Danišovce 2016

13.8.2016 – Úvodný turnajvýsledkyrozdania

14.8.2016 – Impový turnajvýsledky, rozdania

15.8.2016 – Hlavný turnaj, 1. kolo – výsledky, rozdania

16.8.2016 – Hlavný turnaj, konečný výsledok – výsledky, rozdania

17.8.2016 – Individualvýsledky, rozdania

18.8.2016 – Volenka výsledky, rozdania

19.8.2016 – Záverečnývýsledky, rozdania

 

avatar
najnovšie najstaršie najviac hodnotené
Vojtech Belčák
Člen
Vojtech Belčák
Ahojte, K diskusií k BT Danišovce som sa dostal až dnes, teda vlastne ex post. Opäť som sa presvedčil, že webová stránka KBK je často zneužitá na diskusiu, kde aktéri si navzájom vymieňajú názory, ktoré potrebujú ventilovať pred širšou verejnosťou a KBK nie že by pomáhali, ale znehodnocujú aj to čo ho drží nad vodou. Na tento účel stránka KBK nebola zriadená ani financovaná. Prevažnú väčšinu členov KBK“ na míle“ obchádzajú diskutované témy a tobôž spôsoby ako sú prezentované. Na výročnej členskej schôdzi KBK v januári 2016 sme diskutovali aj o tejto téme., Tibor sa vzdal činnosti, ktoré dovtedy vykonával,… Čítaj viac »
Edo Velecky
Člen
Edo Velecky

Velmi pekne urobene fotoalbum. Kto to robil?

K diskusii len tolko, ze ak nesie vyrazne prvky osobnych utokov, tak nic nevyriesi, len veci zkomplikuje.

adm
Administrátor
adm

Fotoalbum vytvoril Tomáš Pavlík.

Edo Velecky
Člen
Edo Velecky

Naozaj dobra praca.

Mam este jednu otazku. Preco je diskusia moderovana?

adm
Administrátor
adm
Kedysi moderovaná nebola. Na jednej strane sa tu objavovali spamy, ale tie sa už vďaka spamovému filtru takmer nevyskytujú. Na druhej strane sa výboru zdalo, že niektoré diskusné príspevky sú skôr škodlivé, takže som ju prepol do moderácie. Napríklad aj väčšina tejto diskusie je kontroverzná a keby to nebol útok na mňa, ale na niekoho iného, tak ten druhý Honzov príspevok asi neschválim. Článok a diskusia o Danišovciach by mali byť propagáciou podujatia a toto je skôr antipropaganda. Chcelo by to nejakú neverejnú časť klubovej stránky, kde by sme kontroverzie riešili v rámci klubu, ale keď som svojho času čosi… Čítaj viac »
Edo Velecky
Člen
Edo Velecky
Ok, dakujem za vysvetlenie. Na nieco z uvedeneho si spominam a suhlasim s tym, ze je to naozaj problem. Cosi podotknem: zodpovednost za obsah diskusného príspevku nesie v prvom, v druhom a aj v tisicom rade jeho autor. Cize nenesie ju bridz, nenesie ju KBK, nenesu ju ostatni diskutujuci a urcite ju nema niest administrator stranky. Inymi slovami: prospeje nam, ak sa budeme robit lepsimi, nez akymi sme? Nemyslim. Spominas Honzu. Honza by podla mna pre bridz obetoval aj to posledne. Aj tieto Danisovce (spolu)vymyslel on. Lenze Honza je aj horuca hlava. S tym nic nenarobime, taketo karty mu nadelili… Čítaj viac »
adm
Administrátor
adm

Zmenil som nastavenie tak, že komentáre autorov, ktorí už mali nejaký schválený komentár sa zobrazia automaticky, ak komentár neobsahuje viac než jeden odkaz a neobsahuje slovo z čiernej listiny slov. Autor komentára musí byť zaregistrovaný a prihlásený, inak komentár bude čakať na schválenie.

Pre mňa boli minuloročné Danišovce a to čo sa v súvislosti so mnou stalo po nich uzavretou témou a nebol by som sa k tomu vracal, ak by niekto neotváral zajazvené rany.

Honzík bol jeden z mne najbližších ľudí medzi bridžistami. Že ním už nie je, za to môžeme obaja. BT Danišovce môžem každému vrelo odporučiť.

janecek
Návštevník
janecek

toto je můj poslední příspěvek , mějte se hezky , díky všem a na shledanou v lepších časech zvláště pro košický bridž , protoře ty špatné nastávají

inka Gregová
Návštevník
inka Gregová
Danišovce 2015 Nechcela som reagovať v roku 2015,lebo som svoj postoj vyjadrila na výročnej schôdzi KBK, ale keďže sa opätovne otvorila problematika odmeny za Damnišovce 2015, tak musím. Mojou veľkou chybou bolo to, že som osobne nedojednala podmienky s pánom Menyhertom,/kedže som bola 3 týždne s deťmi a psami mimo Košíc, ani sa to nedalo.V tomto prípade však verím súrodencom Horňákovcom, ktorí mi potvrdili, že zaplatíme p.Menyhértovi pobyt. To, že p.Menyhert dodatočne požadoval v Danišovciach ďaľšiu odmenu som neakceptovala. Musím však dodať, že za prácu v počítačovej agende klubu a všetkých ďaľších náležitostiach bola d o p r e d… Čítaj viac »
adm
Administrátor
adm
Dohoda s Katkou bola nedorozumením, pred jedným z klubových turnajov sme prehodili dokopy dve vety, predpokladal som, že ešte dohodneme podrobnosti, keď príde Honzík na VC Košice. Na VC Košice sme ale nič o Danišovciach nepreberali, akurát som bol pri rozhovore Honzíka s Katkou, podľa ktorého to vyzeralo, že sa možno ani nebudú konať. Priamo v Danišovciach keď sme tam boli spolu všetci piati ja, Katka, Mirko, Honzík a ty, sme sa dohodli na istej jasnej skôr symbolickej sume. Tú sumu si akceptovala aj ty, s výhradou, že sa to ešte môže odvinúť od toho či budeme v pluse. Odmena… Čítaj viac »
janecek
Návštevník
janecek
Ohlédnutí za Danišovcemi V době , kdy vrcholí LOH v Riu jsme se setkali na 2. Setkání přátel bridže a v duchu nositele olympijské myšlenky jsem si přál , aby rok 2016 byl ještě vydařenější než předchozí ročník. Budu tedy srovnávat : 1, rok 2016 bohužel jsme mohli jen vzpomínat na účast Zuzanky Rovinské a Lumíra Ochvata , kteří tento rok odešli a tak 1.turnaj jsme věnovali jejich památce 2, přijížděli jsme do prostředí nám známého se skvělým panem vedoucím Ing. Jozefem Skokanem ,pro něhož není nic problém 3, v listopadu jsem dostal osvícený nápad – na postu vedoucího turnajů… Čítaj viac »
adm
Administrátor
adm
Honzo, minulý rok si si pochvaľoval, ako výborne som turnaje v Danišovciach viedol. Na tejto stránke je doteraz tvoj vtedajší komentár, v ktorom si ma chválil a útočil pre zmenu na Dušana Šlachtu. Nepotrebujem sledovať Adama pri rozhodovaní, mal som tú česť už aspoň na desiatich turnajoch a postupne sa zlepšuje a dobrý je už dávno. Niektoré veci so mnou hlavne spočiatku konzultoval, takže snáď mám aj ja nepatrný podiel na jeho rozhodcovskom raste, enormný má Dušan a podstatný je hlavne Adamov talent. Horšia než lož je polopravda, veľmi dobre vieš, prečo som MB za minuloročné Danišovce nepridelil. Ako organizátori… Čítaj viac »
janecek
Návštevník
janecek

pamatuješ si co jsem ti řekl hned v sobotu , kdy jsi namíchal to co jsi namíchal a lidé jeli přes 600 km , jsi nepochybně chorý a sebestředný , potrefená husa vždy zakejhá , tvůj zdravotní stav již nese známky náznaků akutní péče – leč se dokud je čas

adm
Administrátor
adm

Na osobné, podpásové útoky nemá zmysel reagovať. Rozdania generuje počítač a nijako ich neupravujem.

Našiel som tvoj minuloročný komentár k Danišovciam, citujem:

Turnaje řídil Tibor Menyhert a byli jsme s jeho řízením spokojeni , poněvadž nechal vždy hráče v klidu dohrát a víceméně nasadil kurz, jenž se preferuje v zahraničí.

Verím tomu, že Adam turnaje riadil ešte lepšie ako ja.

http://new.bridgekosice.sk/bridzovy-tyzden-danisovce-2015/

adm
Administrátor
adm
Ku konferencii Na konferencii som nebol, takže sa nemôžem vyjadriť k jej priebehu, podľa zápisu zverejnenom na stránke SBZ všetko prebehlo hladko. http://www.bridgeclub.sk/zapis-z-mimoriadnej-konferencie-sbz-zo-dna-18-8-2016/ Aby sa konferencia konala v Danišovciach navrhlo predsedníctvu SBZ vedenie KBK, ktorého členmi sú aj dvaja z organizátorov BT a takmer všetci delegáti boli riadnymi účastníkmi BT. Takže delegáti nielen že neboli neohlásenou návštevou, ale boli do Danišoviec klubom KBK výslovne pozvaní a mala to byť zároveň propagácia BT pre budúce roky. Keď bol tento návrh predložený v klube, tak sa nám to zdalo ako dobrý nápad a že po konferencii si delegáti, ktorí dôjdu navyše, zahrajú… Čítaj viac »
jan
Návštevník
jan

ahoj Tomi napiš mi svůj mail dík janecek

trackback
Bridžové dovolenky 2016 | Košický bridžový klub

[…] Danišovce 2016 […]

WordPress theme: Kippis 1.15