoreCards Butler

Session All, Section All

Director: Tibor Menyhert

Rank Team Names Sess1 Sess2 Sess3 Sess4 Sess5 Adj VPs
1 6 ZBK 16,38 15,61 17,68 13,2 9,45 -0,25 72,07
2 1 Zemplin 7,02 16,8 8,17 6,8 17,32 56,11
3 3 Kontra 17,56 4,39 11,83 9,45 10,28 53,51
4 4 Sance 2,44 3,2 13,81 13,81 10,55 43,81
5 2 Melir 12,98 9,18 2,32 6,19 9,72 40,39
6 5 Sunshine 3,62 10,82 6,19 10,55 2,68 -0,25 33,61

(printed at 22. 3. 2015 14:45:40 by TeamsScorer5.1.10(c) JAS)

Pokuty: 1/1 ZBK, SUNSHINE – pomalá hra

MatchScores

     Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 2 ZEMPLIN v MELIR
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 2NT= S 2S+2 S 120 -170 -50 -2
2 4S-1 W 4S= W 50 420 470 10
3 4H+1 W 4H+1 E -650 650 0 0
4 5C+2 S 3C+3 S 640 -170 470 10
5 2H-1 N 2H= N -100 -110 -210 -5
6 2NT+3 E 3NT-1 E -210 -100 -310 -7
7 3H-1 S 2H= S -100 -110 -210 -5
8 3H-1 S 3NT= S -50 -400 -450 -10
9 2D+2 S 3NT+1 S 130 -430 -300 -7
10 3NT-2 S 3NT+1 N -200 -630 -830 -13
11 4H-1 S 4H= S -50 -420 -470 -10
12 3NT= E 4S+1 W -400 450 50 2
13 4S-1 W 4S= W 100 620 720 12
14 3NT+3 E 4H+2 E -490 480 -10 0
15 4Hx-2 E 4Hx-2 E 300 -300 0 0
16 3NT-1 N 2H-3 S -50 150 100 3
17 2NT= E 2NT= E -120 120 0 0
18 3C= W 3S-1 N -110 100 -10 0
19 1NT= E 3NT= W -90 600 510 11
20 1NT= N 1NT+1 N 90 -120 -30 -1
Total Imps = -12 (48-60) Total VPs = 7,02-12,98

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 1 MELIR v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 2S+2 S 2NT= S 170 -120 50 2
2 4S= W 4S-1 W -420 -50 -470 -10
3 4H+1 E 4H+1 W -650 650 0 0
4 3C+3 S 5C+2 S 170 -640 -470 -10
5 2H= N 2H-1 N 110 100 210 5
6 3NT-1 E 2NT+3 E 100 210 310 7
7 2H= S 3H-1 S 110 100 210 5
8 3NT= S 3H-1 S 400 50 450 10
9 3NT+1 S 2D+2 S 430 -130 300 7
10 3NT+1 N 3NT-2 S 630 200 830 13
11 4H= S 4H-1 S 420 50 470 10
12 4S+1 W 3NT= E -450 400 -50 -2
13 4S= W 4S-1 W -620 -100 -720 -12
14 4H+2 E 3NT+3 E -480 490 10 0
15 4Hx-2 E 4Hx-2 E 300 -300 0 0
16 2H-3 S 3NT-1 N -150 50 -100 -3
17 2NT= E 2NT= E -120 120 0 0
18 3S-1 N 3C= W -100 110 10 0
19 3NT= W 1NT= E -600 90 -510 -11
20 1NT+1 N 1NT= N 120 -90 30 1
Total Imps = 12 (60-48) Total VPs = 12,98-7,02

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 4 KONTRA v SANCE
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 1D+1 S 4S-1 N 90 50 140 4
2 4S-1 W 3S+1 W 50 170 220 6
3 4H= E 4H+1 E -620 650 30 1
4 5S+1 N 3H-2 W 680 -200 480 10
5 2NT-1 S 2H-2 N -100 200 100 3
6 2NT+1 W 2NT+2 W -150 180 30 1
7 2H= S 2S= W 110 110 220 6
8 3NT= S 4H-1 S 400 50 450 10
9 4S+1 S 4S= S 450 -420 30 1
10 3NT= N 3NT-2 N 600 200 800 13
11 4H= N 4H+1 S 420 -450 -30 -1
12 3S+1 W 3S+1 E -170 170 0 0
13 2H+1 W 3D= S -140 -110 -250 -6
14 4H+2 E 5D= E -480 400 -80 -2
15 1NTx-1 W 3H-2 E 100 -100 0 0
16 3NT-2 N 2H= S -100 -110 -210 -5
17 3D-1 E 2D+1 E 50 110 160 4
18 3NT-3 W 3H-3 E 150 -150 0 0
19 3H-2 N 1NT+2 W -100 150 50 2
20 3C-2 S 1NT= S -200 -90 -290 -7
Total Imps = 40 (61-21) Total VPs = 17,56-2,44

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 3 SANCE v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 4S-1 N 1D+1 S -50 -90 -140 -4
2 3S+1 W 4S-1 W -170 -50 -220 -6
3 4H+1 E 4H= E -650 620 -30 -1
4 3H-2 W 5S+1 N 200 -680 -480 -10
5 2H-2 N 2NT-1 S -200 100 -100 -3
6 2NT+2 W 2NT+1 W -180 150 -30 -1
7 2S= W 2H= S -110 -110 -220 -6
8 4H-1 S 3NT= S -50 -400 -450 -10
9 4S= S 4S+1 S 420 -450 -30 -1
10 3NT-2 N 3NT= N -200 -600 -800 -13
11 4H+1 S 4H= N 450 -420 30 1
12 3S+1 E 3S+1 W -170 170 0 0
13 3D= S 2H+1 W 110 140 250 6
14 5D= E 4H+2 E -400 480 80 2
15 3H-2 E 1NTx-1 W 100 -100 0 0
16 2H= S 3NT-2 N 110 100 210 5
17 2D+1 E 3D-1 E -110 -50 -160 -4
18 3H-3 E 3NT-3 W 150 -150 0 0
19 1NT+2 W 3H-2 N -150 100 -50 -2
20 1NT= S 3C-2 S 90 200 290 7
Total Imps = -40 (21-61) Total VPs = 2,44-17,56

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 6 SUNSHINE v ZBK
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 4S-1 S 3S+1 N -50 -170 -220 -6
2 3NT-2 W 2S+2 E 100 170 270 7
3 4H+1 E 4H= E -650 620 -30 -1
4 4C+2 S 5D= N 170 -600 -430 -10
5 2H-1 N 2H= N -100 -110 -210 -5
6 3Hx-1 N 2S+2 W -100 170 70 2
7 2H= S 2H+1 S 110 -140 -30 -1
8 2H= N 3NT-3 S 110 150 260 6
9 4S+1 S 4S+1 N 450 -450 0 0
10 3NT-1 N 3NT-2 N -100 200 100 3
11 3NT-3 N 4H= S -150 -420 -570 -11
12 4S= E 3NT= E -420 400 -20 -1
13 4H= W 4H= W -620 620 0 0
14 4H= W 4H+1 E -420 450 30 1
15 2S+1 N 3H-1 E 140 -50 90 3
16 4Dx-3 N 3S-1 S -500 50 -450 -10
17 3NT= W 3D+1 E -400 130 -270 -7
18 2S+2 N 4Dx-1 S 170 200 370 9
19 1NT+3 E 3NT-1 E -180 -100 -280 -7
20 3NT-2 N 2H-1 S -200 100 -100 -3
Total Imps = -31 (31-62) Total VPs = 3,62-16,38

Session 1 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 5 ZBK v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 3S+1 N 4S-1 S 170 50 220 6
2 2S+2 E 3NT-2 W -170 -100 -270 -7
3 4H= E 4H+1 E -620 650 30 1
4 5D= N 4C+2 S 600 -170 430 10
5 2H= N 2H-1 N 110 100 210 5
6 2S+2 W 3Hx-1 N -170 100 -70 -2
7 2H+1 S 2H= S 140 -110 30 1
8 3NT-3 S 2H= N -150 -110 -260 -6
9 4S+1 N 4S+1 S 450 -450 0 0
10 3NT-2 N 3NT-1 N -200 100 -100 -3
11 4H= S 3NT-3 N 420 150 570 11
12 3NT= E 4S= E -400 420 20 1
13 4H= W 4H= W -620 620 0 0
14 4H+1 E 4H= W -450 420 -30 -1
15 3H-1 E 2S+1 N 50 -140 -90 -3
16 3S-1 S 4Dx-3 N -50 500 450 10
17 3D+1 E 3NT= W -130 400 270 7
18 4Dx-1 S 2S+2 N -200 -170 -370 -9
19 3NT-1 E 1NT+3 E 100 180 280 7
20 2H-1 S 3NT-2 N -100 200 100 3
Total Imps = 31 (62-31) Total VPs = 16,38-3,62

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 4 ZEMPLIN v SANCE
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 2S+2 S 2D-1 E 170 -50 120 3
2 5Sx-1 S 5C+1 W -200 420 220 6
3 4S= W 3NT= E -620 600 -20 -1
4 2D-1 N 3D= N -100 -110 -210 -5
5 6S= E 6S= E -980 980 0 0
6 3H-2 E 3D-1 S 200 50 250 6
7 2NT-1 E 3NT-1 E 100 -100 0 0
8 3S+1 N 4S-1 N 170 50 220 6
9 4H+3 N 4H+2 N 510 -480 30 1
10 4H-2 E 5H-1 E 200 -100 100 3
11 4H+1 N 4H+1 N 450 -450 0 0
12 4S+1 E 4S+1 E -450 450 0 0
13 4S-1 E 4S= E 100 620 720 12
14 3NT+1 E 5NT= E -430 460 30 1
15 4H+1 E 3NT-2 E -450 -100 -550 -11
16 4S= N 4S-1 S 420 50 470 10
17 4H+2 S 5H+1 S 480 -480 0 0
18 3D-1 S 3D-1 S -100 100 0 0
19 3S-2 W 2H-1 W 200 -100 100 3
20 3C+1 W 3C+1 W -130 130 0 0
Total Imps = 34 (51-17) Total VPs = 16,8-3,2

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 5 MELIR v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 4C-2 E 2D-2 E 100 -100 0 0
2 5Sx-1 N 5C+1 W -200 420 220 6
3 2C+1 E 3NT= E -110 600 490 10
4 2D+1 N 3H-1 W 110 -100 10 0
5 4S+1 E 4S+2 E -450 480 30 1
6 3D= S 4D-2 S 110 100 210 5
7 2NT+1 E 3NT-1 E -150 -100 -250 -6
8 4S-1 N 4S-1 N -50 50 0 0
9 4H+2 N 4H+2 N 480 -480 0 0
10 4H-1 E 4H-1 E 100 -100 0 0
11 4D-3 E 5Dx-4 W 150 -800 -650 -12
12 1NT-1 E 3S= E 50 140 190 5
13 4S= E 4S-1 E -620 -100 -720 -12
14 3NT+2 E 3NT+3 E -460 490 30 1
15 3NT+2 E 3NT+1 E -460 430 -30 -1
16 4S= S 4Hx-1 W 420 -200 220 6
17 4H+1 S 3NT+2 S 450 -460 -10 0
18 3D-1 S 3S-3 N -100 300 200 5
19 2S= W 3S-4 W -110 -400 -510 -11
20 3C+1 W 3C+1 W -130 130 0 0
Total Imps = -3 (39-42) Total VPs = 9,18-10,82

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 6 KONTRA v ZBK
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 3C-1 W 2S+1 S 50 -140 -90 -3
2 6C-1 W 5D+1 W 50 420 470 10
3 3C= W 5C-1 E -110 -100 -210 -5
4 2D+1 N 3H-1 W 110 -100 10 0
5 6S-1 W 4NT+2 E 50 490 540 11
6 4D-1 S 3D= S -50 -110 -160 -4
7 4H-2 W 2NT-1 E 200 -100 100 3
8 4S-1 N 4S= N -50 -420 -470 -10
9 4H+3 N 4H+3 S 510 -510 0 0
10 3NT+1 W 4H-2 E -630 -200 -830 -13
11 4H+1 N 5Dx-4 W 450 -800 -350 -8
12 3S+2 E 4S+1 E -200 450 250 6
13 4S= E 4S= E -620 620 0 0
14 3NT+3 E 3NT+2 E -490 460 -30 -1
15 4H= E 3NT+2 E -420 460 40 1
16 4S-1 N 2C-2 N -50 100 50 2
17 4H+2 S 6H= S 480 -980 -500 -11
18 2S-3 E 4C-1 E 150 -50 100 3
19 3H-1 E 2D= N 100 -90 10 0
20 3S-2 N 2D-1 E -200 -100 -300 -7
Total Imps = -26 (36-62) Total VPs = 4,39-15,61

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 1 SANCE v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 2D-1 E 2S+2 S 50 -170 -120 -3
2 5C+1 W 5Sx-1 S -420 200 -220 -6
3 3NT= E 4S= W -600 620 20 1
4 3D= N 2D-1 N 110 100 210 5
5 6S= E 6S= E -980 980 0 0
6 3D-1 S 3H-2 E -50 -200 -250 -6
7 3NT-1 E 2NT-1 E 100 -100 0 0
8 4S-1 N 3S+1 N -50 -170 -220 -6
9 4H+2 N 4H+3 N 480 -510 -30 -1
10 5H-1 E 4H-2 E 100 -200 -100 -3
11 4H+1 N 4H+1 N 450 -450 0 0
12 4S+1 E 4S+1 E -450 450 0 0
13 4S= E 4S-1 E -620 -100 -720 -12
14 5NT= E 3NT+1 E -460 430 -30 -1
15 3NT-2 E 4H+1 E 100 450 550 11
16 4S-1 S 4S= N -50 -420 -470 -10
17 5H+1 S 4H+2 S 480 -480 0 0
18 3D-1 S 3D-1 S -100 100 0 0
19 2H-1 W 3S-2 W 100 -200 -100 -3
20 3C+1 W 3C+1 W -130 130 0 0
Total Imps = -34 (17-51) Total VPs = 3,2-16,8

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 2 SUNSHINE v MELIR
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 2D-2 E 4C-2 E 100 -100 0 0
2 5C+1 W 5Sx-1 N -420 200 -220 -6
3 3NT= E 2C+1 E -600 110 -490 -10
4 3H-1 W 2D+1 N 100 -110 -10 0
5 4S+2 E 4S+1 E -480 450 -30 -1
6 4D-2 S 3D= S -100 -110 -210 -5
7 3NT-1 E 2NT+1 E 100 150 250 6
8 4S-1 N 4S-1 N -50 50 0 0
9 4H+2 N 4H+2 N 480 -480 0 0
10 4H-1 E 4H-1 E 100 -100 0 0
11 5Dx-4 W 4D-3 E 800 -150 650 12
12 3S= E 1NT-1 E -140 -50 -190 -5
13 4S-1 E 4S= E 100 620 720 12
14 3NT+3 E 3NT+2 E -490 460 -30 -1
15 3NT+1 E 3NT+2 E -430 460 30 1
16 4Hx-1 W 4S= S 200 -420 -220 -6
17 3NT+2 S 4H+1 S 460 -450 10 0
18 3S-3 N 3D-1 S -300 100 -200 -5
19 3S-4 W 2S= W 400 110 510 11
20 3C+1 W 3C+1 W -130 130 0 0
Total Imps = 3 (42-39) Total VPs = 10,82-9,18

Session 2 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 3 ZBK v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 2S+1 S 3C-1 W 140 -50 90 3
2 5D+1 W 6C-1 W -420 -50 -470 -10
3 5C-1 E 3C= W 100 110 210 5
4 3H-1 W 2D+1 N 100 -110 -10 0
5 4NT+2 E 6S-1 W -490 -50 -540 -11
6 3D= S 4D-1 S 110 50 160 4
7 2NT-1 E 4H-2 W 100 -200 -100 -3
8 4S= N 4S-1 N 420 50 470 10
9 4H+3 S 4H+3 N 510 -510 0 0
10 4H-2 E 3NT+1 W 200 630 830 13
11 5Dx-4 W 4H+1 N 800 -450 350 8
12 4S+1 E 3S+2 E -450 200 -250 -6
13 4S= E 4S= E -620 620 0 0
14 3NT+2 E 3NT+3 E -460 490 30 1
15 3NT+2 E 4H= E -460 420 -40 -1
16 2C-2 N 4S-1 N -100 50 -50 -2
17 6H= S 4H+2 S 980 -480 500 11
18 4C-1 E 2S-3 E 50 -150 -100 -3
19 2D= N 3H-1 E 90 -100 -10 0
20 2D-1 E 3S-2 N 100 200 300 7
Total Imps = 26 (62-36) Total VPs = 15,61-4,39

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 3 ZEMPLIN v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 4H-1 N 5C= E -50 400 350 8
2 3D-1 N 3D= N -100 -110 -210 -5
3 3NT+2 S 3NT+2 S 460 -460 0 0
4 4H-2 N 4H= N -200 -620 -820 -13
5 1NT+2 W 3C= E -150 110 -40 -1
6 3H+1 E 5Hx-1 E -170 -200 -370 -9
7 4H+1 N 4H+1 S 650 -650 0 0
8 5H-3 E 4H-1 W 150 -50 100 3
9 3NT-1 W 3S-3 N 100 150 250 6
10 4H= N 2NT-1 N 620 100 720 12
11 2H= N 2D+1 W 110 110 220 6
12 4Sx-2 W 5H+1 N 300 -680 -380 -9
13 1NT= W 2S-2 N -90 200 110 3
14 6Dx-2 W 5Dx= W 300 550 850 13
15 2S= S 4H-3 W 110 -150 -40 -1
16 3NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
17 4S+2 W 3H-4 S -480 200 -280 -7
18 4S+1 E 4S+1 E -450 450 0 0
19 4S= E 6S-1 E -620 -100 -720 -12
20 1H+3 E 1D+3 E -170 130 -40 -1
Total Imps = -7 (51-58) Total VPs = 8,17-11,83

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 6 MELIR v ZBK
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 5Cx-1 E 4H= S 100 -420 -320 -8
2 2D+1 N 4C-3 E 110 -150 -40 -1
3 3NT+3 S 3NT+3 S 490 -490 0 0
4 2H-3 E 2S+3 E 300 200 500 11
5 3C= E 3C= W -110 110 0 0
6 4H= E 4Sx-1 S -620 100 -520 -11
7 4H+1 S 5H+1 S 650 -680 -30 -1
8 1NT+1 W 4H-2 E -120 -100 -220 -6
9 3D+2 W 2H-3 S -150 150 0 0
10 3NT-2 N 3H+3 N -200 -230 -430 -10
11 2H-1 S 3D= W -50 110 60 2
12 4H+3 N 4H+1 N 710 -650 60 2
13 1NT+1 W 2S+1 N -120 -140 -260 -6
14 6Dx-2 W 6H= S 300 -980 -680 -12
15 4Hx-1 W 3H= W 100 140 240 6
16 3NT-1 N 3NT= S -50 -400 -450 -10
17 4S+2 W 3S+2 W -480 200 -280 -7
18 6S-1 E 4S+1 E 50 450 500 11
19 5S= E 4S= E -650 620 -30 -1
20 3NT-1 E 5D-1 E 100 -100 0 0
Total Imps = -41 (32-73) Total VPs = 2,32-17,68

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 1 KONTRA v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 5C= E 4H-1 N -400 50 -350 -8
2 3D= N 3D-1 N 110 100 210 5
3 3NT+2 S 3NT+2 S 460 -460 0 0
4 4H= N 4H-2 N 620 200 820 13
5 3C= E 1NT+2 W -110 150 40 1
6 5Hx-1 E 3H+1 E 200 170 370 9
7 4H+1 S 4H+1 N 650 -650 0 0
8 4H-1 W 5H-3 E 50 -150 -100 -3
9 3S-3 N 3NT-1 W -150 -100 -250 -6
10 2NT-1 N 4H= N -100 -620 -720 -12
11 2D+1 W 2H= N -110 -110 -220 -6
12 5H+1 N 4Sx-2 W 680 -300 380 9
13 2S-2 N 1NT= W -200 90 -110 -3
14 5Dx= W 6Dx-2 W -550 -300 -850 -13
15 4H-3 W 2S= S 150 -110 40 1
16 3NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
17 3H-4 S 4S+2 W -200 480 280 7
18 4S+1 E 4S+1 E -450 450 0 0
19 6S-1 E 4S= E 100 620 720 12
20 1D+3 E 1H+3 E -130 170 40 1
Total Imps = 7 (58-51) Total VPs = 11,83-8,17

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 5 SANCE v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 5Cx-1 E 5Cx-1 E 100 -100 0 0
2 3D-1 N 3D-1 N -100 100 0 0
3 3NT+3 S 3NT+1 S 490 -430 60 2
4 4C+1 E 3S= E -150 140 -10 0
5 2H= E 3NT-1 W -110 -50 -160 -4
6 2S= S 2H+2 E 110 170 280 7
7 5H+1 S 4H= S 680 -620 60 2
8 4H-1 W 4H-1 E 50 -50 0 0
9 3S-3 N 3C+1 W -150 130 -20 -1
10 4H= N 4Cx-2 E 620 -500 120 3
11 2D= W 2D= W -90 90 0 0
12 4H+2 N 5H+1 N 680 -680 0 0
13 1NT+1 W 2NT-1 W -120 -100 -220 -6
14 6Dx-2 W 6Dx-2 W 300 -300 0 0
15 3S= S 3S-1 S 140 100 240 6
16 3NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
17 3D+1 E 4S+2 W -130 480 350 8
18 4S+2 E 6S= E -480 980 500 11
19 4S= E 4S-1 E -620 -100 -720 -12
20 2H+1 E 4D= E -140 130 -10 0
Total Imps = 16 (39-23) Total VPs = 13,81-6,19

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 4 SUNSHINE v SANCE
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 5Cx-1 E 5Cx-1 E 100 -100 0 0
2 3D-1 N 3D-1 N -100 100 0 0
3 3NT+1 S 3NT+3 S 430 -490 -60 -2
4 3S= E 4C+1 E -140 150 10 0
5 3NT-1 W 2H= E 50 110 160 4
6 2H+2 E 2S= S -170 -110 -280 -7
7 4H= S 5H+1 S 620 -680 -60 -2
8 4H-1 E 4H-1 W 50 -50 0 0
9 3C+1 W 3S-3 N -130 150 20 1
10 4Cx-2 E 4H= N 500 -620 -120 -3
11 2D= W 2D= W -90 90 0 0
12 5H+1 N 4H+2 N 680 -680 0 0
13 2NT-1 W 1NT+1 W 100 120 220 6
14 6Dx-2 W 6Dx-2 W 300 -300 0 0
15 3S-1 S 3S= S -100 -140 -240 -6
16 3NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
17 4S+2 W 3D+1 E -480 130 -350 -8
18 6S= E 4S+2 E -980 480 -500 -11
19 4S-1 E 4S= E 100 620 720 12
20 4D= E 2H+1 E -130 140 10 0
Total Imps = -16 (23-39) Total VPs = 6,19-13,81

Session 3 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 2 ZBK v MELIR
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 4H= S 5Cx-1 E 420 -100 320 8
2 4C-3 E 2D+1 N 150 -110 40 1
3 3NT+3 S 3NT+3 S 490 -490 0 0
4 2S+3 E 2H-3 E -200 -300 -500 -11
5 3C= W 3C= E -110 110 0 0
6 4Sx-1 S 4H= E -100 620 520 11
7 5H+1 S 4H+1 S 680 -650 30 1
8 4H-2 E 1NT+1 W 100 120 220 6
9 2H-3 S 3D+2 W -150 150 0 0
10 3H+3 N 3NT-2 N 230 200 430 10
11 3D= W 2H-1 S -110 50 -60 -2
12 4H+1 N 4H+3 N 650 -710 -60 -2
13 2S+1 N 1NT+1 W 140 120 260 6
14 6H= S 6Dx-2 W 980 -300 680 12
15 3H= W 4Hx-1 W -140 -100 -240 -6
16 3NT= S 3NT-1 N 400 50 450 10
17 3S+2 W 4S+2 W -200 480 280 7
18 4S+1 E 6S-1 E -450 -50 -500 -11
19 4S= E 5S= E -620 650 30 1
20 5D-1 E 3NT-1 E 100 -100 0 0
Total Imps = 41 (73-32) Total VPs = 17,68-2,32

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 6 ZEMPLIN v ZBK
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 2NT= W 1S= E -120 80 -40 -1
2 4S= E 4H-1 E -420 -50 -470 -10
3 4H= S 4H= N 420 -420 0 0
4 3NT-2 W 4H-2 E 200 -200 0 0
5 3H= S 2H-1 S 140 100 240 6
6 4H+1 N 3H= N 450 -140 310 7
7 3H+1 E 2H+2 E -170 170 0 0
8 3Hx-2 N 3NT-1 E -300 -50 -350 -8
9 4S-2 W 4S-1 W 200 -100 100 3
10 1NT-1 S 5C-2 N -100 200 100 3
11 3NT-1 S 4S= N -50 -420 -470 -10
12 6H= W 6H= W -980 980 0 0
13 3H= E 4H-1 E -140 -100 -240 -6
14 3NT-1 N 2NT-1 N -50 50 0 0
15 3NT+1 W 3NT-1 W -430 -50 -480 -10
16 4S-1 N 4S-1 N -50 50 0 0
17 2S= N 1NT= E 110 90 200 5
18 5C= S 5C-1 S 600 100 700 12
19 3Hx-3 N 3C-2 S -500 100 -400 -9
20 3NT-1 W 2H= W 100 110 210 5
Total Imps = -13 (41-54) Total VPs = 6,8-13,2

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 4 MELIR v SANCE
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 2S= E 3NT= W -110 400 290 7
2 4S-2 W 4H-3 E 100 -150 -50 -2
3 2H+1 S 3H= S 140 -140 0 0
4 4D-3 E 3NT-2 W 300 -200 100 3
5 3NT= W 4C-2 E -400 -100 -500 -11
6 4H-1 N 4H+1 N -50 -450 -500 -11
7 3H+1 E 4H= E -170 620 450 10
8 2D-1 W 3C+1 E 50 130 180 5
9 4S-1 W 4C+1 N 100 -150 -50 -2
10 2H+1 S 3H-1 N 140 100 240 6
11 3S+1 N 4H= N 170 -420 -250 -6
12 4H= E 4H= W -420 420 0 0
13 4H-1 E 4H-1 E 100 -100 0 0
14 2H= S 3H+1 S 110 -170 -60 -2
15 2H+1 E 4H-1 E -140 -50 -190 -5
16 4H= N 2S+1 N 420 -140 280 7
17 1NT= E 2NT-1 E -90 -50 -140 -4
18 4C-1 S 4C= S -100 -130 -230 -6
19 3D-1 E 4D-3 E 100 -300 -200 -5
20 2NT= W 1NT+1 W -120 120 0 0
Total Imps = -16 (38-54) Total VPs = 6,19-13,81

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 5 KONTRA v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 2S+1 E 1NT= W -140 90 -50 -2
2 4S-1 W 4S= W 50 420 470 10
3 3H-1 N 3H-1 S -50 50 0 0
4 3NT-2 E 2Sx-2 S 200 500 700 12
5 2S+1 E 2NT-1 W -140 -50 -190 -5
6 3Sx-2 E 4H-1 N 500 50 550 11
7 4H= E 4H= E -620 620 0 0
8 3NT-2 E 3NT+1 E 100 430 530 11
9 4S-2 W 5S-1 W 200 -100 100 3
10 3NT-2 S 2H= S -200 -110 -310 -7
11 4S-1 N 4S= N -50 -420 -470 -10
12 5H+1 E 4H+2 W -480 480 0 0
13 4D= N 4H-1 E 130 -100 30 1
14 4H-2 S 3NT= N -100 -400 -500 -11
15 3H= E 2H= E -140 110 -30 -1
16 4S-1 N 3S+1 N -50 -170 -220 -6
17 1NT= E 1NT= E -90 90 0 0
18 4C= S 3C+2 S 130 -150 -20 -1
19 2Dx= E 2NT-2 N -180 100 -80 -2
20 2S= E 2NT-1 W -110 -100 -210 -5
Total Imps = -2 (48-50) Total VPs = 9,45-10,55

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 2 SANCE v MELIR
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 3NT= W 2S= E -400 110 -290 -7
2 4H-3 E 4S-2 W 150 -100 50 2
3 3H= S 2H+1 S 140 -140 0 0
4 3NT-2 W 4D-3 E 200 -300 -100 -3
5 4C-2 E 3NT= W 100 400 500 11
6 4H+1 N 4H-1 N 450 50 500 11
7 4H= E 3H+1 E -620 170 -450 -10
8 3C+1 E 2D-1 W -130 -50 -180 -5
9 4C+1 N 4S-1 W 150 -100 50 2
10 3H-1 N 2H+1 S -100 -140 -240 -6
11 4H= N 3S+1 N 420 -170 250 6
12 4H= W 4H= E -420 420 0 0
13 4H-1 E 4H-1 E 100 -100 0 0
14 3H+1 S 2H= S 170 -110 60 2
15 4H-1 E 2H+1 E 50 140 190 5
16 2S+1 N 4H= N 140 -420 -280 -7
17 2NT-1 E 1NT= E 50 90 140 4
18 4C= S 4C-1 S 130 100 230 6
19 4D-3 E 3D-1 E 300 -100 200 5
20 1NT+1 W 2NT= W -120 120 0 0
Total Imps = 16 (54-38) Total VPs = 13,81-6,19

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 3 SUNSHINE v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 1NT= W 2S+1 E -90 140 50 2
2 4S= W 4S-1 W -420 -50 -470 -10
3 3H-1 S 3H-1 N -50 50 0 0
4 2Sx-2 S 3NT-2 E -500 -200 -700 -12
5 2NT-1 W 2S+1 E 50 140 190 5
6 4H-1 N 3Sx-2 E -50 -500 -550 -11
7 4H= E 4H= E -620 620 0 0
8 3NT+1 E 3NT-2 E -430 -100 -530 -11
9 5S-1 W 4S-2 W 100 -200 -100 -3
10 2H= S 3NT-2 S 110 200 310 7
11 4S= N 4S-1 N 420 50 470 10
12 4H+2 W 5H+1 E -480 480 0 0
13 4H-1 E 4D= N 100 -130 -30 -1
14 3NT= N 4H-2 S 400 100 500 11
15 2H= E 3H= E -110 140 30 1
16 3S+1 N 4S-1 N 170 50 220 6
17 1NT= E 1NT= E -90 90 0 0
18 3C+2 S 4C= S 150 -130 20 1
19 2NT-2 N 2Dx= E -100 180 80 2
20 2NT-1 W 2S= E 100 110 210 5
Total Imps = 2 (50-48) Total VPs = 10,55-9,45

Session 4 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 1 ZBK v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 1S= E 2NT= W -80 120 40 1
2 4H-1 E 4S= E 50 420 470 10
3 4H= N 4H= S 420 -420 0 0
4 4H-2 E 3NT-2 W 200 -200 0 0
5 2H-1 S 3H= S -100 -140 -240 -6
6 3H= N 4H+1 N 140 -450 -310 -7
7 2H+2 E 3H+1 E -170 170 0 0
8 3NT-1 E 3Hx-2 N 50 300 350 8
9 4S-1 W 4S-2 W 100 -200 -100 -3
10 5C-2 N 1NT-1 S -200 100 -100 -3
11 4S= N 3NT-1 S 420 50 470 10
12 6H= W 6H= W -980 980 0 0
13 4H-1 E 3H= E 100 140 240 6
14 2NT-1 N 3NT-1 N -50 50 0 0
15 3NT-1 W 3NT+1 W 50 430 480 10
16 4S-1 N 4S-1 N -50 50 0 0
17 1NT= E 2S= N -90 -110 -200 -5
18 5C-1 S 5C= S -100 -600 -700 -12
19 3C-2 S 3Hx-3 N -100 500 400 9
20 2H= W 3NT-1 W -110 -100 -210 -5
Total Imps = 13 (54-41) Total VPs = 13,2-6,8

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 1 v 5 ZEMPLIN v SUNSHINE
Bd NSContr EWContr NS1 EW1 Total Imps
1 4S+1 S 4S= N 450 -420 30 1
2 4S-1 S 5Cx-1 E -100 -100 -200 -5
3 3NT+2 N 4H+1 S 460 -450 10 0
4 2H+2 W 4H= W -170 620 450 10
5 3NT-3 N 2S= E -300 110 -190 -5
6 6S-2 N 5S-1 N -100 50 -50 -2
7 3H= W 4H= W -140 620 480 10
8 3NT+2 N 3NT= N 460 -400 60 2
9 4S= N 3S= N 420 -140 280 7
10 2NT-2 E 1NT+1 E 200 120 320 8
11 4S= S 1S+1 S 420 -110 310 7
12 2H+2 W 3NT= E -170 400 230 6
13 3NT= W 3D+2 E -600 150 -450 -10
14 4S+1 N 4S= S 450 -420 30 1
15 3S-2 W 3H= N 100 -140 -40 -1
16 6D+1 W 6Dx+1 W -1390 1740 350 8
17 2H= S PASS N 110 0 110 3
18 2D-3 E 2H-1 W 150 -50 100 3
19 3D-1 N 3S-2 E -50 -200 -250 -6
20 3NT+1 E 4S+1 E -630 650 20 1
Total Imps = 38 (67-29) Total VPs = 17,32-2,68

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 2 v 3 MELIR v KONTRA
Bd NSContr EWContr NS2 EW2 Total Imps
1 4S+1 N 2S+3 S 450 -200 250 6
2 3S= S 5D-1 E 140 -50 90 3
3 4S+1 N 5S+1 N 450 -480 -30 -1
4 3H+1 W 2H+3 W -170 200 30 1
5 3S-2 E 3NT-2 N 100 200 300 7
6 4S= S 3NT+1 S 420 -430 -10 0
7 2S-1 N 2S-1 N -100 100 0 0
8 3NT+1 N 6H= S 430 -980 -550 -11
9 4S-1 N 4S-1 S -50 50 0 0
10 1NT= E 1NT+1 E -90 120 30 1
11 4S= S 1S+3 S 420 -170 250 6
12 3D+1 E 2D+1 E -130 110 -20 -1
13 2D+3 E 3H-1 N -150 100 -50 -2
14 4S+1 S 4S+1 S 450 -450 0 0
15 2H+1 N 4H-1 N 140 100 240 6
16 4S-1 S 5S-3 S -50 150 100 3
17 1NT+1 N 2NT= N 120 -120 0 0
18 2H= W 2S-1 E -110 -50 -160 -4
19 3D-1 S 2S-2 E -50 -200 -250 -6
20 2S+2 E 3S-2 E -170 -200 -370 -9
Total Imps = -1 (33-34) Total VPs = 9,72-10,28

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 3 v 2 KONTRA v MELIR
Bd NSContr EWContr NS3 EW3 Total Imps
1 2S+3 S 4S+1 N 200 -450 -250 -6
2 5D-1 E 3S= S 50 -140 -90 -3
3 5S+1 N 4S+1 N 480 -450 30 1
4 2H+3 W 3H+1 W -200 170 -30 -1
5 3NT-2 N 3S-2 E -200 -100 -300 -7
6 3NT+1 S 4S= S 430 -420 10 0
7 2S-1 N 2S-1 N -100 100 0 0
8 6H= S 3NT+1 N 980 -430 550 11
9 4S-1 S 4S-1 N -50 50 0 0
10 1NT+1 E 1NT= E -120 90 -30 -1
11 1S+3 S 4S= S 170 -420 -250 -6
12 2D+1 E 3D+1 E -110 130 20 1
13 3H-1 N 2D+3 E -100 150 50 2
14 4S+1 S 4S+1 S 450 -450 0 0
15 4H-1 N 2H+1 N -100 -140 -240 -6
16 5S-3 S 4S-1 S -150 50 -100 -3
17 2NT= N 1NT+1 N 120 -120 0 0
18 2S-1 E 2H= W 50 110 160 4
19 2S-2 E 3D-1 S 200 50 250 6
20 3S-2 E 2S+2 E 200 170 370 9
Total Imps = 1 (34-33) Total VPs = 10,28-9,72

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 4 v 6 SANCE v ZBK
Bd NSContr EWContr NS4 EW4 Total Imps
1 3S+2 S 4S-1 S 200 50 250 6
2 5Dx-1 E 5Dx-1 E 100 -100 0 0
3 4S+1 S 6S-1 S 450 50 500 11
4 4H= E 4H-1 W -620 -100 -720 -12
5 3C-1 N 3NT-2 S -100 200 100 3
6 3NT-1 S 4S+1 N -50 -450 -500 -11
7 5D-1 W 4D= W 100 130 230 6
8 3NT+2 S 6NT-2 S 460 100 560 11
9 4S= N 4S-1 N 420 50 470 10
10 1NT= E 1NT-2 E -90 -200 -290 -7
11 2S+2 S 1NT+3 S 170 -180 -10 0
12 3NT= W 2NT+1 E -400 150 -250 -6
13 2S= N 3NT-2 W 110 -200 -90 -3
14 4S+1 S 4S+2 S 450 -480 -30 -1
15 2H+1 N 2H+1 N 140 -140 0 0
16 5Sx-2 S 5Sx-1 S -300 100 -200 -5
17 1NT-2 N 2NT-1 E -100 -50 -150 -4
18 1S= E 2H+1 W -80 140 60 2
19 2H= E 3D+1 N -110 -130 -240 -6
20 4S-2 E 3S= E 200 140 340 8
Total Imps = 2 (57-55) Total VPs = 10,55-9,45

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 5 v 1 SUNSHINE v ZEMPLIN
Bd NSContr EWContr NS5 EW5 Total Imps
1 4S= N 4S+1 S 420 -450 -30 -1
2 5Cx-1 E 4S-1 S 100 100 200 5
3 4H+1 S 3NT+2 N 450 -460 -10 0
4 4H= W 2H+2 W -620 170 -450 -10
5 2S= E 3NT-3 N -110 300 190 5
6 5S-1 N 6S-2 N -50 100 50 2
7 4H= W 3H= W -620 140 -480 -10
8 3NT= N 3NT+2 N 400 -460 -60 -2
9 3S= N 4S= N 140 -420 -280 -7
10 1NT+1 E 2NT-2 E -120 -200 -320 -8
11 1S+1 S 4S= S 110 -420 -310 -7
12 3NT= E 2H+2 W -400 170 -230 -6
13 3D+2 E 3NT= W -150 600 450 10
14 4S= S 4S+1 N 420 -450 -30 -1
15 3H= N 3S-2 W 140 -100 40 1
16 6Dx+1 W 6D+1 W -1740 1390 -350 -8
17 PASS N 2H= S 0 -110 -110 -3
18 2H-1 W 2D-3 E 50 -150 -100 -3
19 3S-2 E 3D-1 N 200 50 250 6
20 4S+1 E 3NT+1 E -650 630 -20 -1
Total Imps = -38 (29-67) Total VPs = 2,68-17,32

Session 5 Section A

Scoring: Imps->VPs(WBFC). VP Scale 20 Board Matches.

Team 6 v 4 ZBK v SANCE
Bd NSContr EWContr NS6 EW6 Total Imps
1 4S-1 S 3S+2 S -50 -200 -250 -6
2 5Dx-1 E 5Dx-1 E 100 -100 0 0
3 6S-1 S 4S+1 S -50 -450 -500 -11
4 4H-1 W 4H= E 100 620 720 12
5 3NT-2 S 3C-1 N -200 100 -100 -3
6 4S+1 N 3NT-1 S 450 50 500 11
7 4D= W 5D-1 W -130 -100 -230 -6
8 6NT-2 S 3NT+2 S -100 -460 -560 -11
9 4S-1 N 4S= N -50 -420 -470 -10
10 1NT-2 E 1NT= E 200 90 290 7
11 1NT+3 S 2S+2 S 180 -170 10 0
12 2NT+1 E 3NT= W -150 400 250 6
13 3NT-2 W 2S= N 200 -110 90 3
14 4S+2 S 4S+1 S 480 -450 30 1
15 2H+1 N 2H+1 N 140 -140 0 0
16 5Sx-1 S 5Sx-2 S -100 300 200 5
17 2NT-1 E 1NT-2 N 50 100 150 4
18 2H+1 W 1S= E -140 80 -60 -2
19 3D+1 N 2H= E 130 110 240 6
20 3S= E 4S-2 E -140 -200 -340 -8
Total Imps = -2 (55-57) Total VPs = 9,45-10,55

ScoreCards

     Ranks     MatchScores

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = -12 VPs 7,02 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2NT= S C5 120 -2 -29 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS NS 4S-1 W HA 50 10
3 EW NS 4H+1 W CA -650 0
4 All NS 5C+2 S SJ 640 10
5 NS NS 2H-1 N D5 -100 -5
6 EW NS 2NT+3 E DK -210 -7
7 All NS 3H-1 S D8 -100 -5
8 NS 3H-1 S C7 -50 -10
9 EW NS 2D+2 S HK 130 -7
10 All NS 3NT-2 S C5 -200 -13
11 NS 4H-1 S C2 -50 -10 17 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS NS 3NT= E H4 -400 2
13 All NS 4S-1 W DK 100 12
14 NS 3NT+3 E S3 -490 0
15 NS NS 4Hx-2 E SA 300 0
16 EW NS 3NT-1 N H9 -50 3
17 NS 2NT= E S4 -120 0
18 NS NS 3C= W SQ -110 0
19 EW NS 1NT= E S6 -90 11
20 All NS 1NT= N D2 90 -1
EW: Team Total IMPs = -12 VPs 7,02 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+2 S D5 -170 -2 -29 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS EW 4S= W D6 420 10
3 EW EW 4H+1 E C5 650 0
4 All EW 3C+3 S HK -170 10
5 NS EW 2H= N D5 -110 -5
6 EW EW 3NT-1 E C5 -100 -7
7 All EW 2H= S D8 -110 -5
8 EW 3NT= S C8 -400 -10
9 EW EW 3NT+1 S S10 -430 -7
10 All EW 3NT+1 N HJ -630 -13
11 EW 4H= S D8 -420 -10 17 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS EW 4S+1 W H10 450 2
13 All EW 4S= W DK 620 12
14 EW 4H+2 E S3 480 0
15 NS EW 4Hx-2 E SA -300 0
16 EW EW 2H-3 S D6 150 3
17 EW 2NT= E S7 120 0
18 NS EW 3S-1 N H5 100 0
19 EW EW 3NT= W H8 600 11
20 All EW 1NT+1 N S8 -120 -1

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = 12 VPs 12,98 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+2 S D5 170 2 29 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS NS 4S= W D6 -420 -10
3 EW NS 4H+1 E C5 -650 0
4 All NS 3C+3 S HK 170 -10
5 NS NS 2H= N D5 110 5
6 EW NS 3NT-1 E C5 100 7
7 All NS 2H= S D8 110 5
8 NS 3NT= S C8 400 10
9 EW NS 3NT+1 S S10 430 7
10 All NS 3NT+1 N HJ 630 13
11 NS 4H= S D8 420 10 -17 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 4S+1 W H10 -450 -2
13 All NS 4S= W DK -620 -12
14 NS 4H+2 E S3 -480 0
15 NS NS 4Hx-2 E SA 300 0
16 EW NS 2H-3 S D6 -150 -3
17 NS 2NT= E S7 -120 0
18 NS NS 3S-1 N H5 -100 0
19 EW NS 3NT= W H8 -600 -11
20 All NS 1NT+1 N S8 120 1
EW: Team Total IMPs = 12 VPs 12,98 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2NT= S C5 -120 2 29 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS EW 4S-1 W HA -50 -10
3 EW EW 4H+1 W CA 650 0
4 All EW 5C+2 S SJ -640 -10
5 NS EW 2H-1 N D5 100 5
6 EW EW 2NT+3 E DK 210 7
7 All EW 3H-1 S D8 100 5
8 EW 3H-1 S C7 50 10
9 EW EW 2D+2 S HK -130 7
10 All EW 3NT-2 S C5 200 13
11 EW 4H-1 S C2 50 10 -17 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 3NT= E H4 400 -2
13 All EW 4S-1 W DK -100 -12
14 EW 3NT+3 E S3 490 0
15 NS EW 4Hx-2 E SA -300 0
16 EW EW 3NT-1 N H9 50 -3
17 EW 2NT= E S4 120 0
18 NS EW 3C= W SQ 110 0
19 EW EW 1NT= E S6 90 -11
20 All EW 1NT= N D2 -90 1

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = 40 VPs 17,56 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 1D+1 S SJ 90 4 55 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS NS 4S-1 W C9 50 6
3 EW NS 4H= E S5 -620 1
4 All NS 5S+1 N HQ 680 10
5 NS NS 2NT-1 S S7 -100 3
6 EW NS 2NT+1 W D2 -150 1
7 All NS 2H= S D8 110 6
8 NS 3NT= S D3 400 10
9 EW NS 4S+1 S HK 450 1
10 All NS 3NT= N DJ 600 13
11 NS 4H= N C3 420 -1 -15 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS NS 3S+1 W H8 -170 0
13 All NS 2H+1 W DA -140 -6
14 NS 4H+2 E S3 -480 -2
15 NS NS 1NTx-1 W S2 100 0
16 EW NS 3NT-2 N D2 -100 -5
17 NS 3D-1 E S5 50 4
18 NS NS 3NT-3 W SQ 150 0
19 EW NS 3H-2 N D2 -100 2
20 All NS 3C-2 S DA -200 -7
EW: Team Total IMPs = 40 VPs 17,56 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S-1 N HK 50 4 55 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS EW 3S+1 W HA 170 6
3 EW EW 4H+1 E S5 650 1
4 All EW 3H-2 W C7 -200 10
5 NS EW 2H-2 N D5 200 3
6 EW EW 2NT+2 W D7 180 1
7 All EW 2S= W H9 110 6
8 EW 4H-1 S H3 50 10
9 EW EW 4S= S HK -420 1
10 All EW 3NT-2 N DJ 200 13
11 EW 4H+1 S D8 -450 -1 -15 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS EW 3S+1 E C10 170 0
13 All EW 3D= S HK -110 -6
14 EW 5D= E CK 400 -2
15 NS EW 3H-2 E C9 -100 0
16 EW EW 2H= S CQ -110 -5
17 EW 2D+1 E S7 110 4
18 NS EW 3H-3 E S10 -150 0
19 EW EW 1NT+2 W SJ 150 2
20 All EW 1NT= S SJ -90 -7

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = -40 VPs 2,44 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S-1 N HK -50 -4 -55 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS NS 3S+1 W HA -170 -6
3 EW NS 4H+1 E S5 -650 -1
4 All NS 3H-2 W C7 200 -10
5 NS NS 2H-2 N D5 -200 -3
6 EW NS 2NT+2 W D7 -180 -1
7 All NS 2S= W H9 -110 -6
8 NS 4H-1 S H3 -50 -10
9 EW NS 4S= S HK 420 -1
10 All NS 3NT-2 N DJ -200 -13
11 NS 4H+1 S D8 450 1 15 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS NS 3S+1 E C10 -170 0
13 All NS 3D= S HK 110 6
14 NS 5D= E CK -400 2
15 NS NS 3H-2 E C9 100 0
16 EW NS 2H= S CQ 110 5
17 NS 2D+1 E S7 -110 -4
18 NS NS 3H-3 E S10 150 0
19 EW NS 1NT+2 W SJ -150 -2
20 All NS 1NT= S SJ 90 7
EW: Team Total IMPs = -40 VPs 2,44 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 1D+1 S SJ -90 -4 -55 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS EW 4S-1 W C9 -50 -6
3 EW EW 4H= E S5 620 -1
4 All EW 5S+1 N HQ -680 -10
5 NS EW 2NT-1 S S7 100 -3
6 EW EW 2NT+1 W D2 150 -1
7 All EW 2H= S D8 -110 -6
8 EW 3NT= S D3 -400 -10
9 EW EW 4S+1 S HK -450 -1
10 All EW 3NT= N DJ -600 -13
11 EW 4H= N C3 -420 1 15 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS EW 3S+1 W H8 170 0
13 All EW 2H+1 W DA 140 6
14 EW 4H+2 E S3 480 2
15 NS EW 1NTx-1 W S2 -100 0
16 EW EW 3NT-2 N D2 100 5
17 EW 3D-1 E S5 -50 -4
18 NS EW 3NT-3 W SQ -150 0
19 EW EW 3H-2 N D2 100 -2
20 All EW 3C-2 S DA 200 7

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Adj = -0,25 Team Total IMPs = -31 VPs 3,37 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S-1 S H9 -50 -6 -5 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS NS 3NT-2 W H3 100 7
3 EW NS 4H+1 E DJ -650 -1
4 All NS 4C+2 S HK 170 -10
5 NS NS 2H-1 N S4 -100 -5
6 EW NS 3Hx-1 N HA -100 2
7 All NS 2H= S D8 110 -1
8 NS 2H= N S3 110 6
9 EW NS 4S+1 S HK 450 0
10 All NS 3NT-1 N C2 -100 3
11 NS 3NT-3 N CJ -150 -11 -26 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 4S= E DA -420 -1
13 All NS 4H= W DA -620 0
14 NS 4H= W S8 -420 1
15 NS NS 2S+1 N D9 140 3
16 EW NS 4Dx-3 N CA -500 -10
17 NS 3NT= W S8 -400 -7
18 NS NS 2S+2 N CK 170 9
19 EW NS 1NT+3 E H3 -180 -7
20 All NS 3NT-2 N S8 -200 -3
EW: Adj = -0,25 Team Total IMPs = -31 VPs 3,37 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 3S+1 N HK -170 -6 -5 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS EW 2S+2 E C9 170 7
3 EW EW 4H= E D9 620 -1
4 All EW 5D= N HQ -600 -10
5 NS EW 2H= N D5 -110 -5
6 EW EW 2S+2 W HJ 170 2
7 All EW 2H+1 S SA -140 -1
8 EW 3NT-3 S C7 150 6
9 EW EW 4S+1 N D10 -450 0
10 All EW 3NT-2 N C4 200 3
11 EW 4H= S CQ -420 -11 -26 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 3NT= E DK 400 -1
13 All EW 4H= W CK 620 0
14 EW 4H+1 E CK 450 1
15 NS EW 3H-1 E S6 -50 3
16 EW EW 3S-1 S D6 50 -10
17 EW 3D+1 E HA 130 -7
18 NS EW 4Dx-1 S CA 200 9
19 EW EW 3NT-1 E C2 -100 -7
20 All EW 2H-1 S DA 100 -3

2. liga 20/03/2015 Session 1 Section A
Team 6 ZBK
NS: Adj = -0,25 Team Total IMPs = 31 VPs 16,13 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 3S+1 N HK 170 6 5 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
2 NS NS 2S+2 E C9 -170 -7
3 EW NS 4H= E D9 -620 1
4 All NS 5D= N HQ 600 10
5 NS NS 2H= N D5 110 5
6 EW NS 2S+2 W HJ -170 -2
7 All NS 2H+1 S SA 140 1
8 NS 3NT-3 S C7 -150 -6
9 EW NS 4S+1 N D10 450 0
10 All NS 3NT-2 N C4 -200 -3
11 NS 4H= S CQ 420 11 26 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
12 NS NS 3NT= E DK -400 1
13 All NS 4H= W CK -620 0
14 NS 4H+1 E CK -450 -1
15 NS NS 3H-1 E S6 50 -3
16 EW NS 3S-1 S D6 -50 10
17 NS 3D+1 E HA -130 7
18 NS NS 4Dx-1 S CA -200 -9
19 EW NS 3NT-1 E C2 100 7
20 All NS 2H-1 S DA -100 3
EW: Adj = -0,25 Team Total IMPs = 31 VPs 16,13 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S-1 S H9 50 6 5 Peter Skalka – Hedviga Skalková
2 NS EW 3NT-2 W H3 -100 -7
3 EW EW 4H+1 E DJ 650 1
4 All EW 4C+2 S HK -170 10
5 NS EW 2H-1 N S4 100 5
6 EW EW 3Hx-1 N HA 100 -2
7 All EW 2H= S D8 -110 1
8 EW 2H= N S3 -110 -6
9 EW EW 4S+1 S HK -450 0
10 All EW 3NT-1 N C2 100 -3
11 EW 3NT-3 N CJ 150 11 26 Peter Skalka – Hedviga Skalková
12 NS EW 4S= E DA 420 1
13 All EW 4H= W DA 620 0
14 EW 4H= W S8 420 -1
15 NS EW 2S+1 N D9 -140 -3
16 EW EW 4Dx-3 N CA 500 10
17 EW 3NT= W S8 400 7
18 NS EW 2S+2 N CK -170 -9
19 EW EW 1NT+3 E H3 180 7
20 All EW 3NT-2 N S8 200 3

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = 34 VPs 16,8 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+2 S D9 170 3 19 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS NS 5Sx-1 S DA -200 6
3 EW NS 4S= W C6 -620 -1
4 All NS 2D-1 N C6 -100 -5
5 NS NS 6S= E S2 -980 0
6 EW NS 3H-2 E DK 200 6
7 All NS 2NT-1 E S9 100 0
8 NS 3S+1 N D7 170 6
9 EW NS 4H+3 N H10 510 1
10 All NS 4H-2 E C4 200 3
11 NS 4H+1 N D5 450 0 15 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS NS 4S+1 E H8 -450 0
13 All NS 4S-1 E C10 100 12
14 NS 3NT+1 E H2 -430 1
15 NS NS 4H+1 E C4 -450 -11
16 EW NS 4S= N H2 420 10
17 NS 4H+2 S C10 480 0
18 NS NS 3D-1 S CA -100 0
19 EW NS 3S-2 W DK 200 3
20 All NS 3C+1 W DA -130 0
EW: Team Total IMPs = 34 VPs 16,8 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2D-1 E C9 -50 3 19 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS EW 5C+1 W SQ 420 6
3 EW EW 3NT= E D8 600 -1
4 All EW 3D= N H7 -110 -5
5 NS EW 6S= E D10 980 0
6 EW EW 3D-1 S HQ 50 6
7 All EW 3NT-1 E H2 -100 0
8 EW 4S-1 N HJ 50 6
9 EW EW 4H+2 N S6 -480 1
10 All EW 5H-1 E C4 -100 3
11 EW 4H+1 N D10 -450 0 15 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS EW 4S+1 E DQ 450 0
13 All EW 4S= E H7 620 12
14 EW 5NT= E H2 460 1
15 NS EW 3NT-2 E D8 -100 -11
16 EW EW 4S-1 S HK 50 10
17 EW 5H+1 S HJ -480 0
18 NS EW 3D-1 S CA 100 0
19 EW EW 2H-1 W CK -100 3
20 All EW 3C+1 W DA 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = -3 VPs 9,18 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4C-2 E SA 100 0 16 Peter Skalka – Judita $Stofková
2 NS NS 5Sx-1 N DK -200 6
3 EW NS 2C+1 E D8 -110 10
4 All NS 2D+1 N CA 110 0
5 NS NS 4S+1 E D10 -450 1
6 EW NS 3D= S HQ 110 5
7 All NS 2NT+1 E C9 -150 -6
8 NS 4S-1 N D7 -50 0
9 EW NS 4H+2 N C8 480 0
10 All NS 4H-1 E D2 100 0
11 NS 4D-3 E CK 150 -12 -19 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
12 NS NS 1NT-1 E CQ 50 5
13 All NS 4S= E H3 -620 -12
14 NS 3NT+2 E S8 -460 1
15 NS NS 3NT+2 E D2 -460 -1
16 EW NS 4S= S HA 420 6
17 NS 4H+1 S SA 450 0
18 NS NS 3D-1 S CA -100 5
19 EW NS 2S= W HK -110 -11
20 All NS 3C+1 W DA -130 0
EW: Team Total IMPs = -3 VPs 9,18 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2D-2 E SA -100 0 16 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
2 NS EW 5C+1 W SQ 420 6
3 EW EW 3NT= E D8 600 10
4 All EW 3H-1 W DK -100 0
5 NS EW 4S+2 E CQ 480 1
6 EW EW 4D-2 S HQ 100 5
7 All EW 3NT-1 E H9 -100 -6
8 EW 4S-1 N D10 50 0
9 EW EW 4H+2 N S5 -480 0
10 All EW 4H-1 E SA -100 0
11 EW 5Dx-4 W HK -800 -12 -19 Peter Skalka – Judita $Stofková
12 NS EW 3S= E DQ 140 5
13 All EW 4S-1 E C10 -100 -12
14 EW 3NT+3 E H4 490 1
15 NS EW 3NT+1 E D7 430 -1
16 EW EW 4Hx-1 W S8 -200 6
17 EW 3NT+2 S D8 -460 0
18 NS EW 3S-3 N* DK 300 5
19 EW EW 3S-4 W CA -400 -11
20 All EW 3C+1 W DA 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = -26 VPs 4,39 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 3C-1 W D8 50 -3 -11 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS NS 6C-1 W HA 50 10
3 EW NS 3C= W C6 -110 -5
4 All NS 2D+1 N H6 110 0
5 NS NS 6S-1 W H10 50 11
6 EW NS 4D-1 S HQ -50 -4
7 All NS 4H-2 W CK 200 3
8 NS 4S-1 N HJ -50 -10
9 EW NS 4H+3 N S8 510 0
10 All NS 3NT+1 W CJ -630 -13
11 NS 4H+1 N D10 450 -8 -15 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 3S+2 E D2 -200 6
13 All NS 4S= E CK -620 0
14 NS 3NT+3 E H10 -490 -1
15 NS NS 4H= E C2 -420 1
16 EW NS 4S-1 N HA -50 2
17 NS 4H+2 S C3 480 -11
18 NS NS 2S-3 E* H2 150 3
19 EW NS 3H-1 E CA 100 0
20 All NS 3S-2 N C3 -200 -7
EW: Team Total IMPs = -26 VPs 4,39 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+1 S D9 -140 -3 -11 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS EW 5D+1 W S5 420 10
3 EW EW 5C-1 E D5 -100 -5
4 All EW 3H-1 W DK -100 0
5 NS EW 4NT+2 E S8 490 11
6 EW EW 3D= S HQ -110 -4
7 All EW 2NT-1 E C9 -100 3
8 EW 4S= N D9 -420 -10
9 EW EW 4H+3 S C10 -510 0
10 All EW 4H-2 E C4 -200 -13
11 EW 5Dx-4 W HK -800 -8 -15 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 4S+1 E H8 450 6
13 All EW 4S= E H8 620 0
14 EW 3NT+2 E H2 460 -1
15 NS EW 3NT+2 E D6 460 1
16 EW EW 2C-2 N H9 100 2
17 EW 6H= S HJ -980 -11
18 NS EW 4C-1 E DA -50 3
19 EW EW 2D= N C10 -90 0
20 All EW 2D-1 E SK -100 -7

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = -34 VPs 3,2 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2D-1 E C9 50 -3 -19 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS NS 5C+1 W SQ -420 -6
3 EW NS 3NT= E D8 -600 1
4 All NS 3D= N H7 110 5
5 NS NS 6S= E D10 -980 0
6 EW NS 3D-1 S HQ -50 -6
7 All NS 3NT-1 E H2 100 0
8 NS 4S-1 N HJ -50 -6
9 EW NS 4H+2 N S6 480 -1
10 All NS 5H-1 E C4 100 -3
11 NS 4H+1 N D10 450 0 -15 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 4S+1 E DQ -450 0
13 All NS 4S= E H7 -620 -12
14 NS 5NT= E H2 -460 -1
15 NS NS 3NT-2 E D8 100 11
16 EW NS 4S-1 S HK -50 -10
17 NS 5H+1 S HJ 480 0
18 NS NS 3D-1 S CA -100 0
19 EW NS 2H-1 W CK 100 -3
20 All NS 3C+1 W DA -130 0
EW: Team Total IMPs = -34 VPs 3,2 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+2 S D9 -170 -3 -19 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS EW 5Sx-1 S DA 200 -6
3 EW EW 4S= W C6 620 1
4 All EW 2D-1 N C6 100 5
5 NS EW 6S= E S2 980 0
6 EW EW 3H-2 E DK -200 -6
7 All EW 2NT-1 E S9 -100 0
8 EW 3S+1 N D7 -170 -6
9 EW EW 4H+3 N H10 -510 -1
10 All EW 4H-2 E C4 -200 -3
11 EW 4H+1 N D5 -450 0 -15 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 4S+1 E H8 450 0
13 All EW 4S-1 E C10 -100 -12
14 EW 3NT+1 E H2 430 -1
15 NS EW 4H+1 E C4 450 11
16 EW EW 4S= N H2 -420 -10
17 EW 4H+2 S C10 -480 0
18 NS EW 3D-1 S CA 100 0
19 EW EW 3S-2 W DK -200 -3
20 All EW 3C+1 W DA 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Team Total IMPs = 3 VPs 10,82 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2D-2 E SA 100 0 -16 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS NS 5C+1 W SQ -420 -6
3 EW NS 3NT= E D8 -600 -10
4 All NS 3H-1 W DK 100 0
5 NS NS 4S+2 E CQ -480 -1
6 EW NS 4D-2 S HQ -100 -5
7 All NS 3NT-1 E H9 100 6
8 NS 4S-1 N D10 -50 0
9 EW NS 4H+2 N S5 480 0
10 All NS 4H-1 E SA 100 0
11 NS 5Dx-4 W HK 800 12 19 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS NS 3S= E DQ -140 -5
13 All NS 4S-1 E C10 100 12
14 NS 3NT+3 E H4 -490 -1
15 NS NS 3NT+1 E D7 -430 1
16 EW NS 4Hx-1 W S8 200 -6
17 NS 3NT+2 S D8 460 0
18 NS NS 3S-3 N* DK -300 -5
19 EW NS 3S-4 W CA 400 11
20 All NS 3C+1 W DA -130 0
EW: Team Total IMPs = 3 VPs 10,82 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4C-2 E SA -100 0 -16 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS EW 5Sx-1 N DK 200 -6
3 EW EW 2C+1 E D8 110 -10
4 All EW 2D+1 N CA -110 0
5 NS EW 4S+1 E D10 450 -1
6 EW EW 3D= S HQ -110 -5
7 All EW 2NT+1 E C9 150 6
8 EW 4S-1 N D7 50 0
9 EW EW 4H+2 N C8 -480 0
10 All EW 4H-1 E D2 -100 0
11 EW 4D-3 E CK -150 12 19 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS EW 1NT-1 E CQ -50 -5
13 All EW 4S= E H3 620 12
14 EW 3NT+2 E S8 460 -1
15 NS EW 3NT+2 E D2 460 1
16 EW EW 4S= S HA -420 -6
17 EW 4H+1 S SA -450 0
18 NS EW 3D-1 S CA 100 -5
19 EW EW 2S= W HK 110 11
20 All EW 3C+1 W DA 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 2 Section A
Team 6 ZBK
NS: Team Total IMPs = 26 VPs 15,61 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+1 S D9 140 3 11 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS NS 5D+1 W S5 -420 -10
3 EW NS 5C-1 E D5 100 5
4 All NS 3H-1 W DK 100 0
5 NS NS 4NT+2 E S8 -490 -11
6 EW NS 3D= S HQ 110 4
7 All NS 2NT-1 E C9 100 -3
8 NS 4S= N D9 420 10
9 EW NS 4H+3 S C10 510 0
10 All NS 4H-2 E C4 200 13
11 NS 5Dx-4 W HK 800 8 15 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS NS 4S+1 E H8 -450 -6
13 All NS 4S= E H8 -620 0
14 NS 3NT+2 E H2 -460 1
15 NS NS 3NT+2 E D6 -460 -1
16 EW NS 2C-2 N H9 -100 -2
17 NS 6H= S HJ 980 11
18 NS NS 4C-1 E DA 50 -3
19 EW NS 2D= N C10 90 0
20 All NS 2D-1 E SK 100 7
EW: Team Total IMPs = 26 VPs 15,61 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 3C-1 W D8 -50 3 11 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS EW 6C-1 W HA -50 -10
3 EW EW 3C= W C6 110 5
4 All EW 2D+1 N H6 -110 0
5 NS EW 6S-1 W H10 -50 -11
6 EW EW 4D-1 S HQ 50 4
7 All EW 4H-2 W CK -200 -3
8 EW 4S-1 N HJ 50 10
9 EW EW 4H+3 N S8 -510 0
10 All EW 3NT+1 W CJ 630 13
11 EW 4H+1 N D10 -450 8 15 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS EW 3S+2 E D2 200 -6
13 All EW 4S= E CK 620 0
14 EW 3NT+3 E H10 490 1
15 NS EW 4H= E C2 420 -1
16 EW EW 4S-1 N HA 50 -2
17 EW 4H+2 S C3 -480 11
18 NS EW 2S-3 E* H2 -150 -3
19 EW EW 3H-1 E CA -100 0
20 All EW 3S-2 N C3 200 7

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = -7 VPs 8,17 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4H-1 N D9 -50 8 1 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS NS 3D-1 N SA -100 -5
3 EW NS 3NT+2 S C8 460 0
4 All NS 4H-2 N* CK -200 -13
5 NS NS 1NT+2 W H6 -150 -1
6 EW NS 3H+1 E SJ -170 -9
7 All NS 4H+1 N SK 650 0
8 NS 5H-3 E D9 150 3
9 EW NS 3NT-1 W SK 100 6
10 All NS 4H= N CK 620 12
11 NS 2H= N SK 110 6 -8 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS NS 4Sx-2 W HA 300 -9
13 All NS 1NT= W S4 -90 3
14 NS 6Dx-2 W HA 300 13
15 NS NS 2S= S HK 110 -1
16 EW NS 3NT-1 N HK -50 0
17 NS 4S+2 W CK -480 -7
18 NS NS 4S+1 E HJ -450 0
19 EW NS 4S= E H4 -620 -12
20 All NS 1H+3 E S3 -170 -1
EW: Team Total IMPs = -7 VPs 8,17 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 5C= E S5 400 8 1 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS EW 3D= N SA -110 -5
3 EW EW 3NT+2 S SJ -460 0
4 All EW 4H= N* D7 -620 -13
5 NS EW 3C= E S3 110 -1
6 EW EW 5Hx-1 E SJ -200 -9
7 All EW 4H+1 S D10 -650 0
8 EW 4H-1 W CQ -50 3
9 EW EW 3S-3 N HK 150 6
10 All EW 2NT-1 N CK 100 12
11 EW 2D+1 W H3 110 6 -8 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS EW 5H+1 N SK -680 -9
13 All EW 2S-2 N CK 200 3
14 EW 5Dx= W H3 550 13
15 NS EW 4H-3 W D5 -150 -1
16 EW EW 3NT-1 N HK 50 0
17 EW 3H-4 S D6 200 -7
18 NS EW 4S+1 E H4 450 0
19 EW EW 6S-1 E DA -100 -12
20 All EW 1D+3 E S7 130 -1

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = -41 VPs 2,32 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 5Cx-1 E S5 100 -8 -26 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS NS 2D+1 N CJ 110 -1
3 EW NS 3NT+3 S C3 490 0
4 All NS 2H-3 E* SA 300 11
5 NS NS 3C= E H7 -110 0
6 EW NS 4H= E D7 -620 -11
7 All NS 4H+1 S H2 650 -1
8 NS 1NT+1 W S7 -120 -6
9 EW NS 3D+2 W SK -150 0
10 All NS 3NT-2 N CK -200 -10
11 NS 2H-1 S S9 -50 2 -15 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 4H+3 N D6 710 2
13 All NS 1NT+1 W S10 -120 -6
14 NS 6Dx-2 W HA 300 -12
15 NS NS 4Hx-1 W H6 100 6
16 EW NS 3NT-1 N HK -50 -10
17 NS 4S+2 W CK -480 -7
18 NS NS 6S-1 E CJ 50 11
19 EW NS 5S= E DA -650 -1
20 All NS 3NT-1 E S3 100 0
EW: Team Total IMPs = -41 VPs 2,32 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4H= S CJ -420 -8 -26 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS EW 4C-3 E D8 -150 -1
3 EW EW 3NT+3 S C8 -490 0
4 All EW 2S+3 E CJ 200 11
5 NS EW 3C= W D3 110 0
6 EW EW 4Sx-1 S H7 100 -11
7 All EW 5H+1 S DA -680 -1
8 EW 4H-2 E CQ -100 -6
9 EW EW 2H-3 S CK 150 0
10 All EW 3H+3 N SK -230 -10
11 EW 3D= W H6 110 2 -15 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 4H+1 N SK -650 2
13 All EW 2S+1 N H9 -140 -6
14 EW 6H= S S7 -980 -12
15 NS EW 3H= W S7 140 6
16 EW EW 3NT= S C3 -400 -10
17 EW 3S+2 W CK 200 -7
18 NS EW 4S+1 E HJ 450 11
19 EW EW 4S= E C10 620 -1
20 All EW 5D-1 E CJ -100 0

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = 7 VPs 11,83 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 5C= E S5 -400 -8 -1 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS NS 3D= N SA 110 5
3 EW NS 3NT+2 S SJ 460 0
4 All NS 4H= N* D7 620 13
5 NS NS 3C= E S3 -110 1
6 EW NS 5Hx-1 E SJ 200 9
7 All NS 4H+1 S D10 650 0
8 NS 4H-1 W CQ 50 -3
9 EW NS 3S-3 N HK -150 -6
10 All NS 2NT-1 N CK -100 -12
11 NS 2D+1 W H3 -110 -6 8 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 5H+1 N SK 680 9
13 All NS 2S-2 N CK -200 -3
14 NS 5Dx= W H3 -550 -13
15 NS NS 4H-3 W D5 150 1
16 EW NS 3NT-1 N HK -50 0
17 NS 3H-4 S D6 -200 7
18 NS NS 4S+1 E H4 -450 0
19 EW NS 6S-1 E DA 100 12
20 All NS 1D+3 E S7 -130 1
EW: Team Total IMPs = 7 VPs 11,83 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4H-1 N D9 50 -8 -1 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS EW 3D-1 N SA 100 5
3 EW EW 3NT+2 S C8 -460 0
4 All EW 4H-2 N* CK 200 13
5 NS EW 1NT+2 W H6 150 1
6 EW EW 3H+1 E SJ 170 9
7 All EW 4H+1 N SK -650 0
8 EW 5H-3 E D9 -150 -3
9 EW EW 3NT-1 W SK -100 -6
10 All EW 4H= N CK -620 -12
11 EW 2H= N SK -110 -6 8 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 4Sx-2 W HA -300 9
13 All EW 1NT= W S4 90 -3
14 EW 6Dx-2 W HA -300 -13
15 NS EW 2S= S HK -110 1
16 EW EW 3NT-1 N HK 50 0
17 EW 4S+2 W CK 480 7
18 NS EW 4S+1 E HJ 450 0
19 EW EW 4S= E H4 620 12
20 All EW 1H+3 E S3 170 1

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = 16 VPs 13,81 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 5Cx-1 E S5 100 0 9 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
2 NS NS 3D-1 N D5 -100 0
3 EW NS 3NT+3 S C8 490 2
4 All NS 4C+1 E SA -150 0
5 NS NS 2H= E CA -110 -4
6 EW NS 2S= S HQ 110 7
7 All NS 5H+1 S S10 680 2
8 NS 4H-1 W DK 50 0
9 EW NS 3S-3 N C6 -150 -1
10 All NS 4H= N CK 620 3
11 NS 2D= W S4 -90 0 7 Peter Skalka – Judita $Stofková
12 NS NS 4H+2 N SK 680 0
13 All NS 1NT+1 W S3 -120 -6
14 NS 6Dx-2 W HA 300 0
15 NS NS 3S= S HK 140 6
16 EW NS 3NT-1 N HJ -50 0
17 NS 3D+1 E C10 -130 8
18 NS NS 4S+2 E CJ -480 11
19 EW NS 4S= E C10 -620 -12
20 All NS 2H+1 E CJ -140 0
EW: Team Total IMPs = 16 VPs 13,81 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 5Cx-1 E HA -100 0 9 Peter Skalka – Judita $Stofková
2 NS EW 3D-1 N SA 100 0
3 EW EW 3NT+1 S C3 -430 2
4 All EW 3S= E H6 140 0
5 NS EW 3NT-1 W H6 -50 -4
6 EW EW 2H+2 E C6 170 7
7 All EW 4H= S C7 -620 2
8 EW 4H-1 E CQ -50 0
9 EW EW 3C+1 W SK 130 -1
10 All EW 4Cx-2 E DA -500 3
11 EW 2D= W S3 90 0 7 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
12 NS EW 5H+1 N S3 -680 0
13 All EW 2NT-1 W S10 -100 -6
14 EW 6Dx-2 W HA -300 0
15 NS EW 3S-1 S HK 100 6
16 EW EW 3NT-1 N C7 50 0
17 EW 4S+2 W CK 480 8
18 NS EW 6S= E CJ 980 11
19 EW EW 4S-1 E C10 -100 -12
20 All EW 4D= E CJ 130 0

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Team Total IMPs = -16 VPs 6,19 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 5Cx-1 E HA 100 0 -9 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS NS 3D-1 N SA -100 0
3 EW NS 3NT+1 S C3 430 -2
4 All NS 3S= E H6 -140 0
5 NS NS 3NT-1 W H6 50 4
6 EW NS 2H+2 E C6 -170 -7
7 All NS 4H= S C7 620 -2
8 NS 4H-1 E CQ 50 0
9 EW NS 3C+1 W SK -130 1
10 All NS 4Cx-2 E DA 500 -3
11 NS 2D= W S3 -90 0 -7 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS NS 5H+1 N S3 680 0
13 All NS 2NT-1 W S10 100 6
14 NS 6Dx-2 W HA 300 0
15 NS NS 3S-1 S HK -100 -6
16 EW NS 3NT-1 N C7 -50 0
17 NS 4S+2 W CK -480 -8
18 NS NS 6S= E CJ -980 -11
19 EW NS 4S-1 E C10 100 12
20 All NS 4D= E CJ -130 0
EW: Team Total IMPs = -16 VPs 6,19 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 5Cx-1 E S5 -100 0 -9 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS EW 3D-1 N D5 100 0
3 EW EW 3NT+3 S C8 -490 -2
4 All EW 4C+1 E SA 150 0
5 NS EW 2H= E CA 110 4
6 EW EW 2S= S HQ -110 -7
7 All EW 5H+1 S S10 -680 -2
8 EW 4H-1 W DK -50 0
9 EW EW 3S-3 N C6 150 1
10 All EW 4H= N CK -620 -3
11 EW 2D= W S4 90 0 -7 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS EW 4H+2 N SK -680 0
13 All EW 1NT+1 W S3 120 6
14 EW 6Dx-2 W HA -300 0
15 NS EW 3S= S HK -140 -6
16 EW EW 3NT-1 N HJ 50 0
17 EW 3D+1 E C10 130 -8
18 NS EW 4S+2 E CJ 480 -11
19 EW EW 4S= E C10 620 12
20 All EW 2H+1 E CJ 140 0

2. liga 20/03/2015 Session 3 Section A
Team 6 ZBK
NS: Team Total IMPs = 41 VPs 17,68 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4H= S CJ 420 8 26 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS NS 4C-3 E D8 150 1
3 EW NS 3NT+3 S C8 490 0
4 All NS 2S+3 E CJ -200 -11
5 NS NS 3C= W D3 -110 0
6 EW NS 4Sx-1 S H7 -100 11
7 All NS 5H+1 S DA 680 1
8 NS 4H-2 E CQ 100 6
9 EW NS 2H-3 S CK -150 0
10 All NS 3H+3 N SK 230 10
11 NS 3D= W H6 -110 -2 15 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS NS 4H+1 N SK 650 -2
13 All NS 2S+1 N H9 140 6
14 NS 6H= S S7 980 12
15 NS NS 3H= W S7 -140 -6
16 EW NS 3NT= S C3 400 10
17 NS 3S+2 W CK -200 7
18 NS NS 4S+1 E HJ -450 -11
19 EW NS 4S= E C10 -620 1
20 All NS 5D-1 E CJ 100 0
EW: Team Total IMPs = 41 VPs 17,68 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 5Cx-1 E S5 -100 8 26 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS EW 2D+1 N CJ -110 1
3 EW EW 3NT+3 S C3 -490 0
4 All EW 2H-3 E* SA -300 -11
5 NS EW 3C= E H7 110 0
6 EW EW 4H= E D7 620 11
7 All EW 4H+1 S H2 -650 1
8 EW 1NT+1 W S7 120 6
9 EW EW 3D+2 W SK 150 0
10 All EW 3NT-2 N CK 200 10
11 EW 2H-1 S S9 50 -2 15 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS EW 4H+3 N D6 -710 -2
13 All EW 1NT+1 W S10 120 6
14 EW 6Dx-2 W HA -300 12
15 NS EW 4Hx-1 W H6 -100 -6
16 EW EW 3NT-1 N HK 50 10
17 EW 4S+2 W CK 480 7
18 NS EW 6S-1 E CJ -50 -11
19 EW EW 5S= E DA 650 1
20 All EW 3NT-1 E S3 -100 0

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = -13 VPs 6,8 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2NT= W H10 -120 -1 0 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS NS 4S= E D5 -420 -10
3 EW NS 4H= S SA 420 0
4 All NS 3NT-2 W S3 200 0
5 NS NS 3H= S CQ 140 6
6 EW NS 4H+1 N S10 450 7
7 All NS 3H+1 E S7 -170 0
8 NS 3Hx-2 N CJ -300 -8
9 EW NS 4S-2 W C5 200 3
10 All NS 1NT-1 S H2 -100 3
11 NS 3NT-1 S SK -50 -10 -13 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 6H= W H2 -980 0
13 All NS 3H= E CK -140 -6
14 NS 3NT-1 N S5 -50 0
15 NS NS 3NT+1 W S5 -430 -10
16 EW NS 4S-1 N DA -50 0
17 NS 2S= N HK 110 5
18 NS NS 5C= S C6 600 12
19 EW NS 3Hx-3 N C10 -500 -9
20 All NS 3NT-1 W C7 100 5
EW: Team Total IMPs = -13 VPs 6,8 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 1S= E HK 80 -1 0 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS EW 4H-1 E S10 -50 -10
3 EW EW 4H= N S4 -420 0
4 All EW 4H-2 E SA -200 0
5 NS EW 2H-1 S DQ 100 6
6 EW EW 3H= N C2 -140 7
7 All EW 2H+2 E SK 170 0
8 EW 3NT-1 E H4 -50 -8
9 EW EW 4S-1 W DK -100 3
10 All EW 5C-2 N HK 200 3
11 EW 4S= N D10 -420 -10 -13 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 6H= W D4 980 0
13 All EW 4H-1 E CK -100 -6
14 EW 2NT-1 N S10 50 0
15 NS EW 3NT-1 W DQ -50 -10
16 EW EW 4S-1 N DA 50 0
17 EW 1NT= E S2 90 5
18 NS EW 5C-1 S HA 100 12
19 EW EW 3C-2 S DQ 100 -9
20 All EW 2H= W C7 110 5

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = -16 VPs 6,19 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S= E HK -110 7 5 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS NS 4S-2 W D2 100 -2
3 EW NS 2H+1 S DJ 140 0
4 All NS 4D-3 E SA 300 3
5 NS NS 3NT= W SJ -400 -11
6 EW NS 4H-1 N S10 -50 -11
7 All NS 3H+1 E SK -170 10
8 NS 2D-1 W H3 50 5
9 EW NS 4S-1 W C3 100 -2
10 All NS 2H+1 S D7 140 6
11 NS 3S+1 N C6 170 -6 -21 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS NS 4H= E DA -420 0
13 All NS 4H-1 E CK 100 0
14 NS 2H= S C5 110 -2
15 NS NS 2H+1 E C5 -140 -5
16 EW NS 4H= N DA 420 7
17 NS 1NT= E S2 -90 -4
18 NS NS 4C-1 S HA -100 -6
19 EW NS 3D-1 E H9 100 -5
20 All NS 2NT= W C7 -120 0
EW: Team Total IMPs = -16 VPs 6,19 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 3NT= W D7 400 7 5 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS EW 4H-3 E S10 -150 -2
3 EW EW 3H= S DJ -140 0
4 All EW 3NT-2 W S3 -200 3
5 NS EW 4C-2 E D6 -100 -11
6 EW EW 4H+1 N S10 -450 -11
7 All EW 4H= E SK 620 10
8 EW 3C+1 E SJ 130 5
9 EW EW 4C+1 N HA -150 -2
10 All EW 3H-1 N S10 100 6
11 EW 4H= N D10 -420 -6 -21 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS EW 4H= W D5 420 0
13 All EW 4H-1 E CK -100 0
14 EW 3H+1 S S5 -170 -2
15 NS EW 4H-1 E DA -50 -5
16 EW EW 2S+1 N H2 -140 7
17 EW 2NT-1 E S2 -50 -4
18 NS EW 4C= S HA -130 -6
19 EW EW 4D-3 E H9 -300 -5
20 All EW 1NT+1 W D3 120 0

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = -2 VPs 9,45 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+1 E HK -140 -2 33 Daniel Vaga$c – Judita $Stofková
2 NS NS 4S-1 W D2 50 10
3 EW NS 3H-1 N S4 -50 0
4 All NS 3NT-2 E C3 200 12
5 NS NS 2S+1 E C9 -140 -5
6 EW NS 3Sx-2 E CK 500 11
7 All NS 4H= E SK -620 0
8 NS 3NT-2 E DK 100 11
9 EW NS 4S-2 W C3 200 3
10 All NS 3NT-2 S S9 -200 -7
11 NS 4S-1 N S6 -50 -10 -35 Daniel Vaga$c – Judita $Stofková
12 NS NS 5H+1 E C8 -480 0
13 All NS 4D= N HK 130 1
14 NS 4H-2 S C6 -100 -11
15 NS NS 3H= E C5 -140 -1
16 EW NS 4S-1 N S2 -50 -6
17 NS 1NT= E S4 -90 0
18 NS NS 4C= S HA 130 -1
19 EW NS 2Dx= E SK -180 -2
20 All NS 2S= E H6 -110 -5
EW: Team Total IMPs = -2 VPs 9,45 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 1NT= W C7 90 -2 33 Peter Skalka – Hedviga Skalková
2 NS EW 4S= W H8 420 10
3 EW EW 3H-1 S DJ 50 0
4 All EW 2Sx-2 S HQ 500 12
5 NS EW 2NT-1 W H5 -50 -5
6 EW EW 4H-1 N S10 50 11
7 All EW 4H= E SK 620 0
8 EW 3NT+1 E D10 430 11
9 EW EW 5S-1 W H3 -100 3
10 All EW 2H= S S2 -110 -7
11 EW 4S= N C2 -420 -10 -35 Peter Skalka – Hedviga Skalková
12 NS EW 4H+2 W D6 480 0
13 All EW 4H-1 E CA -100 1
14 EW 3NT= N S10 -400 -11
15 NS EW 2H= E DA 110 -1
16 EW EW 3S+1 N SJ -170 -6
17 EW 1NT= E D6 90 0
18 NS EW 3C+2 S C6 -150 -1
19 EW EW 2NT-2 N D5 100 -2
20 All EW 2NT-1 W D5 -100 -5

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = 16 VPs 13,81 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 3NT= W D7 -400 -7 -5 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS NS 4H-3 E S10 150 2
3 EW NS 3H= S DJ 140 0
4 All NS 3NT-2 W S3 200 -3
5 NS NS 4C-2 E D6 100 11
6 EW NS 4H+1 N S10 450 11
7 All NS 4H= E SK -620 -10
8 NS 3C+1 E SJ -130 -5
9 EW NS 4C+1 N HA 150 2
10 All NS 3H-1 N S10 -100 -6
11 NS 4H= N D10 420 6 21 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS NS 4H= W D5 -420 0
13 All NS 4H-1 E CK 100 0
14 NS 3H+1 S S5 170 2
15 NS NS 4H-1 E DA 50 5
16 EW NS 2S+1 N H2 140 -7
17 NS 2NT-1 E S2 50 4
18 NS NS 4C= S HA 130 6
19 EW NS 4D-3 E H9 300 5
20 All NS 1NT+1 W D3 -120 0
EW: Team Total IMPs = 16 VPs 13,81 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S= E HK 110 -7 -5 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS EW 4S-2 W D2 -100 2
3 EW EW 2H+1 S DJ -140 0
4 All EW 4D-3 E SA -300 -3
5 NS EW 3NT= W SJ 400 11
6 EW EW 4H-1 N S10 50 11
7 All EW 3H+1 E SK 170 -10
8 EW 2D-1 W H3 -50 -5
9 EW EW 4S-1 W C3 -100 2
10 All EW 2H+1 S D7 -140 -6
11 EW 3S+1 N C6 -170 6 21 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS EW 4H= E DA 420 0
13 All EW 4H-1 E CK -100 0
14 EW 2H= S C5 -110 2
15 NS EW 2H+1 E C5 140 5
16 EW EW 4H= N DA -420 -7
17 EW 1NT= E S2 90 4
18 NS EW 4C-1 S HA 100 6
19 EW EW 3D-1 E H9 -100 5
20 All EW 2NT= W C7 120 0

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Team Total IMPs = 2 VPs 10,55 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 1NT= W C7 -90 2 -33 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS NS 4S= W H8 -420 -10
3 EW NS 3H-1 S DJ -50 0
4 All NS 2Sx-2 S HQ -500 -12
5 NS NS 2NT-1 W H5 50 5
6 EW NS 4H-1 N S10 -50 -11
7 All NS 4H= E SK -620 0
8 NS 3NT+1 E D10 -430 -11
9 EW NS 5S-1 W H3 100 -3
10 All NS 2H= S S2 110 7
11 NS 4S= N C2 420 10 35 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS NS 4H+2 W D6 -480 0
13 All NS 4H-1 E CA 100 -1
14 NS 3NT= N S10 400 11
15 NS NS 2H= E DA -110 1
16 EW NS 3S+1 N SJ 170 6
17 NS 1NT= E D6 -90 0
18 NS NS 3C+2 S C6 150 1
19 EW NS 2NT-2 N D5 -100 2
20 All NS 2NT-1 W D5 100 5
EW: Team Total IMPs = 2 VPs 10,55 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+1 E HK 140 2 -33 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS EW 4S-1 W D2 -50 -10
3 EW EW 3H-1 N S4 50 0
4 All EW 3NT-2 E C3 -200 -12
5 NS EW 2S+1 E C9 140 5
6 EW EW 3Sx-2 E CK -500 -11
7 All EW 4H= E SK 620 0
8 EW 3NT-2 E DK -100 -11
9 EW EW 4S-2 W C3 -200 -3
10 All EW 3NT-2 S S9 200 7
11 EW 4S-1 N S6 50 10 35 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS EW 5H+1 E C8 480 0
13 All EW 4D= N HK -130 -1
14 EW 4H-2 S C6 100 11
15 NS EW 3H= E C5 140 1
16 EW EW 4S-1 N S2 50 6
17 EW 1NT= E S4 90 0
18 NS EW 4C= S HA -130 1
19 EW EW 2Dx= E SK 180 2
20 All EW 2S= E H6 110 5

2. liga 20/03/2015 Session 4 Section A
Team 6 ZBK
NS: Team Total IMPs = 13 VPs 13,2 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 1S= E HK -80 1 0 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS NS 4H-1 E S10 50 10
3 EW NS 4H= N S4 420 0
4 All NS 4H-2 E SA 200 0
5 NS NS 2H-1 S DQ -100 -6
6 EW NS 3H= N C2 140 -7
7 All NS 2H+2 E SK -170 0
8 NS 3NT-1 E H4 50 8
9 EW NS 4S-1 W DK 100 -3
10 All NS 5C-2 N HK -200 -3
11 NS 4S= N D10 420 10 13 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 6H= W D4 -980 0
13 All NS 4H-1 E CK 100 6
14 NS 2NT-1 N S10 -50 0
15 NS NS 3NT-1 W DQ 50 10
16 EW NS 4S-1 N DA -50 0
17 NS 1NT= E S2 -90 -5
18 NS NS 5C-1 S HA -100 -12
19 EW NS 3C-2 S DQ -100 9
20 All NS 2H= W C7 -110 -5
EW: Team Total IMPs = 13 VPs 13,2 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2NT= W H10 120 1 0 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS EW 4S= E D5 420 10
3 EW EW 4H= S SA -420 0
4 All EW 3NT-2 W S3 -200 0
5 NS EW 3H= S CQ -140 -6
6 EW EW 4H+1 N S10 -450 -7
7 All EW 3H+1 E S7 170 0
8 EW 3Hx-2 N CJ 300 8
9 EW EW 4S-2 W C5 -200 -3
10 All EW 1NT-1 S H2 100 -3
11 EW 3NT-1 S SK 50 10 13 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 6H= W H2 980 0
13 All EW 3H= E CK 140 6
14 EW 3NT-1 N S5 50 0
15 NS EW 3NT+1 W S5 430 10
16 EW EW 4S-1 N DA 50 0
17 EW 2S= N HK -110 -5
18 NS EW 5C= S C6 -600 -12
19 EW EW 3Hx-3 N C10 500 9
20 All EW 3NT-1 W C7 -100 -5

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 1 Zemplin
NS: Team Total IMPs = 38 VPs 17,32 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S+1 S H10 450 1 26 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
2 NS NS 4S-1 S HA -100 -5
3 EW NS 3NT+2 N DJ 460 0
4 All NS 2H+2 W SA -170 10
5 NS NS 3NT-3 N DQ -300 -5
6 EW NS 6S-2 N HA -100 -2
7 All NS 3H= W SK -140 10
8 NS 3NT+2 N H4 460 2
9 EW NS 4S= N DQ 420 7
10 All NS 2NT-2 E SQ 200 8
11 NS 4S= S H8 420 7 12 Jana Te$s$serová – Daniel Vaga$c
12 NS NS 2H+2 W C9 -170 6
13 All NS 3NT= W H3 -600 -10
14 NS 4S+1 N D10 450 1
15 NS NS 3S-2 W D3 100 -1
16 EW NS 6D+1 W S2 -1390 8
17 NS 2H= S S7 110 3
18 NS NS 2D-3 E HK 150 3
19 EW NS 3D-1 N SK -50 -6
20 All NS 3NT+1 E C7 -630 1
EW: Team Total IMPs = 38 VPs 17,32 Section Rank = 1
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S= N S8 -420 1 26 Peter Skalka – Hedviga Skalková
2 NS EW 5Cx-1 E DA -100 -5
3 EW EW 4H+1 S C7 -450 0
4 All EW 4H= W SA 620 10
5 NS EW 2S= E HA 110 -5
6 EW EW 5S-1 N HA 50 -2
7 All EW 4H= W SK 620 10
8 EW 3NT= N H4 -400 2
9 EW EW 3S= N H9 -140 7
10 All EW 1NT+1 E DJ 120 8
11 EW 1S+1 S H8 -110 7 12 Peter Skalka – Hedviga Skalková
12 NS EW 3NT= E CJ 400 6
13 All EW 3D+2 E CA 150 -10
14 EW 4S= S D9 -420 1
15 NS EW 3H= N DQ -140 -1
16 EW EW 6Dx+1 W C4 1740 8
17 EW PASS N Pass 3
18 NS EW 2H-1 W SA -50 3
19 EW EW 3S-2 E D9 -200 -6
20 All EW 4S+1 E H2 650 1

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 2 Melir
NS: Team Total IMPs = -1 VPs 9,72 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S+1 N S8 450 6 6 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
2 NS NS 3S= S CQ 140 3
3 EW NS 4S+1 N CJ 450 -1
4 All NS 3H+1 W SA -170 1
5 NS NS 3S-2 E HA 100 7
6 EW NS 4S= S S2 420 0
7 All NS 2S-1 N D5 -100 0
8 NS 3NT+1 N D6 430 -11
9 EW NS 4S-1 N DQ -50 0
10 All NS 1NT= E SQ -90 1
11 NS 4S= S C6 420 6 -7 Mikulá$s Pankovi$c – Tibor Varga
12 NS NS 3D+1 E S2 -130 -1
13 All NS 2D+3 E CK -150 -2
14 NS 4S+1 S H9 450 0
15 NS NS 2H+1 N DQ 140 6
16 EW NS 4S-1 S DK -50 3
17 NS 1NT+1 N* C4 120 0
18 NS NS 2H= W SA -110 -4
19 EW NS 3D-1 S S10 -50 -6
20 All NS 2S+2 E D6 -170 -9
EW: Team Total IMPs = -1 VPs 9,72 Section Rank = 4
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 2S+3 S H10 -200 6 6 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
2 NS EW 5D-1 E SK -50 3
3 EW EW 5S+1 N DJ -480 -1
4 All EW 2H+3 W D6 200 1
5 NS EW 3NT-2 N S5 200 7
6 EW EW 3NT+1 S C5 -430 0
7 All EW 2S-1 N C3 100 0
8 EW 6H= S H6 -980 -11
9 EW EW 4S-1 S SA 50 0
10 All EW 1NT+1 E S7 120 1
11 EW 1S+3 S H9 -170 6 -7 Katarína Hor$náková – Vlasta Babni$cová
12 NS EW 2D+1 E S5 110 -1
13 All EW 3H-1 N DA 100 -2
14 EW 4S+1 S H9 -450 0
15 NS EW 4H-1 N D5 100 6
16 EW EW 5S-3 S HJ 150 3
17 EW 2NT= N* D2 -120 0
18 NS EW 2S-1 E C5 -50 -4
19 EW EW 2S-2 E D9 -200 -6
20 All EW 3S-2 E H2 -200 -9

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 3 Kontra
NS: Team Total IMPs = 1 VPs 10,28 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 2S+3 S H10 200 -6 -6 Alexander Belyus – Oto Gabrik
2 NS NS 5D-1 E SK 50 -3
3 EW NS 5S+1 N DJ 480 1
4 All NS 2H+3 W D6 -200 -1
5 NS NS 3NT-2 N S5 -200 -7
6 EW NS 3NT+1 S C5 430 0
7 All NS 2S-1 N C3 -100 0
8 NS 6H= S H6 980 11
9 EW NS 4S-1 S SA -50 0
10 All NS 1NT+1 E S7 -120 -1
11 NS 1S+3 S H9 170 -6 7 Alexander Belyus – Oto Gabrik
12 NS NS 2D+1 E S5 -110 1
13 All NS 3H-1 N DA -100 2
14 NS 4S+1 S H9 450 0
15 NS NS 4H-1 N D5 -100 -6
16 EW NS 5S-3 S HJ -150 -3
17 NS 2NT= N* D2 120 0
18 NS NS 2S-1 E C5 50 4
19 EW NS 2S-2 E D9 200 6
20 All NS 3S-2 E H2 200 9
EW: Team Total IMPs = 1 VPs 10,28 Section Rank = 3
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S+1 N S8 -450 -6 -6 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
2 NS EW 3S= S CQ -140 -3
3 EW EW 4S+1 N CJ -450 1
4 All EW 3H+1 W SA 170 -1
5 NS EW 3S-2 E HA -100 -7
6 EW EW 4S= S S2 -420 0
7 All EW 2S-1 N D5 100 0
8 EW 3NT+1 N D6 -430 11
9 EW EW 4S-1 N DQ 50 0
10 All EW 1NT= E SQ 90 -1
11 EW 4S= S C6 -420 -6 7 Marta Sini$cáková – Alena Komínková
12 NS EW 3D+1 E S2 130 1
13 All EW 2D+3 E CK 150 2
14 EW 4S+1 S H9 -450 0
15 NS EW 2H+1 N DQ -140 -6
16 EW EW 4S-1 S DK 50 -3
17 EW 1NT+1 N* C4 -120 0
18 NS EW 2H= W SA 110 4
19 EW EW 3D-1 S S10 50 6
20 All EW 2S+2 E D6 170 9

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 4 Sance
NS: Team Total IMPs = 2 VPs 10,55 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 3S+2 S H10 200 6 17 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
2 NS NS 5Dx-1 E S7 100 0
3 EW NS 4S+1 S S8 450 11
4 All NS 4H= E CQ -620 -12
5 NS NS 3C-1 N DA -100 3
6 EW NS 3NT-1 S CQ -50 -11
7 All NS 5D-1 W CA 100 6
8 NS 3NT+2 S H6 460 11
9 EW NS 4S= N H9 420 10
10 All NS 1NT= E S7 -90 -7
11 NS 2S+2 S H8 170 0 -15 Emil $Sustek – Viliam $Stefánik
12 NS NS 3NT= W SJ -400 -6
13 All NS 2S= N C4 110 -3
14 NS 4S+1 S D9 450 -1
15 NS NS 2H+1 N SQ 140 0
16 EW NS 5Sx-2 S DA -300 -5
17 NS 1NT-2 N* H3 -100 -4
18 NS NS 1S= E C10 -80 2
19 EW NS 2H= E D9 -110 -6
20 All NS 4S-2 E C9 200 8
EW: Team Total IMPs = 2 VPs 10,55 Section Rank = 2
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S-1 S H10 50 6 17 Juraj Slabeycius – Peter Hora
2 NS EW 5Dx-1 E SK -100 0
3 EW EW 6S-1 S D5 50 11
4 All EW 4H-1 W D3 -100 -12
5 NS EW 3NT-2 S D7 200 3
6 EW EW 4S+1 N C9 -450 -11
7 All EW 4D= W SK 130 6
8 EW 6NT-2 S H6 100 11
9 EW EW 4S-1 N H9 50 10
10 All EW 1NT-2 E SQ -200 -7
11 EW 1NT+3 S D3 -180 0 -15 Juraj Slabeycius – Peter Hora
12 NS EW 2NT+1 E S4 150 -6
13 All EW 3NT-2 W H3 -200 -3
14 EW 4S+2 S CQ -480 -1
15 NS EW 2H+1 N C9 -140 0
16 EW EW 5Sx-1 S DA 100 -5
17 EW 2NT-1 E* HK -50 -4
18 NS EW 2H+1 W SK 140 2
19 EW EW 3D+1 N S2 -130 -6
20 All EW 3S= E C9 140 8

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 5 Sunshine
NS: Team Total IMPs = -38 VPs 2,68 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S= N S8 420 -1 -26 Jozef Onder – Daniela Drotárová
2 NS NS 5Cx-1 E DA 100 5
3 EW NS 4H+1 S C7 450 0
4 All NS 4H= W SA -620 -10
5 NS NS 2S= E HA -110 5
6 EW NS 5S-1 N HA -50 2
7 All NS 4H= W SK -620 -10
8 NS 3NT= N H4 400 -2
9 EW NS 3S= N H9 140 -7
10 All NS 1NT+1 E DJ -120 -8
11 NS 1S+1 S H8 110 -7 -12 Jozef Onder – Daniela Drotárová
12 NS NS 3NT= E CJ -400 -6
13 All NS 3D+2 E CA -150 10
14 NS 4S= S D9 420 -1
15 NS NS 3H= N DQ 140 1
16 EW NS 6Dx+1 W C4 -1740 -8
17 NS PASS N Pass -3
18 NS NS 2H-1 W SA 50 -3
19 EW NS 3S-2 E D9 200 6
20 All NS 4S+1 E H2 -650 -1
EW: Team Total IMPs = -38 VPs 2,68 Section Rank = 6
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 4S+1 S H10 -450 -1 -26 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
2 NS EW 4S-1 S HA 100 5
3 EW EW 3NT+2 N DJ -460 0
4 All EW 2H+2 W SA 170 -10
5 NS EW 3NT-3 N DQ 300 5
6 EW EW 6S-2 N HA 100 2
7 All EW 3H= W SK 140 -10
8 EW 3NT+2 N H4 -460 -2
9 EW EW 4S= N DQ -420 -7
10 All EW 2NT-2 E SQ -200 -8
11 EW 4S= S H8 -420 -7 -12 Ján Bia$cko – Július Sabado$s
12 NS EW 2H+2 W C9 170 -6
13 All EW 3NT= W H3 600 10
14 EW 4S+1 N D10 -450 -1
15 NS EW 3S-2 W D3 -100 1
16 EW EW 6D+1 W S2 1390 -8
17 EW 2H= S S7 -110 -3
18 NS EW 2D-3 E HK -150 -3
19 EW EW 3D-1 N SK 50 6
20 All EW 3NT+1 E C7 630 -1

2. liga 20/03/2015 Session 5 Section A
Team 6 ZBK
NS: Team Total IMPs = -2 VPs 9,45 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 NS 4S-1 S H10 -50 -6 -17 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
2 NS NS 5Dx-1 E SK 100 0
3 EW NS 6S-1 S D5 -50 -11
4 All NS 4H-1 W D3 100 12
5 NS NS 3NT-2 S D7 -200 -3
6 EW NS 4S+1 N C9 450 11
7 All NS 4D= W SK -130 -6
8 NS 6NT-2 S H6 -100 -11
9 EW NS 4S-1 N H9 -50 -10
10 All NS 1NT-2 E SQ 200 7
11 NS 1NT+3 S D3 180 0 15 Ján Frajt – Vladimír Jakubík
12 NS NS 2NT+1 E S4 -150 6
13 All NS 3NT-2 W H3 200 3
14 NS 4S+2 S CQ 480 1
15 NS NS 2H+1 N C9 140 0
16 EW NS 5Sx-1 S DA -100 5
17 NS 2NT-1 E* HK 50 4
18 NS NS 2H+1 W SK -140 -2
19 EW NS 3D+1 N S2 130 6
20 All NS 3S= E C9 -140 -8
EW: Team Total IMPs = -2 VPs 9,45 Section Rank = 5
BD VUL DIR CONTRACT BY LEAD SCORE IMPs /ROUND OPPs
1 EW 3S+2 S H10 -200 -6 -17 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
2 NS EW 5Dx-1 E S7 -100 0
3 EW EW 4S+1 S S8 -450 -11
4 All EW 4H= E CQ 620 12
5 NS EW 3C-1 N DA 100 -3
6 EW EW 3NT-1 S CQ 50 11
7 All EW 5D-1 W CA -100 -6
8 EW 3NT+2 S H6 -460 -11
9 EW EW 4S= N H9 -420 -10
10 All EW 1NT= E S7 90 7
11 EW 2S+2 S H8 -170 0 15 Vojtech Bel$cák – Kristína Gregová
12 NS EW 3NT= W SJ 400 6
13 All EW 2S= N C4 -110 3
14 EW 4S+1 S D9 -450 1
15 NS EW 2H+1 N SQ -140 0
16 EW EW 5Sx-2 S DA 300 5
17 EW 1NT-2 N* H3 100 4
18 NS EW 1S= E C10 80 -2
19 EW EW 2H= E D9 110 6
20 All EW 4S-2 E C9 -200 -8

Ranks     MatchScores     ScoreCards

1. liga 2015

Print this entry

Od piatku do nedele sa v Bratislave konalo jarné sústredenie 1. Slovenskej bridžovej ligy.

Rank Name                      VP    IMP Matches Average   +- VP   +-IMP

  1. Jokers                 98.86    181       7   14.12    0.00       0
  2. Légia Košice           90.67    123       7   12.95    0.00       0
  3. Légia Michalovce       86.46     75       7   12.35    0.00       0
  4. KBK Košice             71.72     17       7   10.25    0.00       0
  5. Inter                  60.10    -49       7    8.59   -1.00       0
  6. Napchávači Petržalka   52.58    -90       7    7.51    0.00       0
  7. Cassovia Košice        49.93   -106       7    7.13   -0.50       0
  8. Sizes Michalovce       47.68   -151       7    6.81   -0.50       0
                                  Cross table
                                  ===========

         VP              1     2     3     4     5     6     7     8

1 Légia Košice              8.17  2.21  8.17 16.93 19.00 17.56 18.63
2 Légia Michalovce   11.83       11.59 15.45 16.23  3.48 10.82 17.06
3 Inter              17.79  8.41       12.07  2.10  1.88  7.02 11.83
4 KBK Košice         11.83  4.55  7.93       17.44  8.17  5.42 16.38
5 Cassovia Košice     3.07  3.77 17.90  2.56        0.91 13.81  8.41
6 Jokers              1.00 16.52 18.12 11.83 19.09       20.00 12.30
7 Sizes Michalovce    2.44  9.18 12.98 14.58  6.19  0.00        2.81
8 Napchávači Petržal  1.37  2.94  8.17  3.62 11.59  7.70 17.19      

Continue reading

Karpatský pohár 2015

Print this entry

Družstvá

1. Zawada, Poľsko 2. Baka Team, Poľsko 3. Košice, Slovensko, 7 družstiev

Páry

1. Kopron – P. Zawada, Poľsko 2. Kadula – Baryla, Poľsko 3. A. Himinec – Janocko, 20 párov

Najlepší ženský pár: Nováková-Šimonová

Najlepší zmiešaný pár: Teššerová-Vagač

Dokumentácia

Družstvá Rozdania: 1.-4. kolo, 5.-7. kolo

Páry Rozdania: 1. kolo, 2. kolo

Fotografie Continue reading

WordPress theme: Kippis 1.15