II. SBL 2017

Print this entry

V sobotu sa odohrali posledné 2 kolá jarnej časti II. SBL. Celkovo tímy odohrali cez 100 rozdaní, pričom sa umiestnili nasledovne:

Miesto Tím VP
1. Cassovia 79.97
2. Zemplín 76.71
3. Sunshine 58.92
4. K4 39.28
5. Bridž 31.73
6. Triády 11.39

Výsledky sú dostupné v prezentácii.

(15. kolo)

8 thoughts on “II. SBL 2017

 1. 7.4.za Sunshine hral pár Štofková-Skalka,nie Skalková,logicky v klubovom turnaji nehral pár Skalka-Skalková,ale Munka-Skalková.

 2. Pozrel som si prezentáciu a z nej vyplýva, že zápas s Triádami sme prehrali kontumačne 12:5.
  Doterajšia prax v druhej lige bola taká, že ak sa nehralo formou sústredenia, ak sa zápas neodohral v stanovenom termíne, tak sa uskutočnil v náhradnom termíne a kontumačný výsledok sa nikdy nepridelil.

  § 14 – Nenastúpenie družstva na zápas a čakacie lehoty
  1. Čakacia lehota zápasu hraného v rámci sústredenia je 1 hodina. Za každých začatých 15 minút oneskorenia odoberie vedúci súťaže dve rozdania. Odškodnenie za neodohraté rozdania rieši SP § 5 bod 2. Oneskorenie väčšie ako 60 minút sa považuje za znemožnenie zohrať regulárny zápas a platí výsledok podľa SP § 6.

  Propozície hovoria iba o nenatúpení na zápas v rámci sústredenia, mali by niečo hovoriť aj o prípadoch keď hráme per partes. Hranie zápasov počas riadnych klubových dní nepokladám za hranie počas sústredenia. Propozície by mali upravovať i prípady mimo sústredenia.

 3. To znamená, že „Triády“ v piatok nehrajú?

 4. Najbližší piatok družstvo K4 nemôže nastúpiť.

  • Takže K4 predsa len v piatok nastúpi. Ja mám akciu, ale chlapci zahrajú celý zápas.

   • Ospravedlňujem sa, ale až o 16:40 mi žiak, člen nášho družstva zavolal, že nebudú môcť nastúpiť. Neplnoletí hráči nie sú celkom pánmi svojho času, poprosím, aby sme to do istej miery tolerovali.

    Dúfam a prepokladám, že sa podobná situácia nebude opakovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Help

1 × 5 =

WordPress theme: Kippis 1.15